GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna » Tagi » 6230i
Tematy oznaczone jako 6230i
Tytuł / treść wątku  Wyświetleń  Odpowiedzi 

Wada oprogramowania Nokia 6230i

:cry:
Zakupiłem tel. Nokia 6230i u przedstawiciela Operatora GSM
Po przeprowadzeniu personalizacji telefonu stwierdziłem, iż ustawienia profilu dzwonka zmieniają się dowolnie niezależnie od zadanych parametrów ( dzwonek ciągły przechodzi w rosnący ). W dniu następnym udałem się do salonu Era GSM przedstawiłem problem w punkcie serwisowy i po blisko dwóch godzinach decyzją kierownictwa salonu wymieniono mi telefon na nowy.
Po ponowny przeprowadzeniu procesu personalizacji stwierdziłem, iż w posiadanym telefonie problem ustawień profilu dzwonka występuje również.
W dniu następnym udałem się do ASO Nokia. Jakież było moje zdziwienie, gdy usłyszałem, iż problem jest doskonale znany i jest to wina i wada fabryczna oprogramowania telefonu, o czym wiedzą wszyscy włącznie z firmą Nokia ( klienci jednak nie są o tym informowani !!! ).
Po godzinnej rozmowie przekazano mi również na piśmie informację o tym problemie.
Poinformowano mnie również, iż nie usuwa się ...
6895 5

Modem EDGE w 6230i i 6021

Witam. Używam iPlusa przez ponad dwa lata i do tego celu używałem Nokii 6230i przez bluetooth z komputerem i bardzo sobie chwaliłem tą konfigurację. Od grudnia wydałem ten telefon do dzwonienia, a jako modem wziąłem angielską Nokię 6021 ze zmienionym oprogramowaniem, kupiona na allegro. Jednakże od tamtej pory zaczęły mi się często pojawiać tzw. ,,lagi" i nie wiem czym to jest spowodowane: zmianą telefonu na słabszy, czy też przeciążenie sieci, a z telefonem to zbieg okoliczności.

Będę wdzięczny za opinię.

Pozdrawiam
6088 6

nokia 6230i mały problem

Witam! Chcę przegrać kontakty z pamięci telefonu na karte SIM i wyskakuje mi błąd "pamięć docelowa jest zapełniona" Na telefonie mam zajęte 11% pamięci na kontakty a na karcie sim mam tylko 4 kontakty chyba z 230 czy 250 mozliwych do zapisania na karcie, czyli wynika że pamieć nie jest zapełniona. Jak mam rozwiążać taki problem ? krotko mowiąć chce przegrać 120 kontaktow z tego telefonu na inny.
6079 2

nokia 6230i

Siemka mam takie pytanie do ilu mozna maxymalnie powiekszyc pamiec w 6230i za pomoca kart???? :wink:
5554 4

Nokia 6230i czy Motorola V3

Który telefon wybrać: Motorole V3 czy Nokie 6230i?
5419 1

instrukcja obsługi do nokii 6230i

witam serdecznie - czy może jest dostępna strona gdzie można ściągnąć instrukcję obsługi do nokii 6230i. serdeczne dzięki za informację
4638 1

sluchawka nokia BH 210 i nokia 6230i

Witam! Kupiłem sluchawka nokia BH 210 do nokii 6230i i mi nie działa. Niektóre strony internetowe podaja że wszystko jest kompatibilne a w rzeczywistości słuchwka potrzebuje Bluetooth 2.0 a telefon na Bluetooth 1.1. Jeszcze piszą coś o profilu Handsfree 1.5 i profilu Headset 1.1 ale nie wiem co to jest :/
4540 2

208X208 NOKIA 6230i

tapety i animacje [ Dodano: Sob Maj 26, 2007 12:53 ] :: tapety i animacjeObrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek ObrazekObrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek :: [ Dodano: Sob Maj 26, 2007 12:56 ] :: tapety i animacjeObrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek ObrazekObrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek :: [ Dodano: Sro Maj 30, 2007 12:25 ] [img][/img]

4378 0

NOKIA 6230i BLUETOTH SIE NIE WŁĄCZA!!!!!

witam. Kupiłem dzisiaj uzywana nokie 6230i i nie dziala mi BT:( Wchodze w ŁĄCZNOŚĆ/Menu bluetooth/włącz/ mam do wyboru TAK lub NIE i daje TAK i zamiast sie włączyć to przechodzi do poprzedniego ekranu i ustawienie pozostaje na NIE i BT sie nie włącza. Tak jest za każdym razem, po prostu nie da się przestawić opcji z NIE na TAK... Czy może mi ktoś pomóc bo nie wiem co z tym fantem zrobić...
4294 0

Opinia - nokia 6230i

Czesc
czy to prawda, ze czestymi objawami niki 6230i jest zanikanie zasięgu?
Taka opinie slyszalem w punkcie naprawczym?

Prosze o opinie
4159 2