GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: jaki, telefon, wybrac

Jaki wybrać telefon?
Autor Wiadomość
piotr3008 
Nowy(a) na forum


Telefon: samsung wave, nokia 8800arte
Sieć GSM: orange
Wiek: 48
Dołączył: 24 Maj 2010
Posty: 24
Skąd: warszawa
Wysłany: Pon Maj 24, 2010 20:04   

dziekuje.
czytałem o samsungu wave. on ma świetny wyświetlacz.
wszystkie telefony, które wymieniliście są kozackie, ale dla mnie mają jedną wadę-są duże.
jeśli się mylę sorry.


generalnie pewnie musza takie być bo mają facebooki i inne tweetry. korzystanie z internetu było by mega niewygodne na dość małym ekranie.
ale ja tego robił nie będę. raz na jakiś czas sprawdze pocztę i tyle moich działań w sieci.
dla mnie ekrany jakie teraz robią są zupełnie niepotrzebne.
z dodatków jeśli już to niezły aparat. broń boże jakiś gps.

co do ceny. nie chce by to głupio zabrzmiało, ale ponieważ taki zakup robie raz na rok lub dwa to nie jest ona dla mnie najważniejszym parametrem.

a czemu tą xperie mini dyskwalifikujecie, jeszcze przed premierą?
taka lipa?

pzd i jeszcze raz dzieki za wasze uwagi

P.
 
     
shap 
Bywa na forum


Telefon: Samsung GT-S5620 Monte
Sieć GSM: Play
Internet: Netia
Komunikator: Kadu
Dołączył: 24 Maj 2010
Posty: 45
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Pon Maj 24, 2010 20:05   

moim zdaniem n97, zobacz też n900.
Japońców nawet nie oglądaj, sypia sie po miesiącu. no chyba ze lubisz żarówki w telefonie :D
 
 
     
darkgee 
Spec
Per Aspera Ad Astra



Telefon: Sony Xperia Z1 Compact
Sieć GSM: Heyah
Internet: Neostrada
Komunikator: GG
Pomógł: 132 razy
Wiek: 32
Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 2321
Skąd: Wilków
Wysłany: Pon Maj 24, 2010 20:05   

No zwykła X10 okazała się trochę lipna, to trochę też nieufnie podchodzimy do nowego modelu.
A wyświetlacz do jakich rozmiarów chcesz mieć? Musisz tylko wiedzieć, że wyświetlacze pojemnościowe (czyli te lepiej reagujące na dotyk) mogą mieć min. 3,2".
_________________
Nokia 6100->Sony Ericsson K300i->Motorola e770v->Sony Ericsson K800i->Nokia E51-> Nokia 5530-> LG GT540 Swift-> HTC 7 Trophy-> Samsung Galaxy S-> LG L9-> OnePlus One-> Sony Xperia Z1 Compact
 
 
     
piotr3008 
Nowy(a) na forum


Telefon: samsung wave, nokia 8800arte
Sieć GSM: orange
Wiek: 48
Dołączył: 24 Maj 2010
Posty: 24
Skąd: warszawa
Wysłany: Pon Maj 24, 2010 20:09   

nie macie powodu mi źle doradzać.
ufam wam bezgranicznie :-)

zaraz poczytam o tym samsungu dokładniej.
nie wiem czy jest dużo większy od htc mini a to dla mnie był szczyt jeśli chodzi o wymiary telefonu

no właśnie, poruszyłeś najważniejszą sprawę. czy w użytykowaniu do jakiego ja potrzebuje telefonu, ekran pojemnosciowy jest niezbędny?

jak wspomne ten htc o którym pisałem to był naprawdę słaby. ale pewnie technika poszła do przodu
 
     
darkgee 
Spec
Per Aspera Ad Astra



Telefon: Sony Xperia Z1 Compact
Sieć GSM: Heyah
Internet: Neostrada
Komunikator: GG
Pomógł: 132 razy
Wiek: 32
Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 2321
Skąd: Wilków
Wysłany: Pon Maj 24, 2010 20:15   

Wave ma minimalnie większy wyświetlacz niż HD Mini (dokładnie o 0,1"). Ale za to ma mniejszą obudowę, więc w sumie są porównywalne wielkością.
_________________
Nokia 6100->Sony Ericsson K300i->Motorola e770v->Sony Ericsson K800i->Nokia E51-> Nokia 5530-> LG GT540 Swift-> HTC 7 Trophy-> Samsung Galaxy S-> LG L9-> OnePlus One-> Sony Xperia Z1 Compact
 
