GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: jaki, telefon, wybrac

Jaki wybrać telefon?
Autor Wiadomość
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Czw Kwi 22, 2010 00:20   

Oba telefony mają wszystko bardzo dobrze skonstruowane.
i780 ma windowsa czyli coś bardziej nam znanego i bardziej popularnego, ale nie oznacza to, że lepsze. Raczej porównywalny poziom.
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
rc17
Nowy(a) na forum


Dołączył: 18 Kwi 2010
Posty: 15
Wysłany: Czw Kwi 22, 2010 01:58   

Czytajac test Blackberry natrafilem na cos takiego:
"I choć ekran na pierwszy rzut oka porywa, to z całym szacunkiem, ale przeglądanie sieci za jego pomocą do najprzyjemniejszych rzeczy nie należało. Czcionki są maleńkie, a powiększenie ich, choć jest możliwe, rozstrzela tekst na stronie, zmuszając użytkownika do jej przewijania we wszystkie strony. Niechętnie przeglądałem internet tym telefonem, choć moduł Wi-Fi, w jaki wyposażono terminal, jest elementem zachęcającym do surfowania w sieci. Asystent połączeń WLAN bardzo dyskretnie informuje o wchodzeniu w zasięg sieci bezprzewodowej. "

" Denerwującym elementem tej komórki jest klawisz zamieszczony na „główce” terminala. Jego wciśnięcie powoduje zablokowanie telefonu, a że jest on podatny na przypadkowe wciśnięcia, bardzo często z tego powodu zgrzytałem zębami. Innym, nieszczęśliwym rozwiązaniem – także na „główce” – było zamieszczenie drugiego przycisku, który wycisza telefon. Możecie sobie tylko wyobrazić, jak bardzo cieszyłem się, widząc gros połączeń nieodebranych, których sprawcą był właśnie ten, drugi przycisk..."

Co Wy na to?
 
     
pleasant_swirl 
Nowy(a) na forum


Dołączyła: 22 Kwi 2010
Posty: 4
Wysłany: Czw Kwi 22, 2010 09:18   

Witam wszystkich serdecznie

ostatnio zakupiłam Samsunga Omnia Lite, jednak nie jestem pewna czy całkiem dotykowy telefon mnie zadowala. Jakby nie patrząc jest to utrudnienie w szybkiej obsłudze telefonu. I chciałam Was zapytać jaki telefon w cenie 700-800 zł możecie mi polecić zamiast Omni.
Zależy mi na WIFI, aparacie powyżej 2mpx z lampą , dobrym wyświetlaczu, (16M), klawiatura qwerty raczej odpada.
Dodam jeszcze że wielkość telefonu i waga również są ważne. Mam zgrabne dłonie więc
potrzebuję nie ciężkiego, zgrabnego telefonu ;) Wymiary omni są w porządku.

Nie chciałabym przenosić się na niższe klasy. Niech to jest telefon o podobnej klasie jak samsung, a może i lepszej. Czekam na Wasze propozycje, bo sama niewiem co robić, czy dać mu szanse czy wymieniać :)

Pozdrawiam
 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Czw Kwi 22, 2010 13:01   

rc17- to jakieś bzdety napisane przez jełopa nie potrafiącego dać sobie rady z komórką.

pleasant_swirl- na Twoim miejscu nie zamieniałbym tego telefonu. W tej cenie nic lepszego nie znajdziesz. Gwarantuję, że przyzwyczaisz się do pełnego dotyku. Nie warto zamieniać na coś innego.
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
ardsdz 
Aktywnie działa na forum
Gothic Metal Growl



Telefon: Samsung Omnia Lite
Sieć GSM: Play
Internet: PlayOnline
Pomógł: 37 razy
Dołączył: 21 Gru 2009
Posty: 912
Skąd: Sieradz
Wysłany: Czw Kwi 22, 2010 14:05   

rc17-też to czytałem, krew mnie zalała. Jak można o jeżynkach takie rzeczy pisać. Mi się strony dobrze oglądało w BB, nie miałem się do czego przyczepić. Tekst autorstwa chyba jakiegoś pokręconego maniaka HTC, czy 8megapixelowych Samsungów... <growl>

pleasant_swirl-ja przez ten telefon zapuściłem paznokcie(dopełniają mi gotyckiego wyglądu :twisted: hehe), ale na początku też miałem problemy. Ew. możesz zastanowić się nad Samsungiem Ultra Style, czy Ultra Classic, ale DAJ OMNII SZANSĘ, proszę! Ona na pewno Cie zadowoli.

Chyba najgłupszy post jaki w życiu napisałem :razz:
_________________
Qualis vita, et mors ita...

Hate ... is what I feel
Fear ... deep in me
Death ... so cold and quiet
Love ... will never die
 
     
pleasant_swirl 
Nowy(a) na forum


Dołączyła: 22 Kwi 2010
Posty: 4
Wysłany: Pią Kwi 23, 2010 10:42   

Panowie jakie zalety ma omnia?
Co mozna na niej wyrabiać?
 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Pią Kwi 23, 2010 11:18   

A co koleżanko chciałabyś z nią wyrabiać? ;) Bo nie masz praktycznie żadnych ograniczeń.
Wystarczy poszukać odpowiednich programów.
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
ardsdz 
Aktywnie działa na forum
Gothic Metal Growl



Telefon: Samsung Omnia Lite
Sieć GSM: Play
Internet: PlayOnline
Pomógł: 37 razy
Dołączył: 21 Gru 2009
Posty: 912
Skąd: Sieradz
Wysłany: Pią Kwi 23, 2010 11:33   

Możesz robić wszystko, Moja Droga. Dosłownie :wink: Począwszy od zabawy, a na pracy kończąc. Dzięki Windowsowi masz praktycznie nieograniczone możliwości. Możesz rysować, pisać, malować, robić zdjęcia, notatki, arkusze kalkulacyjne, liczyć, zmieniać jej wygląd, przeglądać strony internetowe(dzięki wi-fi możesz to robić za darmo), słuchać muzyki(jest nawet Winamp Mobile), możesz też dzwonić :mrgreen:

A jak zechcesz to możesz nawet rzucić, ale ona tego zbytnio nie lubi :wink:
_________________
Qualis vita, et mors ita...

