GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna » Tagi » 5310
Tematy oznaczone jako 5310
Tytuł / treść wątku  Wyświetleń  Odpowiedzi 

Nokia 5310

Witam
Wczoraj zakupilem sobie nowy telefon mianowicie nokie xpressmusic 5310
I mam duzy problem.
Karta pamieci była włożona w solt i niby elegacnko.
Ale gdy chce wejsc w nia to mi pisze ze karta nie ejst sformatowana po chwili wyskakuje mi komunikat ''czy chesz sformatowac karte pamieci''
Klikam tak i niby zaczyna sie formatowac ale wyskakuje komunikt''operacja sie nie powiodła''
Wkladalem moja karte pamieci do sasunga j700 i a sie ja sformatwoac i wszystko działa.
Włozylem karte pamieci 1gb do mojego tel i to samo...
Wie ktos o co chodzi?
6346 5

Nokia 5310 XpressMusic [obudowa]!!

Witam.

Mam taki problem, ponieważ kupiłem nową obudowę do Nokii 5310 XM. Dołączam link, ponieważ kupiłem ją na allegro. :

http://allegro.pl/item1062849063_nowa_obudowa_nokia_5310_niebieska_jakosc_oryg.html

No i dzisiaj, byłem w serwisie i chciałem wymienić wszystko co tam jest w niej, a Pan powiedział, że to jest zamiennik i, że zamienników nie wymieniają, ponieważ nie zawsze pasują i, że szybki nie wymienii mi na 100% , ponieważ ja mam osobno klawiature, a osobno wyświetlacz (nie LCD, tylko ta szybka), a ja jak patrzałem na stronach allegro za tymi obudowami to zawsze były osobno! I chciałbym sie spytać czy to prawda?? Aha i prosze zobaczyć jaki jest tytuł ten obudowy na aukcji!! " JAKOŚĆ ORG"

P.S- mam takie małe pytanko, bo wyświetlacz musze zmienić, bo mam pęknięty, ale to może kiedy indziej, ale chciałbym sobie sam wymienić tą obudowe i już wszystko ...
5341 3

Nokia 5310 XpressMusic - wyświetlacz

Witam,
Mam pytanie związane z Nokią 5310 XpressMusic.

Problem jest natury technicznej. Otóż po upadku telefonu, wyświetlacz przestał działać. Podświetla się, ale pozostaje czarny, nic się nie wyświetla. Początkowo podejrzewałem pęknięcie taśmy flex, bo to chyba najdelikatniejszy element w tym telefonie, ale po rozkręceniu nie zauważyłem żadnych pęknięć.. Sam wyświetlacz jest cały, więc podejrzewam że to wina czegoś innego..
Telefon się włącza, wszystkie klawisze działają, można zadzwonić i odebrać rozmowę..

moje pytanie brzmi:

czy jest możliwe, żeby w powyższej sytuacji uszkodzona była główna taśma flex, ta od klawiatury itd. Wydaje mi się że wtedy telefon by się w ogóle nie włączał i klawiatura też by nie działała..
Pytam, bo nie wiem co najpierw wymieniać, flexa, czy LCD.
Bo oby to nie było nic z płytą główną ;]

Będę wdzięczny za wszelkie sugestie forumowiczów,
...
5284 1

w880i nokia 5310 samsung d900i

Który z tych 3 telefonów wybrać? Na telefon mam od 400do 500zł, interesują mnie wyłącznie telefony nowe. D900i można znaleźć w okolicach 400zł, w880i 450zł, a za nokie trzeba dać około 500zł. Który z tych telefonów sie najbardziej opłaca? Mieliście z nimi do czynienia?
4858 5

Nokia 5310

Witam

Czy orientuje sie jaki koszt nalezy poniesc aby sciagnac simlocka z nokii 5310? Jezeli tak to jak mniej wiecej te koszta sie szacuja?

Z gory dziekuje

pozdrawiam :smile:
4810 3

Ile jest warta uskodzona Nokia 5310 Xpress Music?

Mam taki problem. Utopiłem Nokie 5310 Xpress Music, udało mi się ją wyszuszyć, ale jednak nie wszystko działa jak powinno.
Nie działa mikrofon, co uniemożliwia rozmawianie, oraz ten przycisk z boku służący do zgłaśniania i zciszania odtwarzacza. Czasem, ale bardzo żadko, zacina się joystick. W serwisie powiedzieli mi, że to jest sprawa płyty głownej i telefon jest do wyrzucenia.

