GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum poświęcone tematyce GSM, urządzeniom mobilnym, internetowi, nowym technologiom oraz szeroko rozumianej telekomunikacji

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna » Tagi » telefon
Tematy oznaczone jako telefon
Tytuł / treść wątku  Wyświetleń  Odpowiedzi 

Telefon dla seniora


Szukam telefonu dla mojej babci. W tej chwili ma jakąś starą Nokię, która ciągle gubi ...
18232 11

Nokia 3310 3G modny telefon z obsługą 3G


Dla oryginalnych

- Rozmawiaj i esemesuj. Jeśli zechcesz, Tweetuj i korzystaj z ...
18073 0

Telefon do 250zł


Witam, Hmm chciałbym kupić telefonik dla mamy na urodziny :) Poszukuje jakiegoś telefonu do 250zł ...
17977 11

Jak dzwonić na telefon komórkowy z zagranicy.


Witam
Byłbym bardzo wdzięczny gdyby ktoś mógł mi powiedzieć jak dzwonić na telefon komórkowy ...
17866 4

Telefon przewodowo-bezprzewodowy


Witam, czy istnieje telefon przewodowo-bezprzewodowy? Chodzi mi o to by była to słuchawka przenośna, gdy ...
17680 0

Telefon stacjonarny w Vectrze


Hej, czy korzysta ktoś z Was może z usług Vectry jako operatora telefonu stacjonarnego? Podzielicie ...
17668 0

Stary telefon


Wszyscy piszecie o nowych telefonach, o tym jaki kupić itp. ... a słuchacie, co robicie ...
17533 9

RDM+: Remote Desktop Mobile- jaki do tego telefon


Jak w temacie szukam telefonu który będzie miał dobre Wifi często będę go używał do ...
17506 8

Telefon jako router wifi - problem


Witam, proszę o radę, chciałem ustawić telefon jako router ,mam LG 4X HD, karta lycamobile, ...
17473 0

Telefon dla mamy


Witajcie. Szukam telefonu dla matki. Chodzi mi o telefon stacjonarny. Niestety musi to być telefon ...
17467 0

Multimedialny telefon na raty


Jako że to mój 1 post, chciałbym się najpierw przywitać :o Witam was!
Przejdźmy ...
17449 10

Telefon do 500 zł.


Witam. :D Poszukuje telefonu z androidem lub windowsem do 500 zł. Najważniejsze żeby miał przednią ...
17350 1

Telefon do 3000;]


Wymagania:
Wi-fi
GPS
Symbian, WM lub android
Odtwarzacz Divix,avi,3gp,mp4.
Jakość ...
17266 11

Telefon stacjonarny Białystok


Cześć,
Chciałabym zmienić operatora telefonu stacjonarnego i Internetu. Korzystanie z usług O... niesamowicie mnie ...
17218 2

Telefon bezprzewodowy


Mam Panasonic KX-TCD700PD kiedys ustawilem glosnosc dzwonka w bazie a bylo to dawno teraz szukam ...
17077 0


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 10

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>