GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna » Tagi » w880i
Tematy oznaczone jako w880i
Tytuł / treść wątku  Wyświetleń  Odpowiedzi 

Co sądzicie o SE w880i?


Zamierzam kupić ten fonik i chcialabym sie cos o nim dowiedziec:) jak sie sprawuje? slyszalam ...
26227 12

SE W880i


Witam.
Nie wiem, gdzie to umieścić, więc zrobięto tutaj.
Mam SE ...
18736 6

odzyskiwanie danych W880i


Witam , jestem nowy . Zaszła taka sytuacja ,iż zrobiłem backup telefonu i zostaly skasowane ...
18166 6

W880i- Internet


Witam, otóż mam pewien problem. Gdy chcę się połączyć przez internet, wyskakuje mi następujący komunikat: ...
17155 8

SE W880i


Witam!
Chciałem się dowiedzieć czy jest możliwe w telefonie jaki posiadam [SE w880i] [br ...
15958 5

w880i nokia 5310 samsung d900i


Który z tych 3 telefonów wybrać? Na telefon mam od 400do 500zł, interesują mnie wyłącznie ...
11158 5

Który tel wybrać (e51,6500slide,6650 t-mobile,w880i,w910i)


Po primo to witam wszystkich

Tak jak w temacie, mam możliwość ...
11038 5

nokia 6300, SE W880i, nokia 5220, który lepszy?


Proszę was o informacje na temat tych trzech telefonów, który z nich jest najlepszy? z ...
9952 4

W880i


Witam wszystkich,
chciałbym ustawić wygaszacz ekranu tak, abym mógł widzieć godzinę oraz znak koperty ...
9199 2


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 10

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>