GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum poświęcone tematyce GSM, urządzeniom mobilnym, internetowi, nowym technologiom oraz szeroko rozumianej telekomunikacji

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna » Tagi » do
Tematy oznaczone jako do
Tytuł / treść wątku  Wyświetleń  Odpowiedzi 

Program do własnych motywów.


Czy ma ktoś program do robienia własnych motywów na nokie. Bardzo mi na tym zależy.
14998 5

Telefon do 800zł (kilka typów już mam ale czy są one warte?)


Witam. Chciałbym dokonać zakupu nowego telefonu w cenie maxymalnej nie przekraczającej 800 zł. Wcześniej posiadałem ...
14968 7

Program do usb MY501x


Hejka :*
Kupiłam sobie wczoraj sagema my501x. Chciałabym wgrac troche rzeczy na telefonik, co ...
14896 1

Do 200 złotych, gwarancja - co radzicie?


Witam,

Poszukuję taniego telefonu. Jestem mało wymagającym użytkownikiem. Chciałbym, żeby telefon:
...
14803 8

SE k770i ? tel do 400zl


Witam.
chcę kupić telefon do 400zł. wolę raczej nowy, chyba że jakaś dobra używka ...
14698 1

Telefon do 500 zł.


Tak jak w temacie, poszukuję telefonu do 500 zł, co do wymagań, to musi posiadać ...
14665 8

SMS API do wysyłki smsów


Chciałem zapytać, w jaki sposób realizowana jest wysyłka tych wszystkich smsów o charakterze informacyjnym, marketingowym, ...
14659 6

do gadania i smsowania plus mms do 200 zł


Witam,
proszę Was o pomoc w wyborze niedrogiego nowego telefonu (do 200 zł). Wymagania: ...
14563 8

polskie menu do Cosun 9958 dual sim


Witam! kupiłem dzisiaj ifon`a Cosun 9958 z angielskim menu.
Moje pytanie to:
czy ...
14518 6

CZYSTE LOGO DO NOKII 6300


WITAM WSZYSTKICH.Z JAKIEJ STRONKI MOGE SCIAGNAC CZYSTE LOGO do TELEFONU NOKIA 6300.LOGO OPERATORA ZNAJDUJE SIE ...
14452 5

telefon do 250 złociszy


witam, poszukuje telefonu do 250 złotych. może być nowy, może być lepszy model używany. nie ...
14419 3

co kupic do 1500 zł?


witam!

obecnie posiadam iphona 3g 16 GB, ale nie jestem do końca ...
14401 8

Telefonik do 280-300zł


Witam , dziś podliczyłem cały budżet jaki będę miał na telefonik wyszło ,że maksymalna kwota ...
14296 8

mój numer sam do mnie dzwoni


Witam Państwa.
problem z teleofnem, polega na tym, ze mój numer sam do mnie ...
14269 4

telefon z klapką do 500zł


Witam chciałem zakupić telefon z klapką do 500zł funkcję telefonika radio mp3 slot na kartę ...
14242 7


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 10

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>