GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna » Tagi » samsung
Tematy oznaczone jako samsung
Tytuł / treść wątku  Wyświetleń  Odpowiedzi 

Co wybrać: Nokia C7 vs Samsung S8530 Wave II ?


Witam,

Potrzebuję porady. Nie znam samsungów kompletnie, za to nokie lubię. I ...
8017 1

Samsung Galaxy Ace 4 czy ALCATEL ONETOUCH IDOL 2S ?


Jak w temacie. Jaki telefon wybrać ? Oba są w tej samej klasie cenowej. I ...
8011 1

Samsung S5610 - Internet


Witam, mam problem. W telefonie moge wejsc od razu w google czy na facebooka, ale ...
8002 1

SE k530i czy Samsung E570?


Zastanawiam się nad kupnem telefonu. Cena do 450 zł. Może tam o parę złotych przekroczyć.;) ...
7933 2

Nokia 5300 czy samsung e740?


Mam dylemat.... Jaki kupić lepiej telefon ( Nokia 5300 czy samsung e740 ) :?: Proszę ...
7930 2

jak sprawdzic wartosc IMSI samsung omnia 2 i8000


Witam..

jak sprawdzic wartosc IMSI w samsung Omnia 2 i8000 byl bym ...
7888 0

Ładowarka samochodowa firmy samsung


Cześć mam na imię Paweł dzisiaj kupiłem orginalną ładowarkę firmy samsung http://www.komputronik.pl/product/180277/Akcesoria/Akcesoria_do_telefonow_i_smartphonow/Ladowarka_samochodowa_do_Galaxy_S_Galaxy_S_II_Galaxy_Nexus.html. Czy ta ładowarka ...
7852 0

samsung, lg czy może motorolla??


Witam.
nie mogę zdecydować się miedzy tymi telefonami: LG KU990i, samsung S5230 Avila, ...
7798 2

Samsung D900i czy SonyEricsson K770i?????


Pomózcie mi podjąć trafna decyzje bo nie mam pojecia ktory z nich wybrac a musze ...
7798 2

Sprzedam Samsung Omnia I900


Witam,tak jak w temacie sprzedam omnie i900 pełen zestaw usb,sluchawki,ladowarka,plyta, pudelko,karta pamieci 1gb (oczywiscie w ...
7786 1

Samsung Galaxy A71 i Galaxy A51 debiutują na rynku


Cztery aparaty, wyświetlacz Infinity-O i pojemna bateria to znaki rozpoznawcze najnowszych przedstawicieli linii Galaxy A.[br ...
7780 0

LG ku990 czy Samsung f480 ?? :)


Mam pytanie dotyczące różnic między telefonami wymienionymi w temacie. Głównie dotyczy ono funkcjonalności oraz ekranu ...
7768 2

Ładowarka biurkowa orginalna i samorubka samsung galaxy min


Cześć od kilku dni przeszukuje internet ale nigdzie nie ma a mianowicie mam telefon i ...
7753 0

Samsung D900i


Witam mam problem z sgh d900i. Mianowicie telefon wyłączył się i do tej pory nie ...
7720 1

Negatywna opinia na temat telefonu komórkowego Samsung X820


Z przykrością wystawiam negatywną opinie o telefonie komórkowym X820 gdyż przy pisaniu smsa klawisz C ...
7717 1


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 10

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>