GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna » Tagi » na
Tematy oznaczone jako na
Tytuł / treść wątku  Wyświetleń  Odpowiedzi 

TV Online Vectry najlepsza na rynku propozycja dla mobilnych


Od października bezpłatna usługa TV Online Vectry pozwala abonentom telewizji cyfrowej operatora oglądać aż 100 ...
10837 0

Koniec roku i pięć nowych czytników na rynku!


Końcówka roku zapowiada się bardzo obficie. na rynku pojawiło się pięć nowych modeli: PocketBook Touch ...
10819 0

Nokia 6020 jaki soft do zgrania zdjęć na komputer


Jak w temacie, kabel mam (CA-42 do transmisji danych) teraz tylko oprogramowanie, jakie? i skąd?
10777 1

Nintendo na smartfony - jakie aplikacje i gry można znaleźć


Nintendo to firma, która zajmuje się przede wszystkim produkcją konsol i gier. Japończycy nieco przespali ...
10747 0

MDA VARIO IV - cena telefonu na abonament


Witam, może ktoś z was niedawno wymieniał swój telefon na nowy i obiła mu sie ...
10744 3

jak wylogować się z facebook na telefonie delphi


hej. mam problem ze znalezieniem ikonki wylogowania z facebook'a na telefonie. ktos wie moze gdzie ...
10729 2

Samsung Gear Fit2 Pro debiutuje na polskim rynku


Firma Samsung Electronics wprowadza na polski rynek Gear Fit2 Pro. To ulepszona wersja opaski sportowej ...
10693 0

mobilny internet na wakacje


Jaki poradzicie internet mobilny na wakacje? Głównie sprawdzam pocztę, na facebooku trochę czasu spędzam. ale ...
10636 2

Blisko 34 tysiące osób na T-Mobile Warsaw Games Week


T‑Mobile Warsaw Games Week 2017 to jedno z najważniejszych wydarzeń w kalendarzu graczy i fanów ...
10558 0

Ericsson wspiera projekty IoT na obszarach wiejskich


List intencyjny podpisany przez firmę Ericsson oraz Fundację PLON obejmuje wspólneprzygotowanie oferty usług i aplikacji ...
10555 0

Idea... Orange, zmiana na lepsze?


Co sądzicie o tej zmianie pod względem oferty, taryf itp, czy ktoś z Was porównał ...
10500 2

Allview wprowadza na rynek P9 Energy S


Allview, europejska marka smartfonów i tabletów, obecna na rynku od ponad 13 lat, wprowadza na ...
10390 0

Garmina na nokie 5230.


Cześć wszytkim.mam nokie 5230 i chciałbym kożystac z darmowej nawigacji.W tym celu wgrałem garmina 5.00.60.,ale ...
10375 2

Uważaj, co wysyłasz znajomym na Messengerze.


Uważaj, co wysyłasz znajomym na Messengerze. Możesz trafić do więzienia!


...
10372 0

Sms z telefonu na angielski numer


Witam. Mam pewien problem, jestem klientem sieci Orange, znajoma chciala wyslać mi sms z numeru ...
10342 1


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 10

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>