GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: 2010, jaki, pazdziernik, telefon, wybrac

Jaki wybrać telefon? - Październik 2010
Autor Wiadomość
darkgee 
Spec
Per Aspera Ad Astra



Telefon: Sony Xperia Z1 Compact
Sieć GSM: Heyah
Internet: Neostrada
Komunikator: GG
Pomógł: 132 razy
Wiek: 32
Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 2321
Skąd: Wilków
Wysłany: Czw Paź 14, 2010 17:41   

Encefalogram, lepiej by ci było wziąć Samsunga i5800. Telefon podobny cenowo do Wildifre. Posiada również te same funkcje, tylko że znacznie lepszy ekran.
_________________
Nokia 6100->Sony Ericsson K300i->Motorola e770v->Sony Ericsson K800i->Nokia E51-> Nokia 5530-> LG GT540 Swift-> HTC 7 Trophy-> Samsung Galaxy S-> LG L9-> OnePlus One-> Sony Xperia Z1 Compact
 
 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Czw Paź 14, 2010 18:08   

Artfriel- rozumiem. Ale w salonie możesz złożyć zamówienie i w 48h jest on do odebrania.

rosomak94- no gorszych nie mogłeś już wybrać telefonów.
A może Samsung Galaxy np. i5800 lub droższy, ale nieporównywalnie lepszy Galaxy S, lub też Samsung Wave?
Ile masz do wydania??
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
Pullczi
Nowy(a) na forum


Telefon: tymczasowo E51
Sieć GSM: Nowa Era 20
Internet: TOYA
Komunikator: GG
Dołączył: 06 Kwi 2010
Posty: 6
Wysłany: Czw Paź 14, 2010 20:06   

Witam mam dylemat, nie wiem jaki telefon wybrać.
Nokię 5230 czy Samsunga dephi

Mam takie pytanie czy ta nokia posiada funkcję zablokowania połączęń od danego numeru?
 
     
Encefalogram
Nowy(a) na forum


Dołączył: 02 Paź 2010
Posty: 21
Wysłany: Czw Paź 14, 2010 20:08   

darkgee, i5800 nie ma jeszcze w ofercie PLAY. Jest i5700 ale tak pobieżnie patrząc Wildfire chyba nieco lepszy.
 
     
el_crack 
Nowy(a) na forum



Telefon: Samsung Galaxy S I900
Sieć GSM: PLUS
Internet: Orange Free
Wiek: 32
Dołączył: 10 Paź 2010
Posty: 17
Wysłany: Pią Paź 15, 2010 11:50   

Artfriel napisał/a:
el_crack napisał/a:
No i stalo się :) dzisiejszego popoludnia dostalem telefon (samsung galaxy s ) jeszcze nei zdarzylem ogarnac go, ale pierwsze wrazenia masakra. wielkos i jakosc ekranu cudowna.
PS. w instrukcji jest napisane :
-przed 1 wlaczeniem telefonu naladowac baterie do konca.
od zawsze bylme nauczony ze wlacza sie telefon rozladowuje go a potem laduje przez 12-14 godzin i tak 3 razy.
i tutaj moje pytanie czy popsulem baterie na dzien dobry?/ czy bedzie normalnie trzymac po sformatowaniu tak jak powinna?


A mogę spytać skąd wziąłeś telefon? Czy kupiłeś go po prostu w jakimś sklepie czy może wziąłeś w którejś z sieci? Jeśli tak, to abonament, mix czy tzw. karta? Czekam już ponad 2 tygodnie na ten telefon w Play i ciągle jest on niedostępny. Wczoraj w eShopie był dostępny przez godzinę i tyle, ale akurat nie miałem możliwości zamówienia. Bardzo szybko schodzą w Playu.



kupilem na allegro ;p
 
     
Artfriel 
Lubi porozmawiać na forum


Telefon: Samsung Galaxy S
Sieć GSM: Play
Pomógł: 1 raz
Wiek: 34
Dołączył: 18 Cze 2010
Posty: 100
Skąd: Podlasie
Wysłany: Pią Paź 15, 2010 13:53   

