GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: polaczenia, zagraniczne

Połączenia zagraniczne
Autor Wiadomość
Merry
Lubi porozmawiać na forum


Dołączył: 26 Maj 2009
Posty: 175
Wysłany: Sob Maj 08, 2010 22:17   

Bardzo prawdopodobne, w końcu jeśli nie operator to klient musi ponosić koszty tak tanich połączeń, a Heyah musiała wynegocjować sobie naprawdę dobre warunki.
 
     
Gina 
Lubi porozmawiać na forum


Wiek: 36
Dołączyła: 08 Wrz 2008
Posty: 220
Wysłany: Pon Maj 10, 2010 16:09   

Też tak myslę. Wyszło im zatem, nie ma co. Brawa dla teamu negocjacyjnego :P Może podpisali cyrograf z diabłem?
 
     
Merry
Lubi porozmawiać na forum


Dołączył: 26 Maj 2009
Posty: 175
Wysłany: Wto Maj 11, 2010 23:43   

Dlaczego z diabłem? Przecież warunki oferty są idealne;P
 
     
Gina 
Lubi porozmawiać na forum


Wiek: 36
Dołączyła: 08 Wrz 2008
Posty: 220
Wysłany: Śro Maj 12, 2010 14:06   

No są i właśnie to mam na mysli, że naprawdę nieźle udało im się je wynegocjować. Jakoś nikomu innemu tak nie wyszło, albo po prostu nikt inny nie zwrócił uwagi na niszę, która miała miejsce.
 
     
Merry
Lubi porozmawiać na forum


Dołączył: 26 Maj 2009
Posty: 175
Wysłany: Czw Maj 13, 2010 00:17   

Być może na początku nikt nie pomyślał o tej niszy, a później zostali operatorzy oddali berło Heyah, tylko dlaczego żaden z nich nie podjął walki?
 
     
Gina 
Lubi porozmawiać na forum


Wiek: 36
Dołączyła: 08 Wrz 2008
Posty: 220
Wysłany: Czw Maj 13, 2010 19:59   

Heyah już zagarnęła klientów, którzy mieli potrzeby międzynarodowe, inni operatorzy teraz już nic nie wskurają zrównaniem oferty, bo nikt nie zmieni oferty dobrej na dobrą, tylko ewentualnie na lepszą, a taka się prędko nie pojawi.
 
     
Merry
Lubi porozmawiać na forum


Dołączył: 26 Maj 2009
Posty: 175
Wysłany: Pią Maj 14, 2010 23:58   

No ta, z jednej strony tanie połączenia międzynarodowe to karta przetargowa Heyah, ale z drugiej strony takie stawki połączeń powinny być w każdej sieci- w końcu mamy coraz więcej zagranicznych kontaktów.
 
     
Gina 
Lubi porozmawiać na forum


Wiek: 36
Dołączyła: 08 Wrz 2008
Posty: 220
Wysłany: Nie Maj 16, 2010 17:10   

Cóż, no ale na razie nie są i prędko nie będą i taka przewaga Heyah. Jest parę sposobów na tanie dzwonienie zagraniczne, ale wszystkie są dość, że tak powiem upierdliwe i niewygodne w stosowaniu. Dużo łatwiej po prostu zadzwonić z telefonu, bez jakiś numerów dostępowych czy innych cudów.
 
     
Merry
Lubi porozmawiać na forum


Dołączył: 26 Maj 2009
Posty: 175
Wysłany: Nie Maj 16, 2010 22:54   

To fakt, a słyszeliście może o nowej społecznościówce Heyah przeznaczonej dla polskich i zagranicznych studentów? Studentchat wydaje się być czymś zupełnie nowym.
 
     
Gina 
Lubi porozmawiać na forum


Wiek: 36
Dołączyła: 08 Wrz 2008
Posty: 220
Wysłany: Pon Maj 17, 2010 22:13   

Czytałam na jakimś portalu już o tym. Faktycznie wygląda innowacyjnie. Na tyle przynajmniej, ze nie mam za bardzo pomysłu na to jak to będzie funkcjonować ;-) ale zapowiada się jako fajne narzędzie dla wszystkich ze znajomości z wymiaw w stylu erasmus. Czy to jest anglojęzyczne?
 
     
Merry
Lubi porozmawiać na forum


Dołączył: 26 Maj 2009
Posty: 175
Wysłany: Wto Maj 18, 2010 01:29   

Z tego, co widzę, to tak: www.studentchat.pl.
 
     
Gina 
Lubi porozmawiać na forum


Wiek: 36
Dołączyła: 08 Wrz 2008
Posty: 220
Wysłany: Wto Maj 18, 2010 23:58   

O, no proszę. Czyli z tymi erasmusami miałam rację. Dość proroczo się wstrzeliłam. Myślisz, że to jest dla studentów zagranicznych także? tzn nie tylko dla tych zagranicznych mających kontakty z polskimi studentami, ale po prostu ze studentami z innych krajów...
 
     
Merry
Lubi porozmawiać na forum


Dołączył: 26 Maj 2009
Posty: 175
Wysłany: Pią Maj 21, 2010 01:28   

Sądzę, że tak, w końcu studenci są tacy sami na całym świecie. Pytanie tylko jak się o tej platformie dowiedzą?:P
 
     
Gina 
Lubi porozmawiać na forum


Wiek: 36
Dołączyła: 08 Wrz 2008
Posty: 220
Wysłany: Pią Maj 21, 2010 22:11   

Jak mają znajomych Polaków to już na pewno się dowiedzą jeśli całe przedsięwzięcie okaże się funkcjonalne i zabawa warta świeczki. :-) Poza tym czytałam, ze Heja współpracuje z międzynarodową organizacją erasmusową przy tym projekcie, wiec nie powinno być problemów.
 
     
Merry
Lubi porozmawiać na forum


Dołączył: 26 Maj 2009
Posty: 175
Wysłany: Wto Maj 25, 2010 00:42   

Informacja powinna pojawić się na stronach ESN, wtedy o akcji dowie się więcej osób.
 
     
Ciekawe artykuły znalezione w sieci




Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 10

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>