GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum poświęcone tematyce GSM, urządzeniom mobilnym, internetowi, nowym technologiom oraz szeroko rozumianej telekomunikacji

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna » Tagi » do
Tematy oznaczone jako do
Tytuł / treść wątku  Wyświetleń  Odpowiedzi 

Dołącz do Squli z Plusem!


Matematyka czy przyroda nie muszą być nudne, a języki obce trudne! Można się uczyć i ...
11374 0

OFERTA DOSTĘPU DO INTERNETU DLA STUDENTÓW W NETII


Stacjonarnie lub mobilnie, albo zarówno stacjonarnie, jak i mobilnie. Netia prezentuje całą paletę atrakcyjnych ofert ...
11317 0

Poszukuje telefonu do ok. 350 zł.


Tak jak w temacie- potrzebuje ,dobrego rzecz jasna :), telefonu w cenie do ok. 350 ...
11311 3

Telefon do pisania i muzyki.


Witam. Przejzalme forum i nie znalazlem jednoznacznej odp. Chcial bym kupic telefon do 1000zl. Zalezy ...
11299 5

Chiński smartfon do 120$.


Witam!
Chciałbym kupić jakiegoś chińskiego smartfona do 120$, podobno są dość wytrzymałe, jaki polecilibyście ...
11281 2

Telefon do 300


Poszukuję telefonu, który ma dobry, głośny głośnik jak w temacie ma być cena do 300zł
11278 5

Nowy kom do 500zł ale...


właśnie tylko "jedno" ale.
Witam wszystkich,
w swoim posie chciałbym poradzić się was, ...
11275 5

Poszukuję dobrego dostępu do internetu satelitartnego.


Witam!!!
Poszukuję dobrego a zarazem taniego dostępu do internetu z satelity. Załószmy że mam ...
11269 0

Łatwiejszy dostęp do wirtualnych pulpitów Samsung DeX


• Na wybranych rynkach użytkownicy smartfonów Samsung kompatybilnych ze stacją dokującą Samsung DeX (Galaxy Note, ...
11254 0

W Plusie odbierz Jesienny Bonus do doładowania!


Za oknem szaro i ponuro, ale użytkownicy usług „na kartę" w Plusie i Plushu mogą ...
11215 0

Nokia 6020 jaki soft do zgrania zdjęć na komputer


Jak w temacie, kabel mam (CA-42 do transmisji danych) teraz tylko oprogramowanie, jakie? i skąd?
11209 1

Telefon do 350-400zł


Mam zamiar kupić nowy telefon. Popatrzyłem trochę na allegro i znalazłem Samsunga D900i. Obydwa okazyjnie ...
11164 4

telefon do 400zł


jaki polecalibyście telefon do 400zł z bluetoothem, WAPem, obsługą Javy, pamięć ok. 2 MB (większa ...
11140 3

Koniec umowy i przenosiny umowy do innej sieci


Mam pytanie a mianowicie. Lada moment kończy mi się umowa w erze a chciał bym ...
11137 3

Jaki telefon do ~400zł?


Poszukuje telefonu do ok. 400 zł. Szczegóły:

- Nie zależy mi na ...
11107 4


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 10

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>