GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: jaki, telefon, wybrac

Jaki wybrać telefon?
Autor Wiadomość
darkgee 
Spec
Per Aspera Ad Astra



Telefon: Sony Xperia Z1 Compact
Sieć GSM: Heyah
Internet: Neostrada
Komunikator: GG
Pomógł: 132 razy
Wiek: 31
Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 2321
Skąd: Wilków
Wysłany: Śro Paź 24, 2007 14:50   

Obydwa telefony są dobre, ale k530i jest troszeczkę tańszy. Poza tym nie różni się specjalnie, oprócz ekranów (k530i- 176X200,a z630-320x240) i tego, że k530i ma radio. Którykolwiek z tych telefonów wybierzesz będziesz na pewno zadowolony. Chociaż ja polecam Ci Soniaka.
Pozdro
_________________
Nokia 6100->Sony Ericsson K300i->Motorola e770v->Sony Ericsson K800i->Nokia E51-> Nokia 5530-> LG GT540 Swift-> HTC 7 Trophy-> Samsung Galaxy S-> LG L9-> OnePlus One-> Sony Xperia Z1 Compact
 
 
     
kuseb1
Nowy(a) na forum


Dołączył: 23 Paź 2007
Posty: 4
Wysłany: Śro Paź 24, 2007 15:35   

dzieki a 6688 jest lepszy od k530i
 
     
darkgee 
Spec
Per Aspera Ad Astra



Telefon: Sony Xperia Z1 Compact
Sieć GSM: Heyah
Internet: Neostrada
Komunikator: GG
Pomógł: 132 razy
Wiek: 31
Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 2321
Skąd: Wilków
Wysłany: Śro Paź 24, 2007 18:56   

Różni tylko tym, że 6288 ma większy ekran.
Pozdro
_________________
Nokia 6100->Sony Ericsson K300i->Motorola e770v->Sony Ericsson K800i->Nokia E51-> Nokia 5530-> LG GT540 Swift-> HTC 7 Trophy-> Samsung Galaxy S-> LG L9-> OnePlus One-> Sony Xperia Z1 Compact
 
 
     
MaciaSS 
Aktywnie działa na forum



Pomógł: 74 razy
Wiek: 40
Dołączył: 30 Gru 2006
Posty: 1098
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw Paź 25, 2007 08:22   

Witam serdecznie,
Przez jakiś czas używałem 6288 i szczerze powiem, że telefonik jest naprawdę bardzo przyjazny :)
Pozdrawiam :cool:
 
 
     
darkgee 
Spec
Per Aspera Ad Astra



Telefon: Sony Xperia Z1 Compact
Sieć GSM: Heyah
Internet: Neostrada
Komunikator: GG
Pomógł: 132 razy
Wiek: 31
Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 2321
Skąd: Wilków
Wysłany: Czw Paź 25, 2007 13:44   

Zgadzam się z tą opinią. Mój kumpel ma 6280 i telefon jest bardzo dobry, a 6288 jest taki sam w obsłudze (kumpel ma nowego softa z 6288), ale jest lepiej wykonany.
pozdro
_________________
Nokia 6100->Sony Ericsson K300i->Motorola e770v->Sony Ericsson K800i->Nokia E51-> Nokia 5530-> LG GT540 Swift-> HTC 7 Trophy-> Samsung Galaxy S-> LG L9-> OnePlus One-> Sony Xperia Z1 Compact
 
 
     
Rafał
Nowy(a) na forum



Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 4
Wysłany: Czw Lis 08, 2007 11:31   jaki wybrać? czyli dylematy zielonego

Witam. W kwestii telefonów komórkowych jestem zupełnie zielony, a szykuję się do kupna pierwszego aparatu.

Telefon ma mi służyć głównie do dzwonienia, będę więc potrzebował maszynkę spełniającą wszystkie poniższe funkcje:
- długi okres czuwania i pracy na jednym ładowaniu baterii
- brak problemów z zasięgiem po różnych wioskach, górach, dolinach
- dyktafon (i możliwość skopiowania nagrań na kompa, czyli USB, jak mniemam).
- trwałość i solidność czyli dobra jakość wykonania
- ludzka cena :)

Dodatki typu aparat, radio, mp3 nie będą potrzebne, a jak sądzę tylko zawyżałyby cenę komórki.