Hate ... is what I feel
Fear ... deep in me
Death ... so cold and quiet
Love ... will never die
 
     
Maturus 
Bywa na forum


Telefon: Samsung
Sieć GSM: Orange
Komunikator: GG
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 08 Kwi 2010
Posty: 95
Wysłany: Pią Kwi 23, 2010 22:22   

Moglibyście mi polecić od nowa jakieś telefony? :cry: , jedynie w gre nie wchodzi obwódka + ekran musi być 2,4 .Brać Nokię e52? czy nie warta kupna i szukać dalej?
 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Pią Kwi 23, 2010 22:40   

Maturus- bez sensu jest wypisywanie 100x tego samego. Zbierz to co zostało wymienione, wypisz nam co Ci się podoba, a my wybierzemy Ci najlepszy, albo opiszemy kilka.
Takie wymienianie co chwila tego samego jest bez sensu.

E52 nie jest warta kupna, napisałem gdzieś, że e52 nowa mojego znajomego w ciągu kilku tygodniu w serwisie była 3x.
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
Maturus 
Bywa na forum


Telefon: Samsung
Sieć GSM: Orange
Komunikator: GG
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 08 Kwi 2010
Posty: 95
Wysłany: Pią Kwi 23, 2010 23:08   

Rozumiem ;) , przynajmniej zdobyłem teraz trochę doświadczenia :P , hmm zastanawiałem się jeszcze nad :

*n78

A takto nie mogę znaleźć odpowiedniego telefonu :???: , szukam dalej będę najwyżej wypisywał różne modele , może w końcu znajdę ten jedyny telefon :P .Lekko jeszcze myślę nad Samsungiem i7110.(jest jakaś nowsza wersja tego telefonu?)
 
     
Maturus 
Bywa na forum


Telefon: Samsung
Sieć GSM: Orange
Komunikator: GG
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 08 Kwi 2010
Posty: 95
Wysłany: Pią Kwi 23, 2010 23:47   

Jest jakaś różnica między i550 a i7110 poza ceną ? , wszystko w czym mi przeszkadza to gdy jest ekran i główna tapeta jest zasyfiona skrótami itd. to mnie dobija bo praktycznie to mi się najbardziej podoba gdy nie ma obwódek , skrótów i niepotrzebnych rzeczy takich które można ustawić , żeby nie było bądź je przywrócić w pewnym momencie, ta nie wiem dlaczego
ale to mi się najbardziej podoba.


Tak jak jest ta tapeta na ekranie , jest tak że tapeta jest tak mała bo jest ucięta przez te 2 paski? , nie mogę tego ''ogarnąć '' , mało się znam na telefonach , ale może i to błahostka , że się o to pytam ,tylko że taa kupię telefon przyjdzie paczka a tu się okazuje że tak jest ... (bo nie w każdym telefonie tak jest, nieraz jest taka tapeta szeroka czy coś ze ją ucina a wokół jest tło czy cóś , i tak dziwnie sobie to uświadomiłem więc też nie wiem ,ale chyba od tego jest forum :/ ).
 
     
darkgee 
Spec
Per Aspera Ad Astra



Telefon: Sony Xperia Z1 Compact
Sieć GSM: Heyah
Internet: Neostrada
Komunikator: GG
Pomógł: 132 razy
Wiek: 32
Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 2321
Skąd: Wilków
Wysłany: Sob Kwi 24, 2010 08:40   

Te skróty możesz wyłączyć w "Ustawieniach". Bodajże w "Wyświetlacz", ale nie jestem pewien. A z tymi paskami u dołu i u góry nic nie zrobisz, bo to są standardowe elementy Symbiana.
_________________
Nokia 6100->Sony Ericsson K300i->Motorola e770v->Sony Ericsson K800i->Nokia E51-> Nokia 5530-> LG GT540 Swift-> HTC 7 Trophy-> Samsung Galaxy S-> LG L9-> OnePlus One-> Sony Xperia Z1 Compact
 
 
     
ardsdz 
Aktywnie działa na forum
Gothic Metal Growl



Telefon: Samsung Omnia Lite
Sieć GSM: Play
Internet: PlayOnline
Pomógł: 37 razy
Dołączył: 21 Gru 2009
Posty: 912
Skąd: Sieradz
Wysłany: Sob Kwi 24, 2010 10:23   

Powgrywa trochę patchy to i paski znikną, ale to tylko niepotrzebna robota...

Coś Ty się tak tych pasków uczepił?! :wink:
_________________
Qualis vita, et mors ita...

Hate ... is what I feel
Fear ... deep in me
Death ... so cold and quiet
Love ... will never die
 
     
Maturus 
Bywa na forum


Telefon: Samsung
Sieć GSM: Orange
Komunikator: GG
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 08 Kwi 2010
Posty: 95
Wysłany: Sob Kwi 24, 2010 10:36   

Uczepiłem się , niestety ;/ , lubię jak jest tapeta ,,wolna '' na ekranie bez żadnych niepotrzebnych ikon zasłaniających ją : ) .
 
     
Ciekawe artykuły znalezione w sieci




Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 10

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>