GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna » Tagi » dla
Tematy oznaczone jako dla
Tytuł / treść wątku  Wyświetleń  Odpowiedzi 

Samsung i Disney tworzą wyjątkowe Emoji AR dla Galaxy S9


Firmy Samsung Electronics i Disney wprowadzają ulubionych bohaterów firmy Disney - Myszkę Miki i Myszkę ...
9634 0

Magenta Biznes - więcej możliwości dla firmy od T-Mobile!


18 kwietnia br. T‑Mobile wprowadza całkowitą metamorfozę swoich rozwiązań dla małego i średniego biznesu. Wraz ...
9628 0

Prosto Na Kartę - nowa oferta prepaid dla klientów


Plus wprowadził nową prostą ofertę na kartę. To wyjście naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy w czasach ...
9574 0

telefon dla kobietki slide do 500zł


Witam serdecznie.

Mój telefonik ciągle się psuje,więc teraz korzystając z okazji chciałabym ...
9544 3

Większa ochrona dla abonentów


Sejm przyjął nowelizację Prawa telekomunikacyjnego. To bardzo ważny akt, przede wszystkim dla obywateli. Regulujemy w ...
9544 0

myPhone FUN LTE dostępny dla wszystkich!


myPhone FUN LTE dotychczas był oferowany wyłącznie klientom T-Mobile. Teraz model, który jest kolejną generacją ...
9415 0

Więcej korzyści dla duetów i rodzin w Orange


Nowa oferta dla rodzin i duetów w Orange to jeszcze więcej możliwości i oszczędności. Dokupując ...
9370 0

Telefon dla mamy.


Więc tak, moja mama przedłuża abonament z PLAYa, i musi wziąść nowy telefon za 1zł ...
9295 3

Samsung Galaxy XCover Pro to smartfon dla biznesu


Solidna konstrukcja, funkcje biznesowe i wydajne rozwiązanie partnerskie to Samsung Galaxy XCover Pro. Smartfon stworzony ...
9286 0

Nowości Orange dla firm


W ofercie dla firm, przenosząc numer do Orange klienci biznesowi zyskują aż pół roku bez ...
9178 0

Android 7.0 Nougat dla HAMMERA Energy


Jesteś Hammeromaniakiem i właścicielem HAMMERA Energy? To wyjątkowy dzień, bo właśnie otrzymujesz aktualizację systemu do ...
9166 0

Oferta dla firm.


Z racji tego, że jestem nowy na forum to witam wszystkich. Mam pytanie odnośnie oferty ...
8716 1

telefon dla dziewczyny


witam.
potrzebuję o porady dotyczace kupna telefonu dla dziewczyny.
-cena ok 500-700 zloty[br ...
8686 2

mam problem dla Was to pewnie pikuś...


Witam wszystkich, to pewnie dziwne pytanie, ale ja naprawde nie wiem jak to zrobic. Mam ...
8605 1

telefon dla 14-latka


Szukam telefonu dotykowego, cena do 550zł.
Najważniejsze funkcje to surfowanie po sieci, słuchanie muzyki ...
8578 2


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 10

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>