GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna » Tagi » na
Tematy oznaczone jako na
Tytuł / treść wątku  Wyświetleń  Odpowiedzi 

Era: kopie zapasowe danych na telefonie


Usługa "bezpiecznego kopiowania zawartości telefonu" będzie dostępna w salonach Ery dla abonentów tej sieci, oraz ...
8593 1

Aplikacje Java na telefon LG.


Witam, mam parę pytań, bardzo proszę o pomoc.

Jeśli zamierzam ściągnąć pewną ...
8578 1

wkrotce na rynku


http://nt.interia.pl/news?inf=689437
8477 0

Orange One - nowa taryfa w Orange na kartę


"14 września Orange wprowadził nową taryfę na kartę - Orange One z profilem usług do ...
8332 1

witam.czy pomoze mi ktos znalezc odp. na krótkie pytanie?


a mianowicie...czy cos grozi w przypadku jedno dniowego opoznienia z terminowym raz w miesiacu doladowaniem ...
8299 1

jak zmienić CID z Brown na Red dla CID49


tak jak w temacie napisane
8194 1

Jak wgrać gry java na lg kg290?


witam mam pytanko:
jaki kabel bedzie pasował do mego modelu? (lg kg290)? na allegro ...
8158 0

KOmpozytor dzwonków na komórki


Witasz
Szukam stron w sieci na których podane są nuty do kompozytorów dzwonków zainstalowanych ...
8133 0

Kupno używanego telefonu - na co zwrócić uwagę?


Załóżmy taką sytuację, że rozważamy kupno używanego telefonu o większej wartości np: za ok. 1000 ...
8071 1

TomTom na N97


Witam czy jest możliwość instalacji nawigacji TomTom na N97?? najlepiej aby korzystała z wbudowanego GPS ...
7999 1

szczegółowa kopia kontaktów z telefonu na PC Odpowiedz z c


Witam potrzebuję program który - zgra z każdego telefonu samą listę kontaktów ale szczegółową (tzn. ...
7978 2

Telefon na abonament , jaki wybrać?


Witam.
Kończy mi sie umowa na stary telefon. Chciałbym kupić nowy. Niestety nie jestem ...
7978 1

Nowy gracz na rynku smartfonów - Amazon szykuje mocny debiut


Nowy gracz na rynku smartfonów - Amazon szykuje mocny debiut:
http://tech.wp.pl/kat,1031195,title,Nowy-gracz-na-rynku-smartfonow-Amazon-szykuje-mocny-debiut,wid,16659759,wiadomosc.html
7918 0

Najdroższy telefon na świecie


Trafiłem na ciekawy ranking najdroższych telefonów na świecie. Pierwszy na świecie hybrydowy smartfon kosztuje 129 ...
7918 2

Nagrywam zapowiedzi telefoniczne na zamówienie


Jestem lektorem i wykonuję nagrania na zamówienie. Wykonam dla Ciebie zapowiedzi telefoniczne, powitania, komunikaty telefoniczne ...
7810 0


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 10

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>