GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna » Tagi » problem
Tematy oznaczone jako problem
Tytuł / treść wątku  Wyświetleń  Odpowiedzi 

Touch screeen, problem z ksiazka tel POMOCY !


A wiec problem tkwi w moim telefonie Touch screen , wyglada identycznie jak oto ten ...
6448 1

Problem: BT jabra + nokia e51


Nie mogę podłączyć BT headset jabra do telefonu nokia e51.
Dochodzę do pytania o ...
6424 1

zte nubia n9 problem z karta sim


witam.zakpilem tel.zte nubia n9.problem jest taki ze karta sim dziala tylko w drugim slocie co ...
6277 2

Samsung b3410 problem


Wiyam serdecznie mam nastepujacy problem mogłby mi ktos wytlumaczyc jak zmienic dzwiek wiadomosci np na ...
6235 0

problem z nss nokia 6500


problem polega na tym iż chcialbym zmienic jezyk na polski programem nss i wyskakuje mi ...
5680 0

Samsung 5.2 do 6.3 cala - problem z wyborem


Na wstępie aby Wszystkich rozśmieszyć napisze że moje przygoda ze smartfonami zaczęła i skończyła się ...
64 2


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 10

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>