GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna » Tagi » samsung
Tematy oznaczone jako samsung
Tytuł / treść wątku  Wyświetleń  Odpowiedzi 

Świetny SAMSUNG D900i


Sprzedam samsunga D900i czarnego z karta 2gb i całym zestawem ;), simlock era, normalne ślady ...
6319 0

Samsung b3410 problem


Wiyam serdecznie mam nastepujacy problem mogłby mi ktos wytlumaczyc jak zmienic dzwiek wiadomosci np na ...
6295 0

Samsung Omnia 2


Sprzedam tanio telefon samsung omnia 2 lub zamienię się za skuter!!!Więcej info na pw lub ...
6166 0

Samsung Galaxy Xcover 4: smartfon do zadań specjalnych


W kwietniu firma samsung wprowadzi na rynek nowy smartfon z rodziny Xcover: samsung Galaxy Xcover ...
6088 0

Nowa kamera Samsung Gear 360: video 4K w 360-stopniach


Nowa kamera samsung Gear 360 (2017) debiutuje na rynku. Urządzenie wspiera rozdzielczość 4K w video ...
6037 0

Samsung i Verizon: wspólnie dla rozwoju sieci 5G


Firmy samsung Electronics America oraz Verizon zakończyły właśnie wdrażanie systemów 5G (sieć komórkowa nowej generacji) ...
5956 0

Urządzenia z linii Samsung Galaxy z doskonałym dźwiękiem


Urządzenia z linii samsung Galaxy z doskonałym dźwiękiem dzięki rozwiązaniom AKG

samsung ...
5893 0

Muzyka Google Play dla użytkowników urządzeń Samsung


Muzyka Google Play dla użytkowników urządzeń mobilnych samsung

Użytkownicy urządzeń mobilnych firmy ...
5872 0

Drugi Samsung Brand Store w Trójmieście


Już 3 marca samsung Eletronics Polska otworzy nowy Brand Store w Gdyni. Sklep zlokalizowany będzie ...
5788 0

Samsung otwiera swój drugi Brand Store w Warszawie


samsung Electronics Polska otwiera w Warszawie swój drugi Brand Store. Nowy sklep będzie można odwiedzić ...
5719 0

jaki samsung lub nokia w mix plusie?


witam, niedlugo konczy mi sie umowa w mixplusie i bede ja przedluzal. mozecie mi pomoc ...
5707 0

Samsung DeX: smartfon w roli komputera


Firma samsung Electronics wprowadza na rynek samsung DeX. To wyjątkowa stacja dokująca, kompatybilna ze smartfonami ...
5656 0

LG czy Samsung


Witam mam do was pytanie nie mogę sie zdecydowac mam do wyboru dwa telefony LG ...
5602 0

Samsung nagrodzony za innowacyjne technologie na CES 2017


samsung nagrodzony za wzornictwo i innowacyjne technologie podczas targów CES 2017

Firma ...
5566 0

Inteligentny asystent Bixby w Samsung Galaxy S8


Koncern samsung zapowiedział, że w nadchodzącym smartfonie Galaxy S8 zostanie wbudowany inteligentny asystent Bixby oparty ...
5542 0


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 10

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>