GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna » Tagi » problem
Tematy oznaczone jako problem
Tytuł / treść wątku  Wyświetleń  Odpowiedzi 

Problem z Samsung E250


Witam wszystkich! Mam pytanie co do shg e250 (samsung) jak skonwertuje jakis plik na 3gp ...
8131 1

Problem z grupami w LG KE970 Shine


Mam problem z przypisywaniem kontaktów do grup, a raczej z ich funkcjonowaniem. Właśnie nie mam ...
8095 1

Problem, mam szpiega


....dałem się nabrać koleś chciał mi wysłać coś przez bluetootha i okazało się, że może ...
8056 1

Problem z aparatem w E66


Witam! Mam problem z moją nokią e66, otóż od jakiegoś czasu nie mogę uruchomić aparatu. ...
8053 1

Samsung Galaxy S2 - Problem z wirusem?


Od jakiegoś czasu (dwa dni) mój smartfon zaczął nie koniecznie robić to co chciałem. Po ...
8029 0

U 600 problem po wymianie taśmy


Witam,mam problem po wymianie taśmy mianowicie gy wpisze kod pin i telefon sie uruchomi chodzi ...
7996 1

Problem z hasłem




Witam, ustawiłam w moim telefonie hasło na wiadomości. Przez jakiś czas ...
7978 1

problem z SE T230


Witam mam problem z SE T230 oto opis:

gdy chcę napisać SMS'a ...
7933 0

SE k750i problem z zasięgiem czy to wine karty Sim?


Witam!
Nie wiedziałem do jakiego działu mam wrzucić ten temat, ale postanowiłem napisać go ...
7903 1

Problem z nokią e50


Witam mam problem z nokią e50 otóż telefon który posiadam ma kod zabezpieczający włączający sie ...
7852 1

LG KU 380 problem z BT


Witam,

Posiadam LG KU380 i nie mogę włączyć Bluetootha ponieważ wyskakuje mi[br ...
7819 0

w580i problem


Witam. Ostatnio pisałem psot o zalaniu w580i. Dobry znawca wymienił zalane podzespoły i powiedizął mi ...
7744 1

Nokia N70 Problem sms


Mam problem z wysyłaniem wiadomości próby nie udają się jak wyświetlam szczególy to ZAMKNIJ INNE ...
7723 0

Nokia 6280 problem;///


witam wczoraj podczas przesylania pliku przez bluetooth telefon sie wylaczyl gdy go wlaczylem pojawij sie ...
7666 1

Problem z 5140i


Witam. Mam spory problem z nokią 5140i. Mianowicie dzis po rozladowaniu sie i naładowaniu gdy ...
7651 1


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 10

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>