@Ziomiwan
Tak szczerze mówiąc to zacząłem mieć ostatnio dylemat czy może nie wziąć HTC Desire. Telefon, moim zdaniem, porównywalny do SGS. Ekran niedużo mniejszy i tyle, że jakościowo trochę gorszy, bo AMOLED, a nie, jak w Samsungu, SAMOLED. Poza tym nie ma znacznych różnic, więc się zastanawiam czy nie kupić HTC. Co o tym sądzicie? Chciałbym też uzyskać odpowiedź czy duża jest różnica między AMOLEDem, a jego lepszą wersją 'Super'.
W Desire na pewno lepsza będzie obudowa telefonu, bo nie jest to plastik, jak w przypadku GalaxyS.

Edit:
Jeszcze pytanie dotyczące pamięci wewnętrznej w Desire. Niektóre źródła podają 500~MB pamięci ROM, a niektóre 150. Np. w Play w specyfikacji telefonu jest 150. Czy są dwie wersje czy ta z 500~ jest nieprawdziwa? Może się pomylili i miało być pamięci RAM, a nie ROM? Zastanawia mnie czy 150MB wystarczy mi na aplikacje etc.
 
     
Artfriel 
Lubi porozmawiać na forum


Telefon: Samsung Galaxy S
Sieć GSM: Play
Pomógł: 1 raz
Wiek: 34
Dołączył: 18 Cze 2010
Posty: 100
Skąd: Podlasie
Wysłany: Pią Paź 15, 2010 15:26   

Już znalazłem odpowiedzi dotyczące pamięci ROM. Ciekaw jestem tylko jeszcze czy wystarcza ona na aplikacje etc.
 
     
darkgee 
Spec
Per Aspera Ad Astra



Telefon: Sony Xperia Z1 Compact
Sieć GSM: Heyah
Internet: Neostrada
Komunikator: GG
Pomógł: 132 razy
Wiek: 32
Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 2321
Skąd: Wilków
Wysłany: Pią Paź 15, 2010 18:49   

Oficjalna specyfikacja wygląda tak:
Cytat:
512MB ROM , 576MB RAM
Czyli pewnie dostępnej dla użytkownika pamięci ROM (czyli tej, w której można zapisywać pliki i instalować programy) będzie coś ok. 150MB. Pamięci RAM, z tego co pamiętam, to na czystym telefonie zostaje powyżej 400MB.
_________________
Nokia 6100->Sony Ericsson K300i->Motorola e770v->Sony Ericsson K800i->Nokia E51-> Nokia 5530-> LG GT540 Swift-> HTC 7 Trophy-> Samsung Galaxy S-> LG L9-> OnePlus One-> Sony Xperia Z1 Compact
 
 
     
adamis 
Nowy(a) na forum


Dołączył: 16 Paź 2010
Posty: 15
Wysłany: Sob Paź 16, 2010 10:44   

Witam zastanawiam się nad kupnem telefonu. Tylko nie wiem jakiego typu. Wiem że dotykowe są super mają ładne obrazy fajnie się przegląda internet. Jeśli biorę ten typ to myślę że nie ma nic ciekawszego od samsunga Wave. Tylko że mam 15 lat i wiadomo dużo jeżdżę na rowerze gram na boiskach i w tym problem. Wypadnie mi albo się trochę zmoczy i mam po telefonie za 1 tyś złoty. A po drugie to dość słaba bateria te 2 dni przy umiarkowanym użytkowaniu to da się jakoś przeżyć ale nie jestem zadowolony. Z telefonów z klawiaturą to nic mnie za bardzo nie interesuje :sad: . Dość interesujący jest SE W995 . Ale jak mówiłem nie ciągnie mnie do niego. Znacie inne ciekawe pozycje do 1 tyś ? Najważniejsze to Wifi i jakiś system klawiatura qwerty też może być. Proszę pomóżcie.
 
