GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: karte, na, nowe, oferty, orange, play

Play i Orange: nowe oferty na kartę
Autor Wiadomość
starypiernik 
Bywa na forum
starypiernik


Wiek: 44
Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 26
Skąd: Stamtąd
Wysłany: Wto Kwi 07, 2009 19:33   

ziomiwan napisał/a:
Przecież podałeś link dotyczący PLUSa a nie orange... Więc nie rozumiem zbytnio tego co masz na myśli i co jest wyczekiwane(choć niewiem o tym że jest coś wyczekiwane ;P).

Rzeczywiście xle podlinkowałem z Telepolis, włąsciwy link to ten (choć teraz to już nieważne): http://telepolis.pl/news.php?id=14424
 
     
haloxavi
Gaduła



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 09 Sty 2009
Posty: 540
Wysłany: Śro Kwi 08, 2009 17:43   

To prima apriliss.

Podobno ;-) Orange ma coś wprowadzić 16 kwietnia (nie wiadomo którego roku), przynajmniej tak twierdzą użytkownicy - ponoć dostali smsy ;-)
 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Śro Kwi 08, 2009 19:53   

Codziennie pewnie dostają smsy z tym co planuje orange ;) . Pewnie wprowadzą najlepszą ofertę na rynku, minuta rozmowy za 5gr, smsy całkowicie za darmo i telefony po 1zł :D
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
haloxavi
Gaduła



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 09 Sty 2009
Posty: 540
Wysłany: Czw Kwi 09, 2009 08:33   

Orange wykorzystuje okres świąteczny, w którym ludzie dzwonią 10 razy więcej co za tym idzie zyski są 10 razy większe. Jeśli wprowadzili by cokolwiek wcześniej to strac ili by sporo kasy, tym sposobem, a tak stracą użytkowników na stałe - wielu osobom czekać się już nie chce.
 
     
mambon
Bywa na forum



Dołączył: 26 Cze 2007
Posty: 27
Wysłany: Czw Kwi 09, 2009 10:45   

haloxavi napisał/a:
Orange wykorzystuje okres świąteczny, w którym ludzie dzwonią 10 razy więcej co za tym idzie zyski są 10 razy większe. Jeśli wprowadzili by cokolwiek wcześniej to strac ili by sporo kasy, tym sposobem, a tak stracą użytkowników na stałe - wielu osobom czekać się już nie chce.


Ale cóż to za dziwna teoria spiskowa, to tak jakbyś z góry zakładał, że oferta będzie zła i dlatego ociągają się z jej wprowadzeniem....dziwny tok myślenia moim zdaniem. BTW: szczerze mówiąc sam jestem ciekaw, co zaproponują, nawet patrzyłem na ich stronie ale na razie nic tam jeszcze na ten temat nie ma...
 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Czw Kwi 09, 2009 22:37   

Cytat:
Ale cóż to za dziwna teoria spiskowa, to tak jakbyś z góry zakładał, że oferta będzie zła i dlatego ociągają się z jej wprowadzeniem....dziwny tok myślenia moim zdaniem. BTW: szczerze mówiąc sam jestem ciekaw, co zaproponują, nawet patrzyłem na ich stronie ale na razie nic tam jeszcze na ten temat nie ma...

To nie teoria spiskowa a prawda. Sama prawda... Wystarczy poobserwować świat gsm przez jakiś czas.
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
mambon
Bywa na forum



Dołączył: 26 Cze 2007
Posty: 27
Wysłany: Pią Kwi 10, 2009 15:54   

ziomiwan napisał/a:
To nie teoria spiskowa a prawda. Sama prawda... Wystarczy poobserwować świat gsm przez jakiś czas.


