GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: 2010, jaki, pazdziernik, telefon, wybrac

Jaki wybrać telefon? - Październik 2010
Autor Wiadomość
vienio89
Bywa na forum


Telefon: Motorola Milestone
Sieć GSM: Play Fresh
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 14 Wrz 2010
Posty: 41
Wysłany: Wto Paź 05, 2010 18:10   

klawiatura qwerty w Milestone jest dobra, jednak teraz stwierdzam ze klawiatura ekranowa rzeczywiście daje rade. Wcześniej nie byłem przekonany do wygody pisania na dotykowcach, jednak szybko przekonałem się że miałem błędne myślenie:). Ogólnie korzystam z jednej i z drugiej.
Muzyka odtwarzana w milestone jest naprawde dobrej jakości. Przeczytaj każdy test/recenzje tego telefonu a się przekonasz.
No i trzeba powiedzieć że jeżeli dobrze zarządzasz telefonem to spokojnie wytrzyma 2 dni z hakiem :)
No i podsumowując Milestone ma niepowtarzalny surowy wygląd któremu nie każdy się podoba (jednak zawsze robi na innych wrażenie, wzbudza ciekawość). Desire jest bardzo dobrym telefonem który jest dokładnie z tej samej półki co Milestone, parametry podobne, cena w sumie teraz też.

Ja kierował bym się przed kupnem jednego z tych 2 telefonów w tej chwili wyglądem i ceną.
Ogólnie już w styczniu ma wyjść milestone 2 co raczej spowoduje spadek ceny 'jedynki'. Więc to też jakiś plus :)
 
     
darkgee 
Spec
Per Aspera Ad Astra



Telefon: Sony Xperia Z1 Compact
Sieć GSM: Heyah
Internet: Neostrada
Komunikator: GG
Pomógł: 132 razy
Wiek: 32
Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 2321
Skąd: Wilków
Wysłany: Wto Paź 05, 2010 18:47   

Jakość muzyki jest bardzo dobra. Android niby nie jest systemem muzycznym, ale z muzyką radzi sobie bardzo dobrze.
Wyjątkiem jest tylko Samsung i5700, ale tam producent coś zrobił nie tak ze sterownikami.

Wyboru telefonu na Androidzie na pewno nie pożałujesz. Sam przez weekend musiałem używać telefonu z niedotykowym Symbianem i powiem tak- nigdy więcej! Android jest prosty w obsłudze, a jednocześnie ma ogrom funkcji, więc Symbian nawet nie ma coś się z nim równać.
_________________
Nokia 6100->Sony Ericsson K300i->Motorola e770v->Sony Ericsson K800i->Nokia E51-> Nokia 5530-> LG GT540 Swift-> HTC 7 Trophy-> Samsung Galaxy S-> LG L9-> OnePlus One-> Sony Xperia Z1 Compact
 
 
     
Kornuch
Nowy(a) na forum


Dołączył: 04 Paź 2010
Posty: 7
Wysłany: Wto Paź 05, 2010 19:02   

vienio89 napisał/a:

Ja kierował bym się przed kupnem jednego z tych 2 telefonów w tej chwili wyglądem i ceną.


Po przeczytaniu wszystkiego o nich też mi się tak wydaję, że ostateczną decyzje powinienem podjąć przez ich wygląd. Tylko w tym problem, że oba telefony w wyglądzie na mnie szału nie robią. Jednak bardziej podoba mi się HTC. Milestone ma jeden problem, jest od Motoroli. Nie wiem jak teraz z nowymi, ale te stare nigdy mi się nie podobały. Zawsze były z nimi jakieś problemy. Tak jak u mnie, jak i u znajomych. Na tą chwilę jestem zdecydowany na HTC.
 
