GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: omnia, samung

Samung Omnia
Autor Wiadomość
MaciaSS 
Aktywnie działa na forum



Pomógł: 74 razy
Wiek: 40
Dołączył: 30 Gru 2006
Posty: 1098
Skąd: Wrocław
Wysłany: Śro Wrz 17, 2008 10:20   

Witam serdecznie,
..to napisz kolego jak Ci się sprawuje nowa zabaweczka..jakie widzisz plusy i minusy tego Samsunga..możesz nawet założyć wolny temat w dziale SAMSUNG "Omnia jego wady i zalety" ;)
Pozdrawiam :cool:
 
 
     
Diorek
Bywa na forum


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 02 Cze 2008
Posty: 41
Wysłany: Czw Wrz 18, 2008 18:58   

sprawuje się bardzo dobrze... śmiga szybko, nie tnie się (chyba raz się zawiesił), jakość rozmów super, bardzo dobrze słychać - co rzadko się zdarza w tego rodzaju telefonach. Kolejną zaletą jest muzyka - wszystko ładnie gra nawet przez słuchawki dołączone do OMNII:) podłączyłem je pod Ipoda i wymiatają... wyświetlacz daje radę ale pochłania baterię - codziennie ładowanie:/ GPS - wgrałem automapę 5.1 i niczego sobie - fotoradary pokazuje i skróty też:) jedynie ciut za długo szuka satelit - no i się grzeje chyba zbyt mocno... więcej nie testowałem bo nie miałem czasu ale na pewno będę dodawał nowe rzeczy jakie zauważę:)
 
     
darkgee 
Spec
Per Aspera Ad Astra



Telefon: Sony Xperia Z1 Compact
Sieć GSM: Heyah
Internet: Neostrada
Komunikator: GG
Pomógł: 132 razy
Wiek: 32
Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 2321
Skąd: Wilków
Wysłany: Czw Wrz 18, 2008 20:01   

Czyli ogólnie się podoba?
_________________
Nokia 6100->Sony Ericsson K300i->Motorola e770v->Sony Ericsson K800i->Nokia E51-> Nokia 5530-> LG GT540 Swift-> HTC 7 Trophy-> Samsung Galaxy S-> LG L9-> OnePlus One-> Sony Xperia Z1 Compact
 
 
     
Sewcio
Bywa na forum


Dołączył: 02 Cze 2008
Posty: 43
Wysłany: Czw Wrz 18, 2008 22:53   

mialem okazje troszke sie pobawic tym telefonem, sporo korzystalem z nawigacji i rzeczywiscie troszke dlugo lapie fixa ale jak juz zlapie to smiga dobrze, w korzystaniu typowo telefonowym sprawuje sie swietnie, nie wiem zbytnio jak z bateria w tym konkretnym modelu bo mialem za krotko zeby ocenic, multimedialnie bez zarzutu, ogolnie stwierdzam ze to swietny telefon.
 
     
Diorek
Bywa na forum


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 02 Cze 2008
Posty: 41
Wysłany: Czw Wrz 25, 2008 21:44   

a z baterią Ci mogę powiedzieć, że:

wersja optymistyczna brzmi dwa dni:)

mniej optymistyczna niecały dzień:P
 
     
niedobradzidzia 
Lubi porozmawiać na forum



Telefon: Samsung i900 Omnia, Omnia HD
Sieć GSM: Orange
Pomogła: 5 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 10 Maj 2008
Posty: 169
Skąd: Nakło nad Notecią
Wysłany: Pią Wrz 26, 2008 16:44   

Zastanawiam się nad kupnem tego Samsunga. Powiedzcie mi proszę, czy naprawdę jakość rozmów jest wysoka? Chodzi mi o głos rozmówcy, szumy, trzaski, echo itd. To dla mnie ważne, gdyż jak wcześniej wspomniałam, mam implant ślimakowy. Nie chcę po prostu kupić kota w worku za takie pieniądze. Zastanawiam się między HTC TyTN II i Samsungiem Omnia. Co radzicie?
_________________
Samsung Omnia + Samsung Omnia HD i gitara gra :)
 
     
skarab
Nowy(a) na forum


Dołączył: 27 Wrz 2008
Posty: 4
Wysłany: Sob Wrz 27, 2008 11:49   

powiem tak, kupilem juz ten telefon, ale dostanego go dopiero za tydzien bo poczta wysla :P ale mam pytanie czy navi jest platna?? jesli tak to ile? i czy korzystanie z neta po podlaczeniu do wi-fi na pewno nic nie sciaga z kata?? :)

dzieki

ps jako nowy user siemka all
 
     
niedobradzidzia 
Lubi porozmawiać na forum



Telefon: Samsung i900 Omnia, Omnia HD
Sieć GSM: Orange
Pomogła: 5 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 10 Maj 2008
Posty: 169
Skąd: Nakło nad Notecią
Wysłany: Sob Wrz 27, 2008 16:07   

skarab napisał/a:
mam pytanie czy navi jest platna??

