GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna » Tagi » 5200
Tematy oznaczone jako 5200
Tytuł / treść wątku  Wyświetleń  Odpowiedzi 

nokia 5200 podświetlenie help me!?!?!?

Nie podświetla mi się klawiatura tam gdzie są cyferki i literki co może być tego przyczyną?
7144 7

Nokia 5200 (Gaduair) Mobilne gg

Witam.
Jestem tutaj nowy na forum więc proszę o wyrozumiałość czytając ten tekst.
A mianowicie mam problem taki gdy instaluje mobilne gg na karcie Gaduair ze strony http://m.gadu-gadu.pl/m/ no i tam wybieram model itd. i mi wyszło, że musze pobrać mgg z ''Java MIDP 2.0'' wchodze w to i tam jest to mobilne gg na komórkę. Czyli wersja 3.11.0. Ale wyszła już nowsza coś 4.60 widziałem też ją u kolegi, ale niestety do niej jest potrzebny certfikat którego nie mam, a mi jest bardzo potrzebny i chodzi o to jak ten certyfikat zdobyć (legalnie) ,coś pobrać?
Proszę o odpowiedzi.
Z góry dzięki.
6994 6

Problem z nokią 5200

Witam, znowu mam problem z nokią.

Mianowicie mam nokię 5200 (dostałem) i jest z nią coś nie tak. Gdy wchodzę w galerię, telefon przestaje reagować, galeria ładuje się w nieskończoność. Nie da się zablokować klawiatury, bo się zawiesza, a najgorsze jest to, że bez karty sim da się go uruchomić, a z kartą krzyczy o jakiś kod ograniczeń.Chciałem zmienić softa przez nokia software updater, ale bez karty sim się nie da, a z kartą nie da się go włączyć, bo chce jakiś kod. Co robić?
6625 6

nokia 5200 vs nokia 3110 classic

więc tak mam pewien kłopot z wybraniem telefonu...
Otóż nie wiem który wybrac, chciałbył zeby był dobry dźwięk w odtwarzaniu mp3 oraz żeby zdjęcia wychodziły nie najgorzej... Ta nokia 3110 na nawet niezły aparat ale nie wiem jak jest u niej z dźwiękiem...
Prosze o pomoc z góry dziękuje...
6589 7

5200 imei

Czy da się zmienić imei w telefonie a chodzi o nokie 5200??? Kiedyś słyszałem że jak się zmieni softa to się imei zmienia czy to prawda???
6310 5

Nokia 5200 karta pamięci

Witam. Mam pytanie
Nokia 5200 obsługuje karty o jakiej największej pojemności?
Znalazłem ze 4gb ale chce to jeszcze skonsultować przed kupnem
5920 2

5200

Dawno nie pisałam :-D ale dobra, teraz mój problemik...
Ustawiłam sobie ostatnio kod blokady klawiatury w nokii 5200 i próbując wpisać na 100% poprawny kod pokazywało mi, że kod jest błędny. Po jakichś dwóch godzinach zrezygnowana wpisałam ponownie ten sam kod i tym razem działał. Na razie wszystko jest ok. Ale z czego to mogło wynikać??
5776 5

Kod zabezpieczający Nokia 5200 jak usunąc PROSZĘ o POMOC!!!!

Proszę o podanie mi jakiś sposobów na usunięcie kodu zabezpieczającego z mojej nokii 5200. To jest model bb5 tak więc żaden mastercode nie dziala. Proszę o pomoc !!!! Z góry dziękuje !
5665 1

5200 gubi zasięg i nie czyta karty pamięci..

Moja nokia 5200 nietrzyma praktycznie w ogóle zasięgu i nie działa w niej żaden typ karty MicroSD (Kingston, ScanDisc... itd ).. Czym to może byc spowodowane.. ? Nie znam przeszłości tego telefonu więc nie moge napisac co sie z nim stało że jest w takim stanie. Prosze o odpowiedź.
Pozdrawiam :mrgreen: .
5587 3

nokia 5200

Nie jestem pewna czy dobrze robie kupujac nokie 5200.Doradzcie mi! :neutral:
4966 3

Nokia 5200 i program do blokady połączeń

Hejka!

Mam od niedawna telefon Nokia 5200 i często głuchają mi numery których nie znam. Napewno znacie ten problem i wiecie jak bardzo denerwuje to. Chciałabym wiedzieć, czy jest jakiś program, który umożliwia blokadę niechcianych połączeń. Czytałam w internecie ,że są programy typu Blacklist ,ale one działają pod Symbianem, którego w moim telefonie nie ma. Pomóżcie mi proszę, bo już na głowę dostaję z tymi numerami! Jak bym mogła, to zmieniłabym numer telefonu, ale mam umowę z Orange na 3 latka,więc niestety.

Pomóżcie mi proszę...

Pozdrawiam

Madzialenkax
4837 1

Nokia 5200

czy da się jakoś wyłączyć przeszukiwanie przez odtwarzacz muzyki konkretnych folderów tak jak np mija folder dzwonki w pamięci telefonu
4825 2

Nokia 5200 słuchawki

Właśnie chciałem was zapytać jakie będą najlepsze słuchawki do tej noki dawajcie linki do allegro bo muszę szybko kupić. Tylko nie jakieś za 100zł mam 30zł :lol:
4603 2

Nokia 5200 naprawa - mikrofon, zasieg, klawiatura

Witam
Popsuł mi sie tel nokia5200 a w sumie byłem z niego zadowolony. Popsuło sie:
1. mikrofon ale chyba dlatego ze nie styka bo obudowa peknieta
2 prawa czesc klawiczy sterujacych(nie tam gdzie sie nr wybija)

Udało mi sie dorwac te w którym te czesci działaja a jest popsuty głosnik i chyba cos z zasiegiem bo jest bardzo słaby.
Nie wiem przedewszytkim co za czesc odpowiada za zasieh czy mozzna to wymontowac?
Czy jak wyminie obudowe oraz przednia płytke do której jest doinstalowny wyswietlacz zasieg bedzie ok?

Wierze ze znacie odpowiedz?
Dzieki za pomoc
4027 0

nokia 5200- bateria

Witam!
Jak długo w praktyce Wam wytrzymuje bateria w nokii 5200 przy umiarkowanym użytkowaniu??
3886 0

Nokia 5200

Posiadam Nokie 5200 i nie działa w niej Web znaczy jak próbuje sie połączyć to wyskakuje mi błąd o treści "Połączenie danych pakietowych niedostępne" a bardzo potrzebuje tego połączenia :D co mam zrobić? aha i telefon jest w sieci Plus GSM (Mix) ...
3439 1