GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: czy, najlepsza, oferta, operatorow, play, to, wsrod

Play- czy to najlepsza oferta wśród operatorów ?
Autor Wiadomość
harnas 
Bywa na forum


Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 73
Wysłany: Pią Kwi 23, 2010 17:38   

Mixtura to przecież mix czyli oferta z telefonem, coś zupełnie innego niż prepaid. Jest niska, bo 29gr/min stawka do wszystkich sieci i jest możliwość szybszego zakończenia umowy. Jednak kwota zobowiązania przy np. w miarę tanim telefonie, to min. 900 zł, które trzeba wsadzić w ofertę ale można tę kasę wykorzystać na usługi. I z jednej strony można skończyć umowę wcześniej, jednak nie uniknie się regularnych doładowań: trzeba doładować min. raz na 30dni, a doładowanie konta przedłuża jego ważność tylko o 30dni- czyli po tym okresie, jesli nie dokona się ponownie doładowania, nie można korzystać z kasy zalegającej na koncie. Oczywiście, każdemu pasuje coś innego. Jeśli o mnie chodzi- to całkiem fajna oferta. Jesli komuś zależy na tanim telefonie i jak najniższych kosztach utrzymania oferty, to dobry jest TTFon. Też można wypełnić zobowiązanie rok przed końcem umowy, bo jedyny warunek to konto ważne na rozmowy wychodzące, a terminy wazności w TT sumują się do 12 miesięcy. No, i są promocje doladowań... W mixturze nie ma co liczyć na jakieś dodatkowe bonusy.
 
     
Gina 
Lubi porozmawiać na forum


Wiek: 36
Dołączyła: 08 Wrz 2008
Posty: 220
Wysłany: Pią Kwi 23, 2010 19:36   

Co masz na myśli mówiąc, że da się wypełnić zobowiązanie przed końcem umowy? Przez to, że się terminy sumują można doładować jakby na zapas? i wcześniej terminowo dobić do punktu, w którym ten rok się naliczy? Dobrze Cię rozumiem?
 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Pią Kwi 23, 2010 22:37   

Tak Gina o to chodzi.
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
haloxavi
Gaduła



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 09 Sty 2009
Posty: 540
Wysłany: Czw Kwi 29, 2010 12:57   

900 zł przy Mixturze, a przy Fonie wystarczy te 400 zł na utrzymanie numeru przez 2 lata? Wygląda na to, że Fon wypada korzystniej, ale czy rzeczywiście można zdobyć lepszy telefon przy niższych kosztach?
 
     
Gina 
Lubi porozmawiać na forum


Wiek: 36
Dołączyła: 08 Wrz 2008
Posty: 220
Wysłany: Czw Kwi 29, 2010 16:20   

a co powiecie o telefonie bez związku? Przyznam, że na początku nie ogarniałam tej oferty i wydawała mi się bez sensu i nieumotywowana faktem, ze w zasadzie jak się myśli o kupnie telefonu, to się go chce teraz a nie za rok. Potem sobie przemyślałam sprawę i stwierdziłam, ze w sumie to ma ręce i nogi :) Gdybym miała coś wybierać to pewnie właśnie tę ofertę.
 
     
harnas 
Bywa na forum


Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 73
Wysłany: Pią Kwi 30, 2010 18:05   

haloxavi napisał/a:
900 zł przy Mixturze, a przy Fonie wystarczy te 400 zł na utrzymanie numeru przez 2 lata? Wygląda na to, że Fon wypada korzystniej, ale czy rzeczywiście można zdobyć lepszy telefon przy niższych kosztach?


haloxavi, najbardziej opłaca się wziąć telefon w TTFonie na 3 letnie zobowiązanie. W przeciwnym razie te kasę, którą przy umowie na 3 lata wydajesz na usługi, musisz wyłożyć na telefon przy 2 letniej umowie. Oczywiście mam tu na myśli telefony z wyższej półki, jak Avila i Corby, bo te tańsze, mniej popularne dostaniesz znacznie taniej, nawet za 1 zł już przy umowie na 2 lata.
 
