To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Nokia, Lumia - Problem z nokią 6280 POMOCY!!!!

dzalykas - Wto Sie 07, 2007 23:15
Temat postu: Problem z nokią 6280 POMOCY!!!!
Witam,

Mam problem ze zrobieniem zdjęcia. Z zasuniętą klapką aparat w ogóle nie chce sie włączyć, po rozsunięciu jest OK, robi zdjęcie. Jak próbuje zrobić z zasuniętą klapką to wyskakuje komunikat "operacja nie powiodła się". Teraz już zupełnie nie mogę włączyc aparatu nawet z otwartą klapką. Wyskakuje "kamera wyłączona" naciskam włączyc i nic sie nie dzieje. Nie moge też odtworzyć żądnego pliku wideo. Nie wiem co to moze byc. Stało się tak po kilku upadkach. Wszystko inne działa normalnie. Miał ktoś tak? Co moge z tym zrobic?

Pozdrawiam

MaciaSS - Śro Sie 08, 2007 08:05

Witam serdecznie,
Jeżeli telefon upadł Ci kilka raz, mogło się coś wewnątrz odłączyć, odlutować itd. Przypadek który opisujesz jest dość dziwny, ponieważ telefon na zasuniętej klapce, normalnie powinien robić zdjęcia. Co do odtwarzania plików video, najprawdopodobniej jest to związane z jakąś częścią, która jest odpowiedzialna za aprat jak i również video. Co możesz z robić w takiej sytuacji...mhh..proponuję podejść w Kielcach do jakiegoś dobrego komisu-serwisu GSM i poprosić chłopaków, aby rozkręcili telefon i sprawdzili czy wewnątrz wszystko jest na swoim miejscu..może okazać się, że to jakaś drobna sprawa i naprawa tego będzie groszową sprawą. Daj znać czy się udało..
Pozdrawiam :cool:

dzalykas - Śro Sie 08, 2007 15:28

Sam rozkrecałem telefon i w srodku (jak dla mnie) wszystko jest ok. Oddam go do serwisu.
MaciaSS - Śro Sie 08, 2007 19:29

Witam serdecznie,
..pisząc
MaciaSS napisał/a:
sprawdzili czy wewnątrz wszystko jest na swoim miejscu
miałem na myśli, aby zobczyli czy nic się nie popaliło i żeby podłączyli telefon pod kompa.
Myślę, że pójście do serwisu jest najlepszym rozwiązaniem :wink: :wink: .
Pozdrawiam :cool:

dzalykas - Czw Sie 23, 2007 22:30

Oddałem telefon do servisu, zmienili softa, i wszystko działa :mrgreen:
MaciaSS - Pią Sie 24, 2007 07:45

Witam serdecznie,
Bardzo się cieszę, że udało się naprawić Twój telefonik. Mam nadzieję, że już wszystko będzie okej :smile: :smile: :smile: .
Pozdrawiam :cool:

darkgee - Wto Wrz 25, 2007 20:34

Mojemu kumplowi 6280 spadł z ok. 5 metrów i przestał działać ekranik. Ile może kosztować taka naprawa?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group