GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: jaki, telefon, wybrac

Jaki wybrać telefon?
Autor Wiadomość
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Wto Kwi 20, 2010 18:45   

Daj spokój z symbianem... Najbardziej denerwujący system na świecie... Nawet jeśli działa płynnie to potrafi doprowadzić do pasji, o czym pewnie wiesz.
HTC TYTN II któryś z kolegów z forum zna, ja się na jego temat nie wypowiadam, bo nigdy mnie nie interesował ten telefon.

i780 daje ogromne możliwości i jest mega funkcjonalny.
A ta nokia ustępuje Blackberry, niemal każdy telefon nastawiony na funkcje biznesowe ustępuje Blackberry.
Nie bój się używanych telefonów, jeśli mają gwarancję ważną w Polsce to bierz. Ja miałem kilka używek z allegro i byłem zadowolony.
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
rc17
Nowy(a) na forum


Dołączył: 18 Kwi 2010
Posty: 15
Wysłany: Wto Kwi 20, 2010 18:54   

Bardzo proszę:) Na pewno nie bede zmuszony do korzystania z tylu aplikacji w jednym czasie. Jesli internet czy gps dzialajac pojedynczo nie zawieszaja sie, to nic wiecej mi nie potrzeba. Wiem ze typowy telefon biznesowy nie jest wyposazony w ekstra aparat, ale moze te 3,2mpx tez wystarczy. A jak z pisaniem smsow na QWERTY? Program do nawigacji jakis porzadny? Rozumiem ze przegladajac strony internetowe mam taki sam widok jak na komputerze tak? Moge zblizac i oddalac widok strony? Korzystalem z internetu komorkowego wylacznie na iPhonie ale bardzo mi sie podobalo, czy tu wyglada to rownie dobrze?
 
     
ardsdz 
Aktywnie działa na forum
Gothic Metal Growl



Telefon: Samsung Omnia Lite
Sieć GSM: Play
Internet: PlayOnline
Pomógł: 37 razy
Dołączył: 21 Gru 2009
Posty: 912
Skąd: Sieradz
Wysłany: Wto Kwi 20, 2010 20:09   

O którym telefonie mówisz? Zresztą do wszystkich moja odpowiedź pasuje.
_________________
Qualis vita, et mors ita...

Hate ... is what I feel
Fear ... deep in me
Death ... so cold and quiet
Love ... will never die
 
     
rc17
Nowy(a) na forum


Dołączył: 18 Kwi 2010
Posty: 15
Wysłany: Wto Kwi 20, 2010 20:24   

Chodzilo mi o Samsung i780:) Moze powiesz tez cos na temat HTC TyTN II lub jakiegos innego HTC. Przejrzalem juz Blackberry 8900 i Nokie N73, szukam dalszych alternatyw i zamierzam wybrac najbardziej mnie satysfakcjonujaca dzieki Waszej pomocy:) Jesli masz czas mozesz mi w skrocie opisac pare modeli od roznych producentow ktore spelniaja moje wymagania lub tez polecic co wybralbys na moim miejscu:)
 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Wto Kwi 20, 2010 22:24   

Brałbym albo Blackberry, albo tego Samsunga i780.
Blackberry jest znany ze swojej niezawodności, wytrzymałości i niezwykle małej awaryjności, jest to jeden z najlepszych telefonów biznesowych.

Samsung i780 bardzo dobry jeśli nie najlepszy telefon biznesowy na rynku, ma wszystko czego może dusza zapragnąć, do tego dotykowy wyświetlacz i touch pad. GPS działa wyśmienicie. WM śmiga bez najmniejszego zająknięcia. Telefon równie mało awaryjny jak Blackberry, niemal nie do zajechania.

SE odradzam na starcie, bardzo zepsuły się telefony, poprzednia seria która wydawała się być znakomita, okazała się mega wpadką, telefony były kiepsko wykonane pod każdym względem.

Nokia- ta firma skończyła się na modelu 3310 dziś wypuszcza za drogie jak na zastosowaną technikę telefony. Technologie używane w nokii są 5lat za Samsungiem.

LG- firma która z sukcesami wspina się na coraz wyższe schody świata GSM, od około 2lat robią świetne telefony, prześcigujące dawniej sławną nokie.

