GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna » Tagi » za
Tematy oznaczone jako za
Tytuł / treść wątku  Wyświetleń  Odpowiedzi 

Kom za około 2000 zł


Proszę pomóc mi wybrać kom mam około 2000 zł i czas do grudnia xd :p ...
6550 1

Płać za faktury bezpośrednio z Play24


W Play mają fajną wiadomość dla tych z Was, którzy cenią sobie wygodę. Do cyklicznej ...
6529 0

Tel do gier (emulacji) za <600


Witam forumowiczy. Jest to mój pierwszy post, a już coś od Was chcę^^.
...
6496 1

SE Yari u100i za 350zł ( bez simlocka )


Sprzedam telefon j.w. Telefon w 100% sprawny bez simlocka, widoczne na nim małe ślady użytkowania. ...
6406 0

Orange One z pakietem GB za doładowanie


Orange One to taryfa stworzona dla tych którzy lubią tak zwane „celowane zakupy”. Chcecie pogadać ...
6349 0

UKE nagradza Orange za Bezpieczny Internet


Technologie się rozwijają, internet przyspiesza (znacząco), nowe gadżety wchodzą na rynek, ale jedno się nie ...
6244 0

Startery JA+ Internet Na Kartę za darmo na www.plus.pl!


Na www.plus.pl można dostać za darmo nowy starter JA+ Internet Na Kartę 5 zł/5 GB![br ...
6208 1

T-Mobile: pół roku za 1 zł w ofercie z telefonem


Od 6 kwietnia w sklepie internetowym T-Mobile ruszy wyjątkowa promocja - klienci: nowi, przenoszący swój ...
6052 1

Pizza gratis za doładowanie w internecie!


Użytkownicy wszystkich usług Na Kartę oraz Mix w sieci Plus mogą otrzymać kod promocyjny na ...
5764 0

Samsung nagrodzony za innowacyjne technologie na CES 2017


Samsung nagrodzony za wzornictwo i innowacyjne technologie podczas targów CES 2017

Firma ...
5569 0

Wyniki PLAY za 1 kwartał 2017 r


PLAY osiągnął udział w rynku na poziomie 27,6% (wzrost o 2,1 pp. r/r), odnotowując dalszy ...
5530 1

Komórką zapłacisz za zakupy w internecie


Polacy mają uzyskać możliwość dokonywania płatności przez telefon, np. za zakupy na aukcjach internetowych. Jest ...
5368 0

1410 GB neta za doładowanie w Orange Free na kartę


1410 GB to stanowczo nie jest standardowy pakiet danych.

Nie zmienia to ...
5347 1

W Plusie za pierwsze doładowanie bonus 40% gratis!


Użytkownicy usług „na kartę" w sieci Plus mogą otrzymać aż 40% więcej wartości zasilenia. Z ...
5230 1

W Orange - 3 GB za zwycięstwo Biało-Czerwonych!


Porażka z Danią okazała się wyłącznie “wypadkiem przy pracy”. Wczoraj reprezentacja Polski grała znacznie lepiej, ...
4999 0


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 10

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>