GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna » Tagi » 5530
Tematy oznaczone jako 5530
Tytuł / treść wątku  Wyświetleń  Odpowiedzi 

Nokia 5530 i komputer..


Mam problem z podlączeniem mojej Nokii do komputera.Wszystkie sterowniki są zainstalowane,telefon pokazuje,że się połączył ,a ...
29659 16

zamienie nokie 5530 miesieczna full zestaw na nokie n96


siema.tak jak w temacie :) gg 10177192
23968 0

nokia 5530


witam
jak połączyć się przez wiwfi z telefonu (nokia 5530) z bezprzewodowym internetem domowym?
17182 1

5530 XE - motywy


Tak jak w temacie, szukam motywów do Noki 5530 XpressMusic szukałem w googlach ale nie ...
15364 8

Sprzedam Nokie 5530 express music


Witam mam do sprzedania Nokie 5530ex stan bardzo dobry wszystkie papiery posiadam caly zestaw kompletny ...
8782 2

Nokia 5530 w orange?


Orientuje się ktoś z was czy Nokia 5530 będzie dostępna w Orange?
8164 1

Nokia 5530 czy LG GD 510?


Który z tych dwóch telefonów wg Was jest lepszy? zastanawiam się nad kupnem jednego z ...
7828 2


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 10

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>