GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna » Tagi » 6700
Tematy oznaczone jako 6700
Tytuł / treść wątku  Wyświetleń  Odpowiedzi 

Nokia 6700 classic - nie załącza się

Witam
Mam taki problem z Nokią 6700c a mianowicie.
Przed wczoraj jak zwykle robiłem zdjęcia tym telefonem i zaraz po zrobieniu fotek telefon przestał działać.Przy próbie włączenia jedynie ekran słabo się podświetla,ale ledwo to widać.Dopiero jak go wyłączam klawiszem to robi się całkiem czarny.Żadna funkcja w telefonie oprócz wł/wył nie działa.Telefon mam od 5 miesięcy i do tej pory sprawował się bez zarzutów,nic nie było w nim robione,nie wgrywany był żaden soft ani aktualizacja,telefon nigdy nie upadł ani nie był zalany i do tej pory działał super.Podpiąłem go pod kompa,ale komputer go w ogóle nie widzi.Byłem wczoraj w serwisie celem oddania go do naprawy,ale zrezygnowałem gdyż próbowali mi wmówić,że telefon był zalany i suszony.Chcieli kasę za naprawę poza gwarancyjną,więc zrezygnowałem.
Może ktoś się orientuje jaka mogła być przyczyna tej awarii i może ktoś mógł by mi coś podpowiedzieć co mogło w nim paść i co należy ...
11470 14

Nokia 6700

Chwilę po zablokowaniu klawiatury w Nokii 6700 ekran robi się czarny. Czy da się jakoś włączyć wyświetlanie zegaraw tym telefonie, tak jak ma to miejsce w większości telefonów?
9991 13

Problem z BRAKIEM POLACZENIA w Nokii 6700 Classic

Witam mam problem z telefonem Nokia 6700 Classic, a mianowicie problem opiera sie na tym, iz gdy wykonuje polaczenie do danej osoby po chwili wyskakuje mi komunikat widoczny na zalaczanym zdjeciu:
http://imageshack.us/photo/my-images/856/image0170w.jpg/
czyli brak polaczenia, jednak gdyz podlaczam telefon poprzez kabel USB uzyskuje odwrotny rezultat, wnet wszystko lapie efekt i polaczenie jest znow zdolne do zrealizowania , co ewidentnie widac takze na tych dwoch zdjeciach:
http://imageshack.us/photo/my-images/31/image0172.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/830/image0174y.jpg/
i wnet nie ma zadnego problemu z komunikowaniem sie z innymi, lecz gdy kabel zostaje odlaczony problem znowusz sie pojawia, dlatego szukam jakiegokolwiek rozwiazania tego problemu, jest ktos w stanie mi cokolwiek doradzic? Bo jezeli zostaje tylko naprawa serwisowa to chcialbym sie dowiedziec mniejwiecej jakie koszta by to wszystko pokrywalo, i chcialbym sie dowiedziec jakie przyczyny mogly spowodowac ta usterke, z gory dziekuje i pozdarwiam!
9727 0

problemy z nokią 6700

Witam!
Dosłownie od 5 dni jestem użytkownikiem nokii 6700 i już wystąpiły pierwsze problemy z posiadanym przeze mnie egzemplarzem a mianowicie:
1. na wyświetlaczu pojawiła się nagle i bez żadnej przyczyny mała plamka
2. po naciśnięciu na boku klawisza aparatu sama opcja uruchamia się bardzo długo a jak już się załączy to wyskakuje komunikat że aparat jest wyłączony, ponadto przed zrobieniem zdjęcia po ok 2 sekundach pojawia się czarny wyświetlacz zamiast kadrowanego widoku i wyświetla się komunikat kamera w trybie gotowości.
Czy są podstawy aby łączyć pojawienie się plamki na wyświetlaczu z zawieszaniem się funkcji aparatu?
Proszę o szybką pomoc, bo ,,Allegro'' czeka![/fade]
7099 6

nokia 6700 classic czy 6210 navigator?

Jak w temacie, jaki telefon radzicie wybrac?? Jakie plusy jakie minusy no i jak to jest z symbianem, i wgrywaniem aplikacji do nawigacji na 6700? jak jest z czcionkami, czy sa duze czy male jak np w e50 ?
pozdro
4093 1

Sprzedam Nokia 6700 Classic !

Gwarancja 2 lata.

W zestawie:
* słuchawki
* ładowarka
* kabelek do komputera
* gwarancja, instrukcja obsługi, pudełko

Zastrzegam sobie prawo zakonczenia aukcji przed czasem . !

Aparat fotograficzny o rozdzielczości 5 Mpix, nawigacja A-GPS z aplikacją Nokia Maps, a także szybka transmisja danych HSDPA i HSUPA, dzięki czemu można szybciej niż dotychczas przesyłać zdjęcia i wideo.

Inne funkcje:

wybieranie głosowe, dyktafon, tryb głośnomówiący, MMS, sms czat, wgrywanie melodyjek i logo, szablony sms, transmisja danych, gprs, EDGE, klient poczty: IMAP4, POP3, SMTP, słownik T9, gry i aplikacje java, slot na karty pamięci microSD ~8GB, wbudowana pamięć 170MB, wbudowana kamera 5MPix (2992 x 1944), AF, LED flash, Video recording (640 x 480 @ 15fps / 352 x 288 @ 30fps) .mp4, .3gp; codecs: ...
3901 0

nokia 6700 classic

Mam Nokie kupiona z wgranym oprogramowaniem ery, a uzywam jej w plusie. Czy jest mozliwe przegranie oprogramowania, tak by nie pojawialy sie ikonki ery> czyli glownie blueconnect?
3886 1

Nokia 6700 Classic

Cześć wszystkim ;)

Od wczoraj mam właśnie tą nokie 6700, i takie pytanka :

- Czemu jak zgrałem sobie z 20 filmów, to mi tylko 4-5 się wyświetla , a reszta tylko głos?

i 2 - jak zmienić wygląd menu? chodzi mi o tabele , liste itp... szukam cały czas i nie mogę się dogrzebać ;(

z góry dzieki ;D
3862 1

SPRZEDAM NOKIE 6700 Classic

Witam mam na sprzedaż wspaniałą Nokie 6700 na gwarancji. Srebrny kolor stan bdb. W sklad zestawu wchoidzą:

Telefon + karta pamięci 2 gb
Ładowarka
Słuchawki
Kartonik
Instrukcja
Gwarancja zdjęcia prześle na meila. Cena 320zł
Kontakt

695 009 208

gg 8977791
3631 0