GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna » Tagi » do
Tematy oznaczone jako do
Tytuł / treść wątku  Wyświetleń  Odpowiedzi 

Dobry zestaw głośnomówiący do 150 zł


Jak w temacie, co byscie polecili?
8470 1

telefon z aparatem co najmniej porównywalnym do SE K800i


witam,
mam pytanie: który telefon wybrać (pomijając najwyższą półkę) by miał dobry aparat (nie ...
8464 3

Pad do smartfona lub tabletu - czy warto?


Kontrolery do gier kojarzą się przede wszystkim z konsolami do gier, a rzadziej z komputerami ...
8434 1

Przymierzam się do Nokii 6280


Witam,

Zamierzam kupić Nokię 6280, proszę użytkowników tego telefonu o krotkie wypowiedzi, ...
8392 1

Odtwarzacz do nokia 3110 classic


witam wszystkich i prosze o pomoc. nie moge znalezc na googlach zadnego dobrego odtwarzacza muzyki ...
8338 1

Telefon do 350 zł


Witam

Chciałbym kupic sobie jakiś telefon tak do 350 zł , ...
8287 1

pytanie o baterie do W800i


ile powinna prawidłowo trzymac bateria do w800i (900 mAh) ? mam niby oryginalną a trzyma ...
8284 1

Prosty telefon do 350 zł


Witam,

poszukuję komórki dla mojej rodzicielki, która ceni prostotę, wygodę i na ...
8251 2

Smartphone dla pani - do 500 zł - z pewnymi założeniami


Witam.
Poszukuję smartfona dla mojej pani, budżet - nie chcę przekraczać 500zł (telefon nowy).[br ...
8164 2

Telefon do 1000-1300


Witam, poszukuje telefonu przede wszystkim do internetu yt, jakieś gierki na stronach itp. multitouch ofc. ...
8158 2

Klawiatury powrócą do telefonów?


Klawiatury powrócą do telefonów?:
http://tech.wp.pl/kat,1009781,title,Klawiatury-powroca-do-telefonow,wid,16697806,wiadomosc.html
8158 0

Aneks do umowy w orange.


Witam.Chciałbym opisac problem jaki mi sie wydarzyl i ewentualnie skorzystać z pomocy.Mianowicie, w dniu 29.06. ...
8089 1

oprogramowanie do sony ericsson k608i


potrzebuje oprogramowania po polsku do sony ericssona k608i, mam, wbity program od k600i ale brakuje ...
8075 0

Słuchawki bezprzewodowe do smartfona - co musisz wiedzieć


Słuchawki do smartfona przez lata praktycznie się nie zmieniały, ale od jakiegoś czasu trwa bezprzewodowa ...
8053 0

Co polecicie do 200-250 zł?


Ludzie!

Ostatnio rozleciała mi sie nokia 6610 i potrzebuje na gwałt jakiś ...
8053 1


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 10

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>