GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna » Tagi » problem
Tematy oznaczone jako problem
Tytuł / treść wątku  Wyświetleń  Odpowiedzi 

Problem MMS w 36.6


Witam wszystkich:) Mam problem i jest on dziwny...jestem użytkownikiem sieci 36.6, czyli w sumie plusa...problem ...
9283 1

Problem z k510i


Witam.
Posiadam SE k510i. Od pewnego czasu mam poważny problem z telefonem. zaczeło się ...
9229 2

s7330 problem z mms


Nie dochodzą do mnie mmsy, telefonik kupiłem z allegro i nie wiem co jest w ...
9226 2

Problem z pocztą głosową


Poczte głosową mam aktywną (sprawdziłem za pomocą *122# )Dostałem sms z informacją, że mam nową ...
9208 1

Problem z internetem w nokii 6151


Witam

Jak temat wskazuje mam problem ze skonfigurowaniem internetu w mojej komórce...[br ...
9196 2

nokia 5230 problem


siema, mam pewien problem z nokia 5230, chodzi o to ze zapodalem na akrte pamieci ...
9106 2

problem z n80


chce zainstalować na nokie n80 thema czy tomtoma, uzywam do tego programu pc suit. Wczoraj ...
9022 2

LG KU990 Problem z kartą pamięci...


Witam...
Jestem posiadaszczem LG Ku990
Niestety od 2 dni borykam się z problemem ...
9019 1

Wielki Problem MOTYWY NOKIA 6103 SOGi


witam mam pytanie : włączyłem sobie jakis tam motyw(temat) w swoim telefonie i teraz chce ...
8998 1

Problem z Samsung B3410 Delphi


Witam ;) Otóż mam taki problem. Kupiłam telefon Samsung Delphi jakoś pod koniec maja od ...
8989 2

Nokia 5310!!! Problem!!!


Posiadam Nokię 5310, którą niedawno kupiłem. Postanowiłem za pomocą Nokia Software Updater zaktualizować oprogramowanie. Kupując ...
8920 1

mam problem


mam problem z moją przeglądarką internetową w telefonie jak chcę wejść na jakąś stronę www ...
8905 2

problem z SGH U900


problem polega na tym że po przesłaniu kilku mp3 telefon normalnie działał a po 10 ...
8896 2

Samsung F480 - problem z klapką


Witam, mam takie banalne pytanie.
Kupiłem Samsunga F-480 i….. nie mogę za nic w ...
8890 1

Huawei P20 Lite - drobny problem z podlaczaniem ladowarki


Witam,
Mam drobny problem z moim Huawei P20 Lite. Podczas podlaczania ladowarki slysze dzwiek. ...
8821 0


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 10

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>