     
vienio89
Bywa na forum


Telefon: Motorola Milestone
Sieć GSM: Play Fresh
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 14 Wrz 2010
Posty: 41
Wysłany: Wto Paź 05, 2010 22:55   

wszystko kwestia gustu :) Milestone to mój pierwszy telefon motoroli i nie mogę powiedzieć bym był rozczarowany. Przed wyborem tego modeli też zastanawiałem się nad HTC ale jednak chciałem mieć tą qwerty fizyczną. No i muszę to powiedzieć: Milestone robi niezłe wrażenie na moich znajomych, może dlatego że jest taki "inny". Ale jeszcze raz powtórzę: wszysto to już kwestia gustu.
Z oby dwu telefonów będziesz na pewno zadowolony. Udanego kupna i miłego użytkowania ;) Pozdrawiam
 
     
styko
Nowy(a) na forum


Dołączył: 06 Paź 2010
Posty: 1
Wysłany: Śro Paź 06, 2010 13:03   Mała porada przy wyborze telefonu

Witam. Na wstępie przeprosić chciałem, iż pierwszym postem o pomoc wołam aczkolwiek od dni paru siedzę na różnych forach, czytając opinie ludzi na temat paru telefonów, które mogę wziąć na przedłużenie umowy. Każdy z nich u operatora kosztuje 1zł i właśnie takie rozpatruję. Każdy telefon ma masę opinii pozytywnych, każdy chwali swoje ulubione zabawki ale nie widziałem konkretnej konfrontacji 4 telefonów w jednym temacie. Dlatego prosiłbym o pomoc co najlepiej wybrać z poniższych modeli.

LG Swift GT-540
Samsung Monte S5620
LG GD510 POP
Nokia 5230

zwracałem uwagę na użytkowanie GPS, WIFI i ekran dotykowy ale każdy z tych modeli to posiada przez co skołowaciałem :)

Mógłbym prosić o opinię doświadczonych użytkowników co z powyższych modeli może być najatrakcyjniejsze???

Pozdrawiam.

P.S
Moja wiedza na temat telefonów kom. zatrzymała się na nokii 6210 navigator :)
 
     
Artfriel 
Lubi porozmawiać na forum


Telefon: Samsung Galaxy S
Sieć GSM: Play
Pomógł: 1 raz
Wiek: 34
Dołączył: 18 Cze 2010
Posty: 100
Skąd: Podlasie
Wysłany: Śro Paź 06, 2010 14:36   

Desire jest chyba delikatnie lepszy od Milestone'a. Plus, to HTC i producenci przykuwają większą uwagę do swoich telefonów, aniżeli Motorola. Niedługo będzie druga wersja Milestone'a, więc nie wiadomo nawet jak będzie z kolejnymi aktualizacjami Androida do pierwszego telefonu. Wraz z premierą kolejnej wersji, na pewno cierpi wersja poprzednia. Nawet nie jestem pewien czy można ją już aktualizować do 2.2, gdyż nie doczytałem. Tu niech się wypowie kolega posiadający MM.
 
     
vienio89
Bywa na forum


Telefon: Motorola Milestone
Sieć GSM: Play Fresh
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 14 Wrz 2010
Posty: 41
Wysłany: Śro Paź 06, 2010 15:05   

Niby grudzień 2010 ma wyjść aktualizacja do 2.2. Choć to niestety jeszcze nie jest pewne, ponieważ mimo podanych terminów itp. wyszło przeciekiem ( ;) ) że Motorola obawia się spadku sprzedaży nowszych modeli jeśli wprowadziła by 2.2 na milestone. Jednak wszystko się okaże z czasem. Na dzień dzisiejszy motorola Droid czyli odpowiednik europejskiego milestone posiada 2.2 więc patrząc przez ten pryzmat czemu naszemu europejczykowi miałoby się tego oprogramowania zabronić :)
Co do porównywania marek Moto z HTC: Motorola jest jednym z gigantów na rynku amerykańskim, u nas jest tylko i wyłącznie mniej znana, przez co ma gorszą renomę. No ale w zasadzie skoro HTC kładzie większy nacisk na Europę to może rzeczywiście jest dla "nas" lepszym rozwiązaniem. Nie jestem w stanie tego powiedzieć.
Jedno jest pewne: będąc w wakacje na wyspach brytyjskich chciałem zobaczyć milestone "na żywo" przed jej zakupem i nie udało mi się (przed wyjazdem znalazłem sklep phone4you gdzie była ale sama atrapa)... nawet tam jest to dość rzadki model. Natomiast HTC Desire bez problemu znalazłem na wystawie i nawet mogłem pobawić się jej aplikacjami i poszperać w necie :)
 