 
     
piotr3008 
Nowy(a) na forum


Telefon: samsung wave, nokia 8800arte
Sieć GSM: orange
Wiek: 48
Dołączył: 24 Maj 2010
Posty: 24
Skąd: warszawa
Wysłany: Pon Maj 24, 2010 20:19   

lux :lol:
już go sprawdzam.
dziękuje.
jeśli jakieś inne typy, proszę o info

no fakt, poczytałem i jest nice...:-)
no i podobno już jest w sprzedaży.
 
     
darkgee 
Spec
Per Aspera Ad Astra



Telefon: Sony Xperia Z1 Compact
Sieć GSM: Heyah
Internet: Neostrada
Komunikator: GG
Pomógł: 132 razy
Wiek: 32
Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 2321
Skąd: Wilków
Wysłany: Pon Maj 24, 2010 20:21   

Ale ani Omnia, ani Satio nie mają fizycznej klawiatury QWERTY, tylko ekranową. N91 w ogóle nie ma klawiatury QWERTY. Jeżeli bardzo zależy ci na pełnej QWERTY, to mogę polecić Motorolę Milestone. Telefon wprost stworzony do internetu, tylko trochę drogi (ok. 1750zł). Ale uwierz mi, że jeżeli chcesz dobry telefon do internetu, to z miejsca odrzuć N97, bo to badziewie.
_________________
Nokia 6100->Sony Ericsson K300i->Motorola e770v->Sony Ericsson K800i->Nokia E51-> Nokia 5530-> LG GT540 Swift-> HTC 7 Trophy-> Samsung Galaxy S-> LG L9-> OnePlus One-> Sony Xperia Z1 Compact
 
 
     
darkgee 
Spec
Per Aspera Ad Astra



Telefon: Sony Xperia Z1 Compact
Sieć GSM: Heyah
Internet: Neostrada
Komunikator: GG
Pomógł: 132 razy
Wiek: 32
Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 2321
Skąd: Wilków
Wysłany: Pon Maj 24, 2010 20:24   

Nie wiem, czy pojawią się jakieś inne typy, bo to aktualnie najbardziej kompaktowy telefon z dotykowym wyświetlaczem pojemnosciowym, jeżeli brać pod uwagę funkcjonalność/wielkość.
_________________
Nokia 6100->Sony Ericsson K300i->Motorola e770v->Sony Ericsson K800i->Nokia E51-> Nokia 5530-> LG GT540 Swift-> HTC 7 Trophy-> Samsung Galaxy S-> LG L9-> OnePlus One-> Sony Xperia Z1 Compact
 
 
     
piotr3008 
Nowy(a) na forum


Telefon: samsung wave, nokia 8800arte
Sieć GSM: orange
Wiek: 48
Dołączył: 24 Maj 2010
Posty: 24
Skąd: warszawa
Wysłany: Pon Maj 24, 2010 21:23   

masz rację. do tego jest dość cienki.
co do wygladu to bym powybrzydzał ciut, przypomina mi takiego samsunga slide z serii U którego kiedyś firma mi zafundowała i nie byłem zbyt zadowolony.

ale....już nie bedę grymasił

no moze trochę będę. xperia jest ładniejsza

a poważnie, mam nadzieje, że jak wejdzie xperia mini to nie okaże się przekozakiem

obejrzałem go na youtube(samsung). jestem w szoku jak wyglądaja na nim filmiki.
to niby bzdura ale odpadłem

oczywiście nie ma go do kupienia tak jak zapowiadali więc data jaką mi tu koledzy podpowiadali jest jak najbardziej możliwa, choć jak znam nasze realia jeszcze się przesunie :evil:

a nie wiecie czy nowy i phon będzie także taki duży jak obecny?

tak czy inaczej, dziękuje
 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Pon Maj 24, 2010 21:47   

W Play już ruszyła przedsprzedaż jak i również w RTV EURO AGD już jest w przedsprzedaży. Niebawem zawita na naszych półkach sklepowych Wave.
Widziałeś porównanie filmików nakręconych Samsungiem Wave, Samsungiem HD oraz jakimś SE??
Kolega darkgee pokazywał gdzieś na forum w temacie samsunga wave chyba.