Telefon jest teraz dla mnie zupełnie niepraktyczny, bo głównie używałem go do rozmów i słuchania muzyki.
Mój znajomy chce go ode mnie odkupić, jednak nie wiem ile mam sobie policzyć za ten telefon? Proszę o radę.
(Dodam tylko, że telefon ma lekko porysowaną obudowę i wyświetlacz, ale są to po prostu oznaki używania)
4795 3

Nokia 5310!!! Problem!!!

Posiadam Nokię 5310, którą niedawno kupiłem. Postanowiłem za pomocą Nokia Software Updater zaktualizować oprogramowanie. Kupując telefon nie wiedziałem, że był sprowadzany z Anglii. Gdy zaktualizowałem oprogramowanie okazało się, że nie mam w telefonie języka polskiego. Poszperałem, poczytałem w internecie, zmieniłem Product Code telefonu no i następnie chciałem jeszcze raz zaktualizować soft (żeby wgrało już język polski) jednak w NSU było napisane, że aktualizacja zbędna gdyż posiadam najnowsze oprogramowanie. Nie poddając się postanowiłem zmienić całkowiecie soft programem Phoenix jednak gdy przeczytałem instrukcje okazało się, że nie mogę tego zrobić gdyż nie mozna zmić softu na starszy (bynajmniej tak było napisane w tej instrukcji).. Aktualnie czekam na nową aktualizacje do mojego telefonu, jednak gdy podłączam telefon do kompa włączam NSU po wykryciu pokazuje się komunikat "Sorry, The Nokia Software Updater service is currently unavailable. Please disconnect your device and try again later" Próbowałem później tak jak jest napisane w komunikacie jednak nic, ...
4717 1

Nokia 5310 zalana co zrobic?

Witam, mam taki problem. Zalałem ostatnio swój telefon i zaczą mi mrugać ekran, były krople wody na wyswietlaczu ale po wysuszeniu znikneły. Telefon zaczą działać normalnie lecz po kilku godzinach znów zaczą mrugać ekran. Oddałem go do serwisu na gwarancje lecz odesłano mnie z kwitkiem ("Ingerencja cieczy na płycie głównej telefonu. Osad i korozja w okolicy złącza LCD")
Lecz teraz telefon znów działa ok tylko niewiem jak ile :/ Ile kosztuje naprawa takiego czegoś?
4600 3

Nokia 5310 XpressMusic czy SonyEricsson K750i

Mam ciezko decyzje czy Nokia 5310 XpressMusic czy SonyEricsson K750i prosze o pomoc mi potrzebne jest do sluchania muzyki
4447 4

nokia 5310 problem z mikrofonem

jak w temacie!problem polega na tym ze kiepsko mnie slychac,a nie znalazlem funkcji abym mógl sobie podgłośnić mikrofon,glosnik moge ale mikrofon nie.
4012 1

Problem z Nokią 5310

Witajcie,
no więc problem jest taki: kiedy włączam telefon, pokazuje się komunikat "czy uruchomić bez karty SIM?", mimo że karta jest włożona prawidłowo. Do tego zdaje się że nie działają klawisze, bo nawet nie można wcisnąć "akceptuj" lub "odrzuć"...
czy miał ktoś może podobną sytuację i wie co zrobić?
3574 1

SPRZEDAM NOKIE 5310 XPESS MUSIC BLUE

Witam Serdecznie.

Mam do sprzedania Nokie 5310 Xpress Music Blue z pelnym zestawem. Telefon, pudelko, ladowarka, sluchawki, kabel USB, plyta itd. Telefon w stanie bardzo dobrym! Ma jeszcze gwarancje do Grudnia tr. Cena to 250zl. Mozliwa przesylka lub odbior osobisty. Mieszkam w Katowicach.

Kontakt.

Telefon. 665-319-467
Gadu - gadu. 5990856

Prosze nie pisac na pw, bo nie siedze tutaj.
3445 0

Zepsuta Nokia 5310 Czy naprawią mi to w ramach gwarancji???

Witam mam problem z Nokią 5310, otóż po włączeniu wyświetlacz jest cały czarny i mruga tylko ;/ telefon jest na gwarancji i jak myślicie naprawią mi to ?:| co mogło w nim paść?:|
POMOCY!!!
2812 1