     
darkgee 
Spec
Per Aspera Ad Astra



Telefon: Sony Xperia Z1 Compact
Sieć GSM: Heyah
Internet: Neostrada
Komunikator: GG
Pomógł: 132 razy
Wiek: 32
Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 2321
Skąd: Wilków
Wysłany: Śro Paź 06, 2010 15:42   

To tak:
1. LG Swift- sam go posiadam i powiem ci, że na Androidzie 1.6 jest strasznym badziewiem. Ale od kiedy zainstalowałem Androida 2.1 zniknęły praktycznie wszystkie problemy. Pozostał tylko jeden- ekran. Jest bardzo czuły, ale strasznie nieprecyzyjny. Pisanie palcami bez błędu na klawiaturze QWERTY jest niemożliwe, dlatego wolę pisać w zwykłym układzie alfanumerycznym. Wadą jest również słabiutki głośnik.
To co mogę pochwalić to bardzo szybkie działanie (na Anroidzie 2.1, bo na 1.6 to jest muł nie z tej ziemi), duża moc obliczeniowa (płynnie chodzi na nim np. NFS Shift), całkiem ładne zdjęcia i dość dobry GPS (bez A-GPS'u namierza 2 min, ale za to jeszcze mi nie przerwał).

2. Monte ma świetny ekran pojemnościowy (jak w iPhonie), dobry głośnik, stabilne WiFi oraz przyzwoity aparat. Jedyną wadą jest zamknięty system operacyjny, a przez to ograniczone możliwości GPS'u.

3. Ten LG to kupa, więc radzę się trzymać z dala.

3. 5230 nie ma WiFi, więc odpada.
_________________
Nokia 6100->Sony Ericsson K300i->Motorola e770v->Sony Ericsson K800i->Nokia E51-> Nokia 5530-> LG GT540 Swift-> HTC 7 Trophy-> Samsung Galaxy S-> LG L9-> OnePlus One-> Sony Xperia Z1 Compact
 
 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Śro Paź 06, 2010 17:08   

LG GD510 POP
Nokia 5230
Te odrzucamy na samym początku, bo to najgorsze z możliwych telefonów.

LG Swift GT-540
Samsung Monte S5620
Te dwa są godne uwagi. gt540 z androidem prezentuje się dobrze, no i plusem jest andorid, a więcej o GT540 napisał kolega.

Monte jest świetny w każdym aspekcie prócz GPSu ponieważ nie posiada systemu operacyjnego i to ogranicza jego możliwości. Ale wyświetlacz jest znakomity, niema się do czego doczepić, a i dźwięk z głośniczka jest dobry, a ze słuchawek rewelacja.
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
el_crack 
Nowy(a) na forum



Telefon: Samsung Galaxy S I900
Sieć GSM: PLUS
Internet: Orange Free
Wiek: 32
Dołączył: 10 Paź 2010
Posty: 17
Wysłany: Nie Paź 10, 2010 09:24   jaki telefon wybrac?

