GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna » Tagi » problem
Tematy oznaczone jako problem
Tytuł / treść wątku  Wyświetleń  Odpowiedzi 

Problem z Gifem


Witam
Zrobiłem własnego gifa i nie wiem jak przezucic go na telefon zeby działal[br ...
8524 1

7373 problem


Witam, posiadam telefon Nokie 7373 i podczas wysyłania smsów przychodzą raporty, o dostarczeniu, ale dwie ...
8497 1

Samsung SGH-U700 problem ! ! !


Witam
Od dzisiejszego dnia telefon zaczął mi się psuć a mianowicie :
Górna ...
8491 2

P20 lite problem z GMAIL


Witam, czy macie tez taki problem, ze gdy ekran jest zablokowany przez ok 2-5 min. ...
8482 0

Problem Nokia 6280


Witam. Mam problem w nokii 6280. Nie dziala podswietlenie wyswietlacza co moglo sie zepsuc ?? ...
8476 2

Problem z Samsungiem gt-s5260


Witam, mam problem z moim samsungiem. Otóż gdy ściągam piosenki na telefon to piosenka nie ...
8398 0

Problem z samsungiem z630


Mój problem polega na tym że nie wiem jak wgrać gre ;] znalazłem takie coś ...
8392 1

Problem z pamięcią telefonu Prestigio


Hej :)
Mam problem ze swoim smartfonem (Prestigio PAP5451 DUO).
Całkowita pojemność pamięci ...
8377 1

Problem z Nokią 6170


mam zalaną nokię 6170 co robić niemogę jej odpalić pomocy
8371 1

Problem z SGH-Z370


Mam problem z Samsungiem Z370. Nie mogę zmienić dzwięku klawiszy. Jest kilka trybów: Czysty, Rozrywkowy ...
8350 1

Samsung galaxy S4 problem z danymi komórkowymi


Witam, w moim samsungu S4 przy próbie włączenia sieci komórkowych(dane komórkowe), telefon nie reaguje, ikona ...
8293 0

V8 problem


Witam,

Z góry zaznaczam, że nie jestem komórkowym specjalistom i rozwiązanie mojego ...
8269 1

nokia 5310 problem z mikrofonem


jak w temacie!problem polega na tym ze kiepsko mnie slychac,a nie znalazlem funkcji abym mógl ...
8230 1

Samsug Avila - drobny problem


Witam.
problem może się wam wydać trywialny, ale szukam i szuka i rozwiązania znaleźć ...
8182 1

Samsung SGH-U700 problem ! ! !


Witam
Poszukuję śrubokręta aby wymienić taśmę LCD w telefonie samsung u700 lecz niestety nie ...
8173 1


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 10

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>