HTC- jedne z najlepszych ostatnimi czasy smartfonów, mają wiele bardzo udanych modeli.

Konkretne modele musiałbyś wymienić, aby można było je opisać.
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
R17 
Nowy(a) na forum


Dołączył: 18 Kwi 2010
Posty: 3
Wysłany: Wto Kwi 20, 2010 23:17   

Ja się podepnę do tematu i również zapytam się co wybrać.Skłaniam się ku Nokii 5530 .Wi-Fi,dużo aplikacji do zainstalowania,aparat może nienajlepszy,ale mi o to w telfnie nie chodzi.Co sądzicie o tym telefonie? Być może były by lepsze propozycje tak do 700 zł ?



ziomiwan- Chyba pomyliłeś mnie z użytkownikiem o nicku rc17,bo mój porzedni temat (który trafił do kosza) był zarazem moim pierszwym postem na forum.

Pozdrawiam :grin:
 
     
rc17
Nowy(a) na forum


Dołączył: 18 Kwi 2010
Posty: 15
Wysłany: Wto Kwi 20, 2010 23:47   

W Samsungu i780 troszeczke odstrasza mnie aparat, tylko 2mpx czyli tyle co w mojej Noki N70. Pewnie to nie taka sama jakosc ale nie wiem jak wygladaja fotki robione tym telefonem. HTC Touch2, HTC TyTn II, HTC Touch Pro. Z LG nie znam w sumie zadnego modelu, a moze cos SPV?
 
     
darkgee 
Spec
Per Aspera Ad Astra



Telefon: Sony Xperia Z1 Compact
Sieć GSM: Heyah
Internet: Neostrada
Komunikator: GG
Pomógł: 132 razy
Wiek: 32
Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 2321
Skąd: Wilków
Wysłany: Śro Kwi 21, 2010 07:57   

SPV to HTC dla Orange.
_________________
Nokia 6100->Sony Ericsson K300i->Motorola e770v->Sony Ericsson K800i->Nokia E51-> Nokia 5530-> LG GT540 Swift-> HTC 7 Trophy-> Samsung Galaxy S-> LG L9-> OnePlus One-> Sony Xperia Z1 Compact
 
 
     
rc17
Nowy(a) na forum


Dołączył: 18 Kwi 2010
Posty: 15
Wysłany: Śro Kwi 21, 2010 14:01   

Aha, no i jak z tymi modelami co wymienilem? Czytalem tez ze oprogramowanie w Blackberry uniemozliwia otwieranie wielu stron internetowych, np. Youtube, czy to prawda? Przegladajac Allegro zauwazylem ze wszystkie uzywane aparaty maja gwarancje tylko 3 miesiace, czy to nie za malo?
 
     
ardsdz 
Aktywnie działa na forum
Gothic Metal Growl



Telefon: Samsung Omnia Lite
Sieć GSM: Play
Internet: PlayOnline
Pomógł: 37 razy
Dołączył: 21 Gru 2009
Posty: 912
Skąd: Sieradz
  Wysłany: Śro Kwi 21, 2010 18:11   

BB?
Otwieranie stron? Bzdura! Nie wiem skąd to wynalazłeś...
Co z tego, że gwarancja 3 miesiące skoro to używka? Sądzę, że nie powinno mieć to większego znaczenia, gdyż kolega już wspomniał, że nie są to awaryjne telefony.


Jeśli jesteś w stanie wziąć używany telefon, to Nokia jednak odpada(bo chodziło mi o nową). Samsung i780 jest najlepszym rozwiązaniem, mimo słabego aparatu, ale to telefon biznesowy, nie multimedialno-cyfrowy. Ma dobry procesor, 256MB RAM, co w zupełności mu wystarcza, poza tym dotykowy ekran, ale wkurza jego kwadratowa rozdzielczość, bo ciężko coś pod nią znaleźć i musimy się bawić programami do zmiany rozdzielczości aplikacji. Wspomaganie GPS-jedne z najlepszych jakie widziałem. TELEFON GODNY POLECENIA.

