GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna » Tagi » do
Tematy oznaczone jako do
Tytuł / treść wątku  Wyświetleń  Odpowiedzi 

Jaki telefon z wysuwaną klawiaturą qwerty do ~400 zł?


Chciałbym zakupić sobie telefon z wysuwaną klawiaturą qwerty. Aktualnie mam SE Xperia mini pro. Jestem ...
7360 1

Zakup telefonu do 1900zł , wasze typy !


Witam, chciałbym poradzić się was o zdanie , tak jak w temacie. Jaki mogę kupić ...
7285 1

Telefon jako modem do laptopa?


Jaki telefon do 300 zł byście polecili aby sprawdzał się dobrze także jako dobry i ...
7234 1

Telefon z radiem do 200zl


Siema. Potrzebuje nowego telefonu, chcialbym by mial w miare duzy ekran i zdecydowanie dobre radio, ...
7228 1

do sprzedania SE K800i


mam do sprzedania telefon Sony Ericsson K800i + ładowarka. :lol:
więcej informacji udzielam ...
7228 1

T-Mobile wprowadza do swojej oferty serwis Legimi


Dziesięć tysięcy książek w smartfonie – T-Mobile wprowadza do swojej oferty serwis Legimi.
[br ...
7177 0

nowy telefon do 370zł


Witam. Zastanawiam się nad kupnem nowego telefonu, mój fundusz obejmuje nie więcej niż 370zł. Zastanawiam ...
7054 0

TURBODOŁADOWANIE w T-Mobile i Heyah do 14 kwietnia 2015


TURBOdoŁAdoWANIE w T-Mobile i Heyah – bonusy za doładowania

do 14 kwietnia ...
6913 0

JAKI WYBRAC "BOX" DO FLASHOWANIA ,ZDEJMOWANIA SIML


Proszę pomóżcie mi wybrać jaki box może być dobry do ściągania simlocków ,flashowania , i ...
6859 1

Jak wysłać smsa do Meksyku?


Hej, no więc jak w temacie..wie ktoś jak wysłać smsa z Polski(z Orange) do meksyku ...
6808 0

Co kupic do max400zl


W zamiarze mam zmaine telefonu i moge wydac na nowy(uzrywany) max 400zl - wiecej to ...
6775 0

Sprzedam częsci do SE g900 Działajace


Witam. Mam do sprzedania czesci do se g900. Są to panel dotykowy (działa) , ekran ...
6751 0

Do oficjalnego kanału sprzedaży trafił Xiaomi Redmi 4X


Niezwykle atrakcyjny dla oka – za sprawą stylowej i smukłej obudowy wykonanej z matowego metalu ...
6736 2

Gierki do SE


Witam, czy ktoś z was zna może jakieś stonki skąd można ściągnąć gierki do Se ...
6724 0

BlackBerry wraca do Orange z KEYone


Kilka tygodni temu do oferty Orange wróciły smartfony Nokia. A teraz pora na kolejny come-back ...
6673 0


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 10

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>