Proszę o poradę - który wybrać ?
 
     
MaciaSS 
Aktywnie działa na forum



Pomógł: 74 razy
Wiek: 40
Dołączył: 30 Gru 2006
Posty: 1098
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw Lis 08, 2007 11:44   

Witam serdecznie,
A preferujesz jakieś firmy produkujące telefony ??
Czy wygląd ma znaczenie - czy wolisz klapkę, czy normalny telefon, a może slaydera ?? No i napisz do jakiej kwoty maxymalnie szukasz tego telefoniku ??
Pozdrawiam :cool:
 
 
     
Rafał
Nowy(a) na forum



Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 4
Wysłany: Czw Lis 08, 2007 13:03   

Co do producentów, nie ma dla mnie znaczenia co będzie pisać na "masce", ale pewnie są też różnice w jakości. Słyszałem, że ponoć jakość Motoroli jest kiepska, za to Nokia przoduje w solidności wykonania (czego nie jestem nijak w stanie zweryfikować bez posiadania i testowania przez użytkowanie, zaś opinie te bazuję gł. na komentarzach użytkowników sklepów internetowych).

Co do wyglądu, mam na myśli coś praktycznego, najpewniej też najzwyklejszego. Klapką pewnie zaraz gdzieś bym zahaczył i urwał :)

Cena maksymalna 249,99 :)

Wyżej zapomniałem o jednej istotnej rzeczy - wyświetlacz. Ponieważ telefon będzie często używany na "wyjściu" chodzi o to, żeby wyświetlacz był funkcjonalny przy ostrym słońcu.

Przy okazji, co to slayder? Takie coś jak w "Matrix", klik i się wysuwa?
 
     
MaciaSS 
Aktywnie działa na forum



Pomógł: 74 razy
Wiek: 40
Dołączył: 30 Gru 2006
Posty: 1098
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw Lis 08, 2007 14:44   

Witam serdecznie,
Motorole są średnie, SE w miare rześkie, ale z wadliwą elektorniką.....Nokia też ma pare wadliwych egzemplarzy, ale pod względem technicznym oraz użytej elektroniki jest naprawdę bardzo dobra :smile: :smile:
Rafał napisał/a:
chodzi o to, żeby wyświetlacz był funkcjonalny przy ostrym słońcu.
- w tej cenie może się coś znajdzie :neutral: :neutral: :neutral:
...mhhhh co do slaydera.. jest to taki rozsuwany telefon :wink: :wink: ..jak dalej nie kojarzysz jak to wygląda i o co kaman, to zobacz sobie na Allegro np. Samsunga C 300 - to właśnie jest slayder :grin: :grin: :grin: .
Zaraz coś wymyślimy..daj mi chwile..
Pozdrawiam :cool:
 
 
     
darkgee 
Spec
Per Aspera Ad Astra



Telefon: Sony Xperia Z1 Compact
Sieć GSM: Heyah
Internet: Neostrada
Komunikator: GG
Pomógł: 132 razy
Wiek: 31
Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 2321
Skąd: Wilków
Wysłany: Czw Lis 08, 2007 17:27   

Telefon, który o dziwo jest solidny to Nokia 1600. Ma go mój tato- 2x zamoczenie i kilkukrotnie upadki, telefon działa beż zarzutu, a poza tym wyświetlacz widać w pełnym świetle słonecznym. Problemów z zasięgiem nie ma, nawet gdy schodzi do piwnicy . Za nowy telefon dasz ok. 150 zł.
Pozdro
_________________
Nokia 6100->Sony Ericsson K300i->Motorola e770v->Sony Ericsson K800i->Nokia E51-> Nokia 5530-> LG GT540 Swift-> HTC 7 Trophy-> Samsung Galaxy S-> LG L9-> OnePlus One-> Sony Xperia Z1 Compact
 
 
     
MaciaSS 
Aktywnie działa na forum



Pomógł: 74 razy
Wiek: 40
Dołączył: 30 Gru 2006
Posty: 1098
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw Lis 08, 2007 18:27   

