GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna » Tagi » telefonu
Tematy oznaczone jako telefonu
Tytuł / treść wątku  Wyświetleń  Odpowiedzi 

Samsung - Naprawa telefonu w godzinę


Najnowocześniejszy i największy serwis urządzeń marki Samsung został dziś oficjalnie uruchomiony w Warszawie. Na blisko ...
7513 1

Prosze o pomoc w wyborze telefonu.


Nie potrzebuje telefonu z aparatem (mam lustrzanke, innego mi nie potrzeba), ani z mp3 (posiadam ...
7459 0

Pomoc w wyborze telefonu :)


Witam!
Mam problem z wyborem nowego telefonu... Zamierzam kupić telefon w Play w abonamencie ...
7414 1

Wybor telefonu +/- 300 zl z Allegro


Witam. Wiem ze mieliscie wiele takich tematow, postaram sie was nie zameczyc. :) Poprostu szukam ...
7390 2

Szukam telefonu w Polsce jak i w Niemczech i nie znamCEN


Pomużcie mam 150zł , nie długo urodzinki i se k510 na sell tyle że nie ...
7306 0

wybor telefonu dla dziewczyny


Witam !!!
Mam pytanko jaki polecacie telefonik dla dziewczyny koniecznie z klapka do kwoty ...
7201 0

Zakup telefonu do 1900zł , wasze typy !


Witam, chciałbym poradzić się was o zdanie , tak jak w temacie. Jaki mogę kupić ...
7198 1

Sprzedaż telefonu na firme


Witam

Chciałbym sprzedać telefon z sieci Plus, który dostał ojciec za przedłużenie ...
7072 1

Sprzedaż telefonu w internecie?


Witam, mam na sprzedaż pewien stary telefon. Kiedyś sprzedawałam telefon normalnie w kantorze naziemnym (czy ...
6805 1

Zdalne kasowanie pamięci telefonu ratunkiem


Aby wrażliwe dane nie dostały się w niepowołane ręce, najlepiej nie przechowywać ich w telefonie ...
5098 0


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 10

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>