To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełn± wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotycz±ce tematów zwi±zanych z GSM, telefoni± stacjonarn±, Internetem, radiokomunikacj± i szeroko rozumian± telekomunikacj±.

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - Telefon z obsług± e-maili

jp20656 - ¦ro Cze 20, 2007 22:12
Temat postu: Telefon z obsług± e-maili
Witam,

Dostałem wła¶nie zadanie zakupienie telefonu służbowego z obsług± e-maili. Generalnie chodzi o to, żeby obsługiwał takie funkcje jak Blackberry albo Samsung SGH-I600 ale nie był taki duży i brzydki.

Z racji na wymogi firmy muszę się poruszać w ramach oferty Orange. Osobi¶cie podoba mi się Motorola V3xx ale nie wiem czy ona ma odpowiednie funkcje. Jest napisane, że ma klienta e-mail ale nie jestem pewien czy to jest wła¶nie ta funkcja o któr± mi chodzi.

Z góry dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam

Jarek

3gfreak - Czw Lip 19, 2007 23:58

Witam

Klient email jest pewnie tym czego potrzebujesz(mozliwosc kozystania z mailu bazujacego na technologii web).Na pewnio nie bedziesz mogl uzywac w swojej V3xx takich opcji jakie daje blackberry(push technology,dostep do serwerow mailowych blackberry itd).
Przed zakupem upewnij sie czy twoj dostawca emailu obsluguje protokoly POP3 i IMAP4 (wiekszosc z dostwacow je obsluguje np.yahoo,gmail,hotmail).Pozniej juz tylko zapraszam na strone motorolii po ustwienia email client(pomoc obslugii technicznej orange bylaby wskazana jezeli nigdy nie ustawiales klienta smamemu).
Pozdrawiam :wink:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group