     
Artfriel 
Lubi porozmawiać na forum


Telefon: Samsung Galaxy S
Sieć GSM: Play
Pomógł: 1 raz
Wiek: 34
Dołączył: 18 Cze 2010
Posty: 100
Skąd: Podlasie
Wysłany: Sob Paź 16, 2010 13:48   

Dzięki Darkgee za poświęcenie czasu ;) . Doszedłem do wniosku, że jednak wolę SGS'a i mam nadzieję go w niedługim czasie dostać.
 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Sob Paź 16, 2010 21:46   

adamis- żaden telefon (prócz przystosowanych do tego) nie wytrzyma zamoczenia, czy wypadnięcia z wysokości. A na pewno niczym się to nie różni jeśli weźmiemy za przykład klasyczny telefon i dotykowy.
To jedno i to samo.

Artfriel- świetny wybór!! ;)
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
adamis 
Nowy(a) na forum


Dołączył: 16 Paź 2010
Posty: 15
Wysłany: Nie Paź 17, 2010 09:54   

Ziomiwan- a wiesz czy może w kieszeni przy dużych wstrząsach (skakanie po schodach ,zjeżdżanie z gór ) Jakoś się uszkodzić ? Oczywiście będzie w pokrowcu. A poza tym znasz jakieś klasyczne czy slide telefony z wifi ? Tylko proszę nie nokię bo według mnie schodzi na psy a te telefony to nie to co kiedyś.
 
     
Encefalogram
Nowy(a) na forum


Dołączył: 02 Paź 2010
Posty: 21
Wysłany: Nie Paź 17, 2010 10:13   

darkgee, poczytałem o tym Samsungu I5800 i wychodzi na to, że wcale nie ma specjalnie lepszego wyświetlacza niż Wildfire...

cytat: W przypadku Samsunga Galaxy I5800 kolana co prawda miękną, ale z powodu drastycznie małej rozdzielczości (240 x 400 pikseli). Poza tym mamy do czynienia ze zwykłym TFT-LCD).

adamis, jeśli kupujesz telefon, który chcesz trzymać w spodniach w czasie skakania po schodach i jazdy na rowerze po wertepach, kup sobie Monte za kilka złotych, bo szkoda kasy. Żaden telefon nie wytrzyma uderzenia czy zmiażdżenia, kiedy upadniesz lub w coś uderzysz.
A jak chcesz kupić lepszy telefon, to trzymaj go w plecaku, który w czasie Twoich wyczynów będzie spokojnie leżał w bezpiecznym miejscu.
 
     
adamis 
Nowy(a) na forum


Dołączył: 16 Paź 2010
Posty: 15
Wysłany: Nie Paź 17, 2010 11:26   

Encefalogram, Przepraszam za niedopracowanie mojego postu, ale miałem na myśli trzymanie w Trójkącie ( podpina się pod ramę ) tam będzie narażony tylko na wstrząsy. Twoja rada z plecakiem jest bardzo mądra jednak jest to dla mnie zbyt duży dyskomfort :wink: .
Co do telefonów. Chyba lepszego od samsunga Wave nie ma. Jednak trochę boję się tego Bada Os i co z tego będzie. Szkoda że nie ma androida. Poza tym to by był mój 1 dotykowy telefon.
Znacie może jakieś ciekawe telefony z fizyczną klawiaturą ? Jak mówiłem SE w995 jest dość ciekawy ale te funkcje z boku walkmana są mi całkowicie zbędne. Poza nim nie widzę interesujących telefonów z wifi ,z fizyczną klawiaturą i w miarę dużym wyświetlaczem do internetu.
 
     
SmoczekSmok 
Nowy(a) na forum


Telefon: Samsung i900 Omnia
Sieć GSM: Niestety Plus
Wiek: 34
Dołączył: 17 Paź 2010
Posty: 2
Wysłany: Nie Paź 17, 2010 14:58   

Witam, posiadam Samsunga i900 Omnia i planuję ją teraz wymienić, zastanawiam się nad Nokią C6, HTC Wildfire, bądź może jakiś inny telefon w podobnej cenie? Co proponujecie? Który z tych systemów będzie miał najwięcej możliwości,będzie najwydajniejszy,najszybszy?
 
     
Ciekawe artykuły znalezione w sieci




Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 11

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>