To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Technologie - Wap, Gprs i MMS w Sagem my411x

kiler_16_1991 - Nie Cze 10, 2007 16:47
Temat postu: Wap, Gprs i MMS w Sagem my411x
Mam Sagema my411x. Nie mogę dojść jak skonfigurować wap, gprs i mms w moim telefonie. Na stronie Ery był jakiś program pomocniczy, przysłali sms-a, coś się tam robiło, doszło do 100% i nic. Szukałem w ustawieniach, ale nic. Słyszałem, że można skonfigurować kartę i telefon.(ja chyba tylko telefon). Co powinienem zrobić? Czy jest gdzieś w necie jakaś bardziej dokładna instrukcja??
3gfreak - Pią Lip 20, 2007 00:22

Proponowalbym skontaktowanie sie z obsluga klienta ERY poniewaz mozliwe ze nie masz uaktywnionej takowej uslugi,lub ustawienia sa nieprawidlowe.Jestem pewien ,ze w obu przypadkach beda w stanie ci pomoc.

Przy okazji odsylam do lektury (instrukcja obslugi my411x) tutaj

kiler_16_1991 - Pią Lip 20, 2007 18:24

zobacz najpierw kiedy był założony ten wątek, chyba powinienem go zamknąć bo już przedawnione... już dawno znalazłem to czego potrzebowałem :roll: :neutral:
3gfreak - Pią Lip 20, 2007 21:48

Super,ze znalazles to czego potrzebowales.Bylbym bardzo wdzieczny gdybys podzielil sie ze mna i innymi uzytkownikami ustawieniami jakie uzyles w swoim my411 i w sieci era i rozwiazaniem twojego problemu.

Pozdrawiam

kiler_16_1991 - Pon Lip 23, 2007 11:26

skorzystałem ze strony ery, tam była pewna instrukcja aby podać swój nr telefonu, model itp. a po chwili przychodził sms który konfigurował telefon. W ustawieniach wap-u były dwa profile Era Omnix i Era Omnix TT. Dopiero jak przełączyło się na ten drugi, działała przeglądarka, mms i cała reszta.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group