GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna » Tagi » 6288
Tematy oznaczone jako 6288
Tytuł / treść wątku  Wyświetleń  Odpowiedzi 

Problem ze stykami w Nokii 6288

Witam forumowiczów.! : ))

Mam taki problem... Mianowicie.. Posiadam Nokię 6288 mniej więcej około 2lat czasu. Jak dotąd nie miałem z nią żadnych problemów. Przez prawie rok słucham z niej muzyki, służy mi bardzo jako odtwarzacz Mp3. Problemem jest to, że od niedawna przybył problem ze stykami, do których podłączam słuchawki. Jest to to długie wejście (''fast port'' jak się nie mylę ). Słuchawki ''przerywają'' . Czyściłem (skrobałem) styki różnymi narzędziami t.j. igłą, ostrym nożykiem lub nożyczkami z ostrym czubkiem, oraz styki w słuchawkach przepiłowałem pilniczkiem do paznokci i była niewielka poprawa. Dzisiaj rano chciałem poradzić się w tej sprawie na jakimś forum, ponieważ problem wrócił. :( Pisało, że najlepiej jest czyścić jakimś wacikiem lub szczoteczką nasączoną spirytusem. Mam spirytus taki do odkażania ran (np. przy pobieraniu krwi, ten taki szpitalny spiryt. xd :P ). Przeczyściłem styki w telefonie, jak i u słuchawek.. Później nie wykrywało ich ...
9697 1

6280,6288,N70??????

Zastanawiam sie nad kupieniem tel.Wiec mam pytanko do was który z nich jest lepszy i dlaczego?(6280, 6288 czy N70).
9607 8

NOKIA 6288 PROBLEM

Witam. Mam Nokie 6288 i ostatnio mi nawaliła . Gdy odpalam telefon normalnie sie wlacza wyskakuje powiadomienie czy wlaczyc bez karty. Akceptuje. Gdy dalej sie wlacza trzeba ustawic zegarek telefon ekran "kropkami" bardzo szybko robi sie czarny i wlacza od nowa. Co to moze byc tzn. co moze byc uszkodzone. Prosze o odpowiedz. Dzieki
6301 4

Nokia 6288 problem z uruchomieniem

Witam. Mam ogromny problem! Minaowicie jestem 'szczęśliwym" posiadaczem nokii 6288. Wszystko bylo by ok gdyby nie to, ze telefon uruchamia sie przez 5 minut. po wpisaniu kodu pin i animacji startowej (bo do tej pory uruchamai sie wszystko normalnie), wyskakuje bialy ekran i na ekranie widnieje tylko godzina, zasieg i miernik baterii - trwa to przez okolo 4-5 minut i po tym telefon normalnie juz dziala. Zmienilem soft na najnowszy, probowalem uruchamaic bez karty pamieci, wgralem ustawinia fabryczne i nic! Prosze o pomoc!
4999 2

Problem z Nokia 6288

Mam taki problem odsunołem klapkę w telefonie i nagle wyswietlacz sie rozmazał i telefon strasznie sie cioł a po 30 min wyświetlacz poszedł całkowicie i jest dzwiek i wszystko tylko ze nie ma obrazu.... wie ktos co poszło ?
4555 3

k800i, k530i czy 6288

czesc

Niedługo wymieniam telefon i nie wiem, który wybrać. Najbardziej zależy mi na telefonach wymienionych w temacie ale moga byc inne. Zalezy mi na dobrym aparacie, odtwarzaczu mp3, UMTS, slidzie kart pamieci
4426 2

nokia 6280 vs. 6288 vs. samsung u600

Witam,
Niebawem wymieniam telefon i nie wiem na który mam się zdecydować. Jak na razie rozważam te 3 telefony. Może coś doradzicie :) Ewentualnie może być inny model byle by miał sliderka no i podobne parametry oczywiście.
Z góry wielkie dzięki za pomoc
4213 0

nokia 6288 problm pomocy!!

Mam nokie 6288, ostatnio telefon wyłączył mi się bez żadnego powodu i już teraz nie chce się włączyć :(. Przy uruchomieniu na początku jest normalnie ale potem pojawia się tylko białe tło oraz stan baterii, takie coś mrygnie ze 2 razy i potem już nic nie da się zrobić po jakimś czasie tel sam się wyłącza. wydaje mi się że to software siadło. Chciałem je wymienić ale żeby to zrobić muszę włączyć telefon a właśnie w tym tkwi problem. Proszę o pomoc. Pozdrawiam
4042 1

6288

Witam
mam pytanie czy jest możliwość przewijania filmowi na nokii 6288 ? jeśli nie to może znacie jakieś programy do odtwarzanie filmów na telefonie?
3754 0

6288 czy N73

Lepiej kupić 6288 czy N73? N73 jest oczywiście droższa ale czy jest warta takich pieniędzy? Jak się spisują te tel.?
3727 1