Witam serdecznie,
Dobrze kolega darkgee kmini..1600 jest bardzo fajnym, prostym telefonikiem, wytrzymałym i spełniającym Twoje wymogi co do Słońca :wink: :wink: . w tych pieniadzach jakimi dysponujesz, jest to dobry wybór :smile: :smile: .
Aha..od strony serwisowej powiem Ci, że telefonik jest dobrze zrobiony i nie jest jakoś specjalnie awaryjny :!: ..więc śmiało możesz go brać :)
Pozdrawiam :cool:
 
 
     
Rafał
Nowy(a) na forum



Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 4
Wysłany: Czw Lis 08, 2007 21:44   

Hm... generalnie co do Nokii 1600 jestem na tak ;) Szczególnie pozytywnie widzę powszechną jednomyślność co do żywotności baterii i "niezniszczalności". Z tym, że mam 1 ale i 1 pytanie:
ALE nie ma dyktafonu :(
PYTANIE spotkałem się z opinią (bodaj w komentarzach na Ceneo), że nie widzimy nazwy osoby, która do nas dzwoni (mimo jej wpisu do książki telefonicznej) tylko sam numer! proszę o zdementowanie/potwierdzenie

W weekend może znajdę czas na wyskok gdzieś do sklepu z tymi maszynkami, to sobie poprzymierzam i pomacam telefony.
 
     
MaciaSS 
Aktywnie działa na forum



Pomógł: 74 razy
Wiek: 40
Dołączył: 30 Gru 2006
Posty: 1098
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią Lis 09, 2007 08:20   

Witam serdecznie,
..faktycznie w tym modelu, nie ma dyktafonu :sad: ale w tych pieniądzach możesz kupic np. Nokię 2310, 2610, 6020 - te modele maja dyktafon i mieszczą się w przedziale cenowym, podanym przez Ciebie :) .
Co do tego, że nie widać nazwy osoby, która do Ciebie dzwoni..mhhh trudno mi powiedzieć (może to kwestia ustawień telefonu i już) - nie spotkałem się z tym :neutral: ..ja głównie naprawiam telefony i nie zwracam uwagi na takie rzeczy, nawet jak testuje telefon po naprawie..
Pozdrawiam :cool:
 
 
     
dolar 
Nowy(a) na forum
manchester


Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 3
Skąd: bydgoszcz
Wysłany: Pią Lis 09, 2007 10:31   

wlasnie zastanawiam sie od kilku dni co wybrac,nokie n95 z 8g pamiecia,sony ericsona czy nowego LG tez 5 milionowym aparatem,zawsze lubilem nokie,ale mialem tez kilka se,jesli macie wiadomosci co do wad tych fonow,dajcie znac,i tak bede czekal do gwiazkowej promocji, oproczcz LG to mialem nokie i se w reku,przyznam ze nokia jest ladniejsza,pozdrawiam dolar Ps wszystkie telefony maja aparaty z 5 milionowa matryca
_________________
dolar
 
 
     
darkgee 
Spec
Per Aspera Ad Astra



Telefon: Sony Xperia Z1 Compact
Sieć GSM: Heyah
Internet: Neostrada
Komunikator: GG
Pomógł: 132 razy
Wiek: 31
Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 2321
Skąd: Wilków
Wysłany: Pią Lis 09, 2007 17:02   

Z telefonów które podał MaciaSS, najsensowniej jest wybrać Nokię 6020, albo jakiś inny model z rodziny 60xx. Powinny Cię zadowolić.
Co do telefonów które podał dolar, nie bierz jakiegokolwiek LG, ponieważ póki co nie są to telefony godne polecenia. Co do Soniaka to zależy jakiego chcesz wybrać. Natomiast N95... Jeżeli masz kasę kupuj bez zastanowienia, bo póki co jest to, wg mnie, najlepszy telefon na świecie. Po prostu inni producenci nie wypuścili jeszcze modeli swojej marki które dorównywały by N95. Także tą Nokię mogę ci polecić z czystym sumieniem.
Pozdro
_________________
Nokia 6100->Sony Ericsson K300i->Motorola e770v->Sony Ericsson K800i->Nokia E51-> Nokia 5530-> LG GT540 Swift-> HTC 7 Trophy-> Samsung Galaxy S-> LG L9-> OnePlus One-> Sony Xperia Z1 Compact
 
 
     
Ciekawe artykuły znalezione w sieci




Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 10

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>