     
Gina 
Lubi porozmawiać na forum


Wiek: 36
Dołączyła: 08 Wrz 2008
Posty: 220
Wysłany: Czw Maj 06, 2010 15:22   

Nie każdy chce się wiązać na 3 lata :) Przy czym w zasadzie oferta TT i tak jest niezła, a telefon trzeba miec, jakby nie patrzeć. No i, jak już zostało wspomniane, da radę wcześniej wypełnić zobowiązanie. Ja jednak bym się zastanowiła, nie potrzebuję Bóg wie jakiego telefonu :) więc pewnie brałabym opcję najmniej obciążającą.
 
     
haloxavi
Gaduła



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 09 Sty 2009
Posty: 540
Wysłany: Czw Maj 06, 2010 18:16   

Wiesz - dla jednego lepiej będzie związać się na dwa lata i zapłacić więcej za telefon, a inny będzie wolał skorzystać w TT Fonie z dłuższej umowy i przy tym zapłacić mniej za komórę. Jeśli chodzi o telefon bez związku to wydaje mi się, że jest to dobra oferta dla każdego kto nie chce zobowiązań i nie śpieszy mu się do nowej komórki. Ten rok to wcale nie jest długo...
 
     
Gina 
Lubi porozmawiać na forum


Wiek: 36
Dołączyła: 08 Wrz 2008
Posty: 220
Wysłany: Śro Maj 12, 2010 21:25   

Mi się strasznie podoba oferta bez związku, na początku jej nie ogarniałam, bo wydawało mi się jakoś, ze przecież telefon jak się chce mieć to się chce go mieć teraz, zaraz. Jednak w sumie po dłuższym zastanowieniu, to naprawdę fajna oferta - użytkujesz telefon na połączenia tak jak i tak musisz, a potem po jakimś czasie masz miłą niespodziankę w postaci wyboru telefonu po smiesznej cenie. I nie musisz już go potem spłacać w żadnej formie.
 
     
haloxavi
Gaduła



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 09 Sty 2009
Posty: 540
Wysłany: Pią Cze 04, 2010 13:24   

Podobnie do tego podchodziłem, ale skoro otrzymanie tego telefonu nic nie kosztuje, a dużo korzysta się z komórki w Heyah to warto skorzystać. Ja w TT na razie nie zamierzam przenosić się na TT Fona. Póki co pre-paid w pełni spełnia moje oczekiwania ;-)
 
     
Gina 
Lubi porozmawiać na forum


Wiek: 36
Dołączyła: 08 Wrz 2008
Posty: 220
Wysłany: Pon Cze 07, 2010 17:58   

Też nie zamierzam niczego kombinować. Mam w pełni funkcjonalny telefon i na razie nie potrzebuję nowego, jednak gdybym była w Heyah to bym przystąpiła do tego planu :) akurat jak by się skończył pojawiła by się potrzeba nowego aparatu.
 
     
haloxavi
Gaduła



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 09 Sty 2009
Posty: 540
Wysłany: Czw Cze 10, 2010 11:37   

Niebywałym plusem TT Fona jest możliwość korzystania z większości promocji dostępnych w Tak-taku, a szczególnie z podwójnego doładowania. Wiele można dzięki temu zyskać.
 
     
harnas 
Bywa na forum


Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 73
Wysłany: Sob Cze 12, 2010 22:21   

TTFon z Tak Takiem dzieli raczej tylko bonusowe doładowania, np. podwojenia. Poza tym w TTFonie z Happy było wiele podobnych usług do tych z Nowego Tak Taka i taryfy Happy (np. Godziny za Grosze, Pakiet Lojalnościowy, usługa Bonus). Nowy Tak Tak Fon jest taryfą raczej niepodobną do innych Tak Takowych. Do TTFona wszedł też nielimitowany pakiet Blueconnect Max. Ale najwiekszym atutem TTFona jest jednak możliwość zdobycia taniego dobrego telefonu za małe pieniądze przy niewielkich kosztach utrzymania.
 
     
haloxavi
Gaduła



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 09 Sty 2009
Posty: 540
Wysłany: Pią Cze 18, 2010 11:19   

Najważniejsze jest podwójne doładowanie, bo dzięki niemu, nawet korzystając z TT Fona przy minimalnych kosztach (50 zł na 3 miesiące), można sobie podwoić środki i tym sposobem mieć pieniążków znacznie więcej do wykorzystania. To największy plus.
 
     
Gina 
Lubi porozmawiać na forum


Wiek: 36
Dołączyła: 08 Wrz 2008
Posty: 220
Wysłany: Pon Cze 21, 2010 12:05   

No i okresy ważności konta się sumują więc takim doładowaniem też zbliżasz się do końca zobowiązania. Najlepsze co jest w TTF to dla mnie wybór aparatów. Koszty kosztami, ok... warunki są fajne, ale nigdzie nie ma takiej oferty wyboru jak tam właśnie i to dla mnie najwięszy plus.
 
     
Ciekawe artykuły znalezione w sieci




Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 10

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>