HTC chyba przegrywa... chociaż, takie perełki jak Touch Pro ze swoim wyświetlaczem, który nie dorównuje może TOUCH 2 i HD2, nadrabia braki klawiaturą, co czyni z niego idealną i szybką oraz stabilną maszynę biurową. Miód... mi osobiście odpowiada i byłbym w stanie się zamienić za moją Omnię.
Touch 2 to taka ulepszona wersja jedynki i nie dość, że powtarza wszystkie jej błędy(przydałby się większy wyświetlacz i lepszy procesor), to jeszcze wkurza niedopracowanie. Nie odpowiada mi głównie ze względu na przywieszki przy 4 programach jednocześnie, ale komuś innemu mógłby wystarczyć. Niektórzy narzekają jednak na problemy z reakcją wyświetlacza(czego ja osobiście nie rozumiem), dlatego nie polecam go jako pierwszego.
TYTN, ale nowszy. No. Powiedzmy, ale i tak wolę Touch Pro.
_________________
Qualis vita, et mors ita...

Hate ... is what I feel
Fear ... deep in me
Death ... so cold and quiet
Love ... will never die
 
     
rc17
Nowy(a) na forum


Dołączył: 18 Kwi 2010
Posty: 15
Wysłany: Śro Kwi 21, 2010 19:13   

Na jednej ze stron był opis tego telefonu, taka recenzja i czytajac ponizsze komentarze natrafilem na taka wlasnie opinie, wiec pytam, bo chce jak najwiecej wiedziec na temat wybieranego telefonu:) Z tego co tu mowicie wyglada na to, ze najkorzystniejszym wyborem bedzie Samsung i780 lub wlasnie Blackberry 8900. Szkoda ze w biznesowym modelach aparaty sa troche gorsze, moze wlasnie powinienem poszukac wsrod telefonow multimedialno cyfrowych ale wtedy pewnie aparat bedzie swietny ale ciezko bedzie znalezc GPS, WiFi czy klawiature QWERTY, tak mniemam:) A wracajac do Blackberry to czytalem rowniez ze ludzie maja problemy z pisaniem SMS-ów, a mianowicie maja limit chyba 70 znakow a nie 160, mam nadzieje ze to nieprawda...;]
 
     
ardsdz 
Aktywnie działa na forum
Gothic Metal Growl



Telefon: Samsung Omnia Lite
Sieć GSM: Play
Internet: PlayOnline
Pomógł: 37 razy
Dołączył: 21 Gru 2009
Posty: 912
Skąd: Sieradz
Wysłany: Śro Kwi 21, 2010 19:59   

Hehe... nie. Chociaż spotkałem model z takim czymś, ale nie pamiętam jaki to był :mrgreen:

Czy nie znajdziesz niczego z qwerty i GPSa? No, masz Omnię Pro, ale to już nie ta cena, bo używki od 1100 stoją :mrgreen:

Ja Ci radzę tego Samsunga, ew. HTC TOUCH PRO, ale i tak wolę i780.
_________________
Qualis vita, et mors ita...

Hate ... is what I feel
Fear ... deep in me
Death ... so cold and quiet
Love ... will never die
 
     
rc17
Nowy(a) na forum


Dołączył: 18 Kwi 2010
Posty: 15
Wysłany: Śro Kwi 21, 2010 20:18   

Chyba jednak wybiore Blackberry, ma lepszy aparat a w pozostalych funkcjach jest chyba rownie dobry, mozecie ewentualnie zestawic mi jakies wady obydwu modeli:) Wielkie dzieki za dotychczasowa pomoc ziomiwan, darkgee i ardsdz:)
 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Śro Kwi 21, 2010 20:52   

rc17- oj nie nie nie, nie mają żadnego limitu w smsach, no chyba że wybierzesz pisanie z polskimi znakami, ale wtedy w każdym telefonie ilość znaków się zmniejsza.

Te telefony nie mają większych wad... Nie wiem czego można by się w nich przyczepić...
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
rc17
Nowy(a) na forum


Dołączył: 18 Kwi 2010
Posty: 15
Wysłany: Śro Kwi 21, 2010 22:49   

A jesli chodzi o oprogramowanie i programy obslugujace np GPS lub przegladarka internetowa? Sa jakies widoczne roznice, gdzie wyglada to bardziej przejrzyscie?
 
     
Ciekawe artykuły znalezione w sieci




Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 7

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>