GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna » Tagi » k850i
Tematy oznaczone jako k850i
Tytuł / treść wątku  Wyświetleń  Odpowiedzi 

Poważny problem z SE K850i


Witam, mam poważny problem, dzisiaj rano bawiąc się telefonem(k850i) chciałem zrobić zdjęcie, ale podczas ustawiania ...
15559 8

C902 czy K850i...?


I mam dylemat który model wybrać. Porównywałem je i wychodzą mi raczej kosmetyczne różnice. Może ...
13366 6

K850i


mam problem z k850i a mianowicie ze chyba karta pamieci w telefonie siadła problem z ...
10702 4

nokia n95 vs sony ericsson k850i


Który z nich jest lepszy??
kocham nokie ale n95 jak słyszałem szybko jej ...
10081 3

se k850i


Witam. Cos mi sie stało z moim k850i. właczam go podswietla mi sie klawiatura ale ...
9379 2

soft k850i


Siadł mi soft w k850i. Poszedł bym do komisu ale brakuje mi funduszy. Jest możliwośc ...
8782 1

k850i


Witam. Coś mi się stało w moim k850i. Jak do kogos dzwonie to nie ma ...
8254 1

k850i


Mam problem z moim telefonem sony ericssonem k850i.
A mianowicie (tak sie wyraze "świruje) ...
6844 0


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 10

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>