GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna » Tagi » k750i
Tematy oznaczone jako k750i
Tytuł / treść wątku  Wyświetleń  Odpowiedzi 

SE k750i aparat


Witam. Mam pytanie odnośnie aparatu a dokładnie jego dźwięku w k750i. Czy można go jakoś ...
34363 15

K750i czy K770i


Który z tych modeli byście polecali? k750i czy K770i?
Który z nich jest bardziej ...
18970 10

Dylemat miedzy Nokia 5300,a Sony Ericssonem K750i


Witam, jestem tu nowy, mam taki dylemat miedzy tymi telefonami i nie wiem co wybrac, ...
13798 3

Blokada kontaktów na SE K750i


Czy jest możliwość zablokowania, ale nie usuwania kilku kontaktów. Szukałem ale takiego tematu nie ma ...
12427 4

jak wyłączyć wygaszacz ekranu w k750i


Jak w temacie.
Jak całkowicie wyłączyć wygaszacz w tym telefonie, aby aplikacja java nie ...
11911 4

Memory stick do SE k750i


Jak tytuł postu wskazuje, mam SE k750i. Zamierzam kupić do niego kartę ale zastanawiam się, ...
11470 4

konfiguracja WAP na se k750i w plusie


Hej! Mam sony ericssona k750i z ery, a uzywam plusa. Zdjelam simlocka ale nie potrafie ...
11284 2

K750i - pytanko o oprogramowanie


zobaczyłam u kolegi że ma wgrany program dzięki któremu może tworzyć w wordzie na kompie ...
10174 3

Nokia 5310 XpressMusic czy SonyEricsson K750i


Mam ciezko decyzje czy Nokia 5310 XpressMusic czy SonyEricsson k750i prosze o pomoc mi potrzebne ...
10027 4

SE k750i problem z zasięgiem czy to wine karty Sim?


Witam!
Nie wiedziałem do jakiego działu mam wrzucić ten temat, ale postanowiłem napisać go ...
7843 1


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 10

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>