GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: 2010, jaki, listopad, telefon, wybrac

Jaki wybrać telefon? - Listopad 2010
Autor Wiadomość
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Czw Lis 04, 2010 21:20   

http://allegro.pl/samsung-s7350-66393
Tu masz tego S7350

Pojawiła się też ostatnio Omnia Pro w przystępnej cenie, w stylu BlackBerry

Samsung S5510 bardzo dobra klapka od Samsunga.
Może jeszcze Samsung L780 i do tego seria G.
No i może taki super HP
http://allegro.pl/hp-ipaq...1297925417.html
Nic więcej mi do głowy nie przychodzi. Teraz przeważnie wychodzą telefony dotykowe które zdobyły rynek, bo są mega wygodne i równie wytrzymałe co klasyczne telefony.


Abonament czy karta? Hmm.. Mix ;) Play Mixtura albo mixPlus, najlepsze oferty.

Dlaczego nie polecają? Zajęci nauką są zapewne ;) .