telefon do dzwonienia, pisania sms, internetu, sluchania muzyki, Grania w gry i sporadycznego ogladania filmow.rozwazam te oto telfony :
1.HTC Desire
2.Sony Ericsson Xperia X10
3.Samsung GT-i9000 Galaxy S
4.Motorola Milestone
z tych 4 najbardziej widzi mi se htc i se. lecz nie maja qwerty. ma go motorola ale ona z kolei jest duza i niezbyt ladna w prownaniu z 3 pozaostalymi. no i pozaostaje jeszcze bardzo ciekawey samsung..
prosze o opinie i pomoc, z gory dziekuje.
PS. kusi mnie tak jak poprzednika klawiatura qwerty w motoroli ale czytam juz koleja opinie ze do samego dotyku mozna spokojnie sie przyzwyczaic:)
 
     
darkgee 
Spec
Per Aspera Ad Astra



Telefon: Sony Xperia Z1 Compact
Sieć GSM: Heyah
Internet: Neostrada
Komunikator: GG
Pomógł: 132 razy
Wiek: 32
Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 2321
Skąd: Wilków
Wysłany: Nie Paź 10, 2010 10:28   

Najlepszy jest Samsung Galaxy S. Przy takim ekranie nie potrzeba klawiatury QWERTY. Pisze się nawet wygodniej, niż na klawiaturze Motoroli. W dodatku jest to najlepiej wyposażony model. Zaraz za nim jest HTC i Motorola, a X10 to badziewie i nijak ma się do reszty telefonów.
_________________
Nokia 6100->Sony Ericsson K300i->Motorola e770v->Sony Ericsson K800i->Nokia E51-> Nokia 5530-> LG GT540 Swift-> HTC 7 Trophy-> Samsung Galaxy S-> LG L9-> OnePlus One-> Sony Xperia Z1 Compact
 
 
     
el_crack 
Nowy(a) na forum



Telefon: Samsung Galaxy S I900
Sieć GSM: PLUS
Internet: Orange Free
Wiek: 32
Dołączył: 10 Paź 2010
Posty: 17
Wysłany: Nie Paź 10, 2010 11:08   

po wszystkich opiniach i recenzjach chyba zdecyduje sie wlasnie na samsunga, jak nie to htc. wieczorem sie wszytsko okaze :)
 
     
darkgee 
Spec
Per Aspera Ad Astra



Telefon: Sony Xperia Z1 Compact
Sieć GSM: Heyah
Internet: Neostrada
Komunikator: GG
Pomógł: 132 razy
Wiek: 32
Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 2321
Skąd: Wilków
Wysłany: Nie Paź 10, 2010 12:20   

Zarówno Samsung i HTC to dobre telefony na podobnym poziomie, ale Samsung ma lepszy wyświetlacz (większy i wykonany w lepszej technologii) oraz trochę więcej bajerów.
_________________
Nokia 6100->Sony Ericsson K300i->Motorola e770v->Sony Ericsson K800i->Nokia E51-> Nokia 5530-> LG GT540 Swift-> HTC 7 Trophy-> Samsung Galaxy S-> LG L9-> OnePlus One-> Sony Xperia Z1 Compact
 
 
     
Artfriel 
Lubi porozmawiać na forum


Telefon: Samsung Galaxy S
Sieć GSM: Play
Pomógł: 1 raz
Wiek: 34
Dołączył: 18 Cze 2010
Posty: 100
Skąd: Podlasie
Wysłany: Nie Paź 10, 2010 15:14   

Bezsprzecznie wybierz Samsunga Galaxy S. Chyba, że Desire Ci się naprawdę podoba. O SE X10 nawet nie myśl. Jeśli Galaxy Ci się nie podoba tak bardzo to może HTC Desire HD, który wchodzi na rynek za jakiś tydzień? Tylko troszkę gorszej jakości wyświetlacz, imo, ale będzie troszkę droższy i bardzo zbliżony do wyżej wymienionego Samsunga.
 
     
el_crack 
Nowy(a) na forum



Telefon: Samsung Galaxy S I900
Sieć GSM: PLUS
Internet: Orange Free
Wiek: 32
Dołączył: 10 Paź 2010
Posty: 17
Wysłany: Nie Paź 10, 2010 21:44   

jednak skusil mnie android. wybrałem samsunga galaxy s :) mam nadzieję ze to dobry wybór. Dziękuję za wszytskie rady. pozdrawiam
 
     
Ciekawe artykuły znalezione w sieci




Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 10

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>