A ekran pojemnościowy jest najlepszy do wszystkiego ;) .
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Pon Maj 24, 2010 21:53   

Ooooj tak. Milestone jest świetna. O niebo lepsza od tego badziewia n97.
Jeszcze masz Samsunga Omia PRO rozsuwanego.
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
flame
Nowy(a) na forum


Dołączył: 24 Maj 2010
Posty: 13
Wysłany: Pon Maj 24, 2010 21:55   

Przepraszam źle napisałam.
Miałam na myśli Nokię N900, nie 91.
 
     
piotr3008 
Nowy(a) na forum


Telefon: samsung wave, nokia 8800arte
Sieć GSM: orange
Wiek: 48
Dołączył: 24 Maj 2010
Posty: 24
Skąd: warszawa
Wysłany: Wto Maj 25, 2010 07:27   

ok. dziekuje wszystkim.
niektóre sugerowane modele są ok ale tak jak pisałem, nie potrzebuje go do internetu.
więc np: motorola jest dla mnie za duża.
z pełną klawiaturą nigdy w telefonie nie walczyłem.
dla mnie ideałem był by ten samsung, slide z normalną klawiatura :mrgreen:

a tak na serio, na ten moment samsung wave wydaje mi się optymalny (nie jest bardzo mały ale jest bardzo cienki), ma w zasadzie więcej funkcji niż potrzebuje, ale to nie jest przecież wada :-) choć jak ktoś napisał wcześniej niezbyt dobrze o produktach z korei, nie mam zaufania do tej firmy.
z drugiej strony w telefonie za kupe kasy jaki mam teraz po pól roku padł mi głośnik, a był to najlepszy produkt z finlandii :-) .
świat się zmienia :roll: .

pozdrawiam wszystkich
 
     
Norgal 
Nowy(a) na forum


Dołączył: 25 Maj 2010
Posty: 5
Wysłany: Wto Maj 25, 2010 13:53   Wybor telefonu

Witam
Jestem nowym uzytkownikiem, i chcialem powitac wszystkich forumowiczow. stoje teraz przed wyborem nowego telefonu, tylko niewiem nic o telefonach wiec licze ze mi pomozecie. Potrzebuje najzwyklejszego telefonu do rozmow niemusi miec zadnych dodatkowych funkcji. Interesuje mnie maly telefon, niezbyt drogi, wytrzymaly (duzo czasu spedzam w lesie niezaleznie od pogody- wiec czasami zdarza sie delikatnie zamoczy, upadnie itp...). No z funkcji liczylo by sie radio lub odtwarzac mp3.


Takze teraz myslie o zmianie operatora (abonament) z ery na play czy to jest dobry pomysl, moze macie jakies inne propozycje.

Z gory dziekuje za pomoc.
 
     
darkgee 
Spec
Per Aspera Ad Astra



Telefon: Sony Xperia Z1 Compact
Sieć GSM: Heyah
Internet: Neostrada
Komunikator: GG
Pomógł: 132 razy
Wiek: 32
Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 2321
Skąd: Wilków
Wysłany: Wto Maj 25, 2010 14:41   

Myślę, że podpasował by ci Samsung B2100 albo B2700. Są to modele stworzone właśnie dla ludzi, którym potrzebują wytrzymałego telefonu. Główną różnicą jest to, że B2700 posiada ekran 1,9", zamiast 1,7" i aparat 2MPix (1,3MPix w B2100). Obydwa posiadają odtwarzacz mp3 i radio. Nowego B2100 kupisz za 350zł, a za nowego B2700 będziesz musiał dać 600zł. Więć myślę, że nie ma co przepłacać.
To czy przejść z Ery do Play zależy od ciebie. Pamietaj tylko, że część sieci ma rozmowy ponad 2. razy droższe niż do innych sieci.
_________________
Nokia 6100->Sony Ericsson K300i->Motorola e770v->Sony Ericsson K800i->Nokia E51-> Nokia 5530-> LG GT540 Swift-> HTC 7 Trophy-> Samsung Galaxy S-> LG L9-> OnePlus One-> Sony Xperia Z1 Compact
 
 
     
Ciekawe artykuły znalezione w sieci




Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 10

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>