Troszkę kosztuje bo potrzebna jest Ci oryginalna mapa, ewentualnie odbiornik GPS i pakiet internetowy bo z czegoś musi korzystać. Bez pakietu wcina kasę ekstremalnie.
_________________
Samsung Omnia + Samsung Omnia HD i gitara gra :)
 
     
skarab
Nowy(a) na forum


Dołączył: 27 Wrz 2008
Posty: 4
Wysłany: Sob Wrz 27, 2008 17:52   

nie rozmumiem twojej odpowiedzi tak szczerze... mape moge sobie wgrac z neta jakakolwiek przeciez....odbiornik gps to omnia ma wbudowany...a pakiety internetowe?? hmm a po co i do czego??

ja rozumowalem tak: mam navi w drugim aucie czyli odbiornik gps z wgrana mapa, wiec jak kupie sobie telefon z odbiornikiem gps i wgram mu mape nawet tepe TT to powinno to dzialac bezplatnie...
 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Sob Wrz 27, 2008 22:36   

niedobradzidzia, też nie rozumiem Twojej wypowiedzi.. Mam wrażenie że nie wiesz nic na temat na który pisałaś...

skarab, - nawigacja jest bezpłatna z tego co mi wiadomo. Wystarczy wgrać sobie mapę do takiego telefonu i wszystko pięknie śmiga ;) .
Pakiety internetowe nie są Ci do niczego potrzebne bo nawigacja gps nie korzysta z neta tylko właśnie z GPSa.
Pozdrawiam
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
niedobradzidzia 
Lubi porozmawiać na forum



Telefon: Samsung i900 Omnia, Omnia HD
Sieć GSM: Orange
Pomogła: 5 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 10 Maj 2008
Posty: 169
Skąd: Nakło nad Notecią
Wysłany: Sob Wrz 27, 2008 22:40   

ziomiwan napisał/a:
Mam wrażenie że nie wiesz nic na temat na który pisałaś...

Wiem o co chodzi bo mam nawigację. Zwracam honor, nie sprecyzowałam dokładnie i stąd nieporozumienie. Chodziło mi o to, że pakiety są potrzebne do aktualizacji punktów POI np. miplo.pl. Sama nawigacja jest bezpłatna. Tylko radzę nie mieć pirackich map typu AutoMapa i ogólnie. Mam kolegę, który się nadział, namierzyli go i ma proces. Jeszcze raz przepraszam.
_________________
Samsung Omnia + Samsung Omnia HD i gitara gra :)
 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Sob Wrz 27, 2008 22:51   

Oczywiście że nie polecamy pirackich wersji map gps ;) . Ale istnieje baaardzo małe prawdopodobieństwo namierzenia takiej mapy, chyba że sprawdzi Ci policja telefon albo gpsa no to wtedy masz problem.
Punkty POI nie są potrzebne w gruncie rzeczy w mapach gps.
Ale temat nie jest o GPS. Więc wracajmy do tematu i koniec o GPSie.
Pozdrawiam
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
Sewcio
Bywa na forum


Dołączył: 02 Cze 2008
Posty: 43
Wysłany: Pon Wrz 29, 2008 22:37   

wracajac do Omni i wczesniejszego pytania to jakosc jest bardzo dobra jesli chodzi o rozmowy, w pelnej glosnoci nigdy nie rozmawiam wiec nie potrafie powiedziec czy bedzie bardzo glosny ale przeprowadzilem w salonie dwie rozmowy: video i zwykla i w obu przypadkach idealnie
 
     
KuroKaze
Nowy(a) na forum


Dołączył: 28 Wrz 2008
Posty: 5
Wysłany: Nie Paź 19, 2008 17:05   

A mam pytanie: czy samsung Omnia jest naprawde lepszy niz Soul (u900). No bo poza tym ze Omnia ma wiekszy ekran i jest dotykowcem, sa w ogole jakis istotne roznice?? No i oprocz Windows Mobile....
 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Nie Paź 19, 2008 18:49   

A czy widziałeś oba telefony? Zobaczysz wtedy odrazu wszystkie różnice.
Pozdrawiam
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
Ciekawe artykuły znalezione w sieci




Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 10

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>