GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna » Tagi » 6280
Tematy oznaczone jako 6280
Tytuł / treść wątku  Wyświetleń  Odpowiedzi 

6280,6288,N70??????

Zastanawiam sie nad kupieniem tel.Wiec mam pytanko do was który z nich jest lepszy i dlaczego?(6280, 6288 czy N70).
9607 8

Nokia 6280 - problem z podłaczeniem do PC !

Przy próbie podłączenia telefonu do komputera przez kabel USB, po kilku sekundach na ekranie wyskakuje blue screen no i reset oczywiście.Wcześnie również powtarzał się ten problem,ale można go było usunąć poprzez zrobienie porządku na karcie pamięci :) lub poprzez przeglądanie zawartości telefony przy użyciu Adobe Photoshop Album Starter Edition 3.0 który jest na płycie dołączonej do aparatu.Teraz nic z tego.Na pewno nie jest to wina komputera(Nokie N73 można podłączyć bez najmniejszego problemu).Jakieś pomysły?
8251 5

Problem z nokią 6280 POMOCY!!!!

Witam,

Mam problem ze zrobieniem zdjęcia. Z zasuniętą klapką aparat w ogóle nie chce sie włączyć, po rozsunięciu jest OK, robi zdjęcie. Jak próbuje zrobić z zasuniętą klapką to wyskakuje komunikat "operacja nie powiodła się". Teraz już zupełnie nie mogę włączyc aparatu nawet z otwartą klapką. Wyskakuje "kamera wyłączona" naciskam włączyc i nic sie nie dzieje. Nie moge też odtworzyć żądnego pliku wideo. Nie wiem co to moze byc. Stało się tak po kilku upadkach. Wszystko inne działa normalnie. Miał ktoś tak? Co moge z tym zrobic?

Pozdrawiam
7321 6

nokia 6280 brak zasiegu

witam Was!
jest tak sprawa, ze mam okazje kupic niedrogo uszkodzona NOKIE 6280. na razie wiem tyle ze telefon spadl z wysokosci, troche sie potłukła obudowa i chrzani się zasięg. poza tym wszystko dziala sprawanie, jedynie co to po chwili traci zasieg - o ile dobrze mi wiadomo i tutaj zwracam sie do Was z pytaniem - jak myslicie, duza usterka? warto ja kupic i sprobowac naprawic hmm? ew. jakie moga bys sposby na rozwiazanie problemy albo koszty w serwisie?
6271 3

6280 swf

elo mam pytanie Nokia mojego kolegi odtw pliki swf czyli flash a moja nokia 6280 nie czyta tego pliku. posiadam w niej soft V 06.43
pomocy!
5161 4

6280 problem z wyświetlaczem

Witam,
mam problem z wyświetlaczem. Od pewnego czasu zaczyna mi "przygasać", traci kolory, odwraca sie "do góry nogami", są widoczne jakieś kreski a chwilami działa dobrze. Co to może być? Zmiana softu pomoże, czy to coś poważniejszego?
4855 3

Przymierzam się do Nokii 6280

Witam,

Zamierzam kupić Nokię 6280, proszę użytkowników tego telefonu o krotkie wypowiedzi, uwagi, itp. Czy warto?
4537 1

nokia 6280 vs. 6288 vs. samsung u600

Witam,
Niebawem wymieniam telefon i nie wiem na który mam się zdecydować. Jak na razie rozważam te 3 telefony. Może coś doradzicie :) Ewentualnie może być inny model byle by miał sliderka no i podobne parametry oczywiście.
Z góry wielkie dzięki za pomoc
4213 0

Problem Nokia 6280

Witam. Mam problem w nokii 6280. Nie dziala podswietlenie wyswietlacza co moglo sie zepsuc ?? i jakibyl by tego koszt naprawy ?
4177 2

Nokia 6280 problem;///

witam wczoraj podczas przesylania pliku przez bluetooth telefon sie wylaczyl gdy go wlaczylem pojawij sie tylko napis nokia i sie wylaczal, gdy poszedlem do serwisu powiedzieli mi ze w 99% jest to soft zaryzykowalem powiedzialem zeby wgrali po 15 minutach przyniesli mi telefon i powiedzieli ze "zgon" cos z plyta glowna dzisiaj z glopoty wzialem podlaczylem go do kabla usb i komputer widzi telefon wiem to przz charakterystyczne pikniecie w glosnikach,
wzialem probierke i plyta glowna przewodzi prad, gdy podlacze telefon do ladowarki i wyloze baterie slychac takie buczenie, prosze o pomoc w naprawie telefonu i czy wogole jest to mozliwe
3889 1

6280 i problem z googleMAP.

Mam taka sprawe.Ściągąłem sobie na 6280 ze strony googli mapy i mam probblem bo nie mam certyfikatu a same mapy się nie otwierają:(
na drugiej 6280 wszystko działa normalnie i nie ma problemu (dertyfikat jest)
Co to moze byc i dlaczego nie mam tego certyfikatu??
3706 0

Wybieranie glosowe Nokia 6280

Chcialbym uaktywnic funkcje wybieranie glosowe (Wypowiadam imie i do niego dzwonie) Prosze pomocy.
3649 1