To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Samsung - samsung g600

MATEq- - Nie Wrz 23, 2007 23:07
Temat postu: samsung g600
witam , mam pytanie na temat tego telefonu . Prosze o napisanie (najlepiej osoby ktora ma ten telefon albo miala z nim stycznosc) jak sprawuje sie aparat i jak dziala flesz ! czy to dioda , czy pozadna lampa blyskowa?? czy jakos zdjec po ciemku mozna porownnywac do k800 . Czy telefon jest wadliwy ? prosze o pomoc :) z gory wielkie thx
3gfreak - Czw Wrz 27, 2007 19:41

Witam,

Nie uzywam tego telefonu ale mialem z nim stycznosc.

Moja opinia :
Aparat uzywa diody LED,wypada to zdecydowanie gorzej niz w przypadku uzycia xenonowych diod.
Zdjecia wychodza dobre jednak jednak w porownaniu z konkurencja N95(5mpx) duzo gorzej (zasluga soczewek Carla Zeissa).
Nie wiem czy jakosc po ciemku mozna porownac do k800i poniewaz nigdy go nie uzywalem.
Czy jest wadliwy to chyba jeszcze dopiero sie okaze.Ja uzywajac go nie mialem zadnych problemow(trzeba sie przyzwyczaic do struktury menu).
Jednak brak 3G lub HSDPA uniemozliwia szybkie przegladanie internetu i operacji z tym zwiazanych. :cool:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group