No ja świat gsm już trochę obserwuję...wiadomo, że każdy ma swoich ulubionych opów, ale trochę obiektywizmu. Słyszałem info, że jeżeli chodzi o nową ofertę to szczegóły poznamy 16 kwietnia na orange.pl, no to ja nie bronię nikomu jej krytykować, ale może dopiero wtedy jak ją poznamy, a nie z góry zakładając, że będzie be...
 
     
haloxavi
Gaduła



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 09 Sty 2009
Posty: 540
Wysłany: Pią Kwi 10, 2009 20:35   

To nie jest żadna teoria spiskowa - ludzie rzeczywiście tak uważają i na prawdę nic w tym dziwnego. Nie oszukujmy się - wprowadzenie znacznie atrakcyjniejszej oferty wcześniej byłoby nieopłacalne dla operatora.
 
     
mambon
Bywa na forum



Dołączył: 26 Cze 2007
Posty: 27
Wysłany: Wto Kwi 14, 2009 14:21   

haloxavi napisał/a:
To nie jest żadna teoria spiskowa - ludzie rzeczywiście tak uważają i na prawdę nic w tym dziwnego. Nie oszukujmy się - wprowadzenie znacznie atrakcyjniejszej oferty wcześniej byłoby nieopłacalne dla operatora.


Ok, nie ma się co kłócić, w sumie najważniejsze to i tak to co zaproponują w ofercie...
 
     
bociek 
Bywa na forum


Dołączył: 14 Kwi 2009
Posty: 46
Wysłany: Wto Kwi 14, 2009 15:23   

a wg mnie narzekacie tylko, po co takie narzekania, mają wprowadzić tą ofertę to wprowadzą, mnie to nie obowiązuje bezpośrednio bo mam mixa w Orange i spokojnie sobie korzystam i jestem zadowolony.
 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Wto Kwi 14, 2009 22:45   

Reklama Playa mnie dziś rozbawiła gdy porównują heyah i playFresh... I prześwietlają ofertę w której wychodzi na to że play ma czyste zasady bez podpunktów. Kto by pomyślał niedawno jeszcze o takim posunięciu w reklamie ;)
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
cherry
Nowy(a) na forum


Dołączył: 16 Kwi 2009
Posty: 4
Wysłany: Czw Kwi 16, 2009 13:03   

a mi się podoba reklama mixa w orange. ta ze świnką skarbonką. Teraz podobno po centrach handlowych taka lata :)
 
     
Faile
Bywa na forum


Dołączył: 27 Paź 2008
Posty: 40
Wysłany: Wto Kwi 21, 2009 06:58   

ziomiwan napisał/a:
Reklama Playa mnie dziś rozbawiła gdy porównują heyah i playFresh... I prześwietlają ofertę w której wychodzi na to że play ma czyste zasady bez podpunktów. Kto by pomyślał niedawno jeszcze o takim posunięciu w reklamie ;)


Jako, że korzystam z Heyah, chciałam się dowiedzieć, co to za podpunkty.
1. tylko po doładowaniu powyżej 50 zł
2. przy niższym doładowaniu nie
3. albo za odpłatną aktywacją usługi.
Aha, jak dla mnie to jeden podpunkt, powtórzony 3 razy. Mogliby to jeszcze rozszerzyć i napisać, przy jakich kwotach doładowania nie dostaje się aktywacji 25 gr/min za friko. Daliby wtedy radę zrobić nawet 49 pktów.
 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Wto Kwi 21, 2009 18:52   

Faile napisał/a:
Aha, jak dla mnie to jeden podpunkt, powtórzony 3 razy. Mogliby to jeszcze rozszerzyć i napisać, przy jakich kwotach doładowania nie dostaje się aktywacji 25 gr/min za friko. Daliby wtedy radę zrobić nawet 49 pktów.

Nie bardzo rozumiem.

Pierwsze dwa punkty rzeczywiście są takie same a w sumie drugi wynika z pierwszego zaś trzeci to inna bajka.
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
haloxavi
Gaduła



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 09 Sty 2009
Posty: 540
Wysłany: Śro Kwi 22, 2009 17:10   

No i z Orange okazało się tak jak wielu przywidywało - nijak. Play w swojej reklamie porównawczej przesadza, nie powinni zezwalać na reklamę porównawczą, doprowadzili tym tylko do masy procesów, które z pewnością się odbędą.
 
     
Ciekawe artykuły znalezione w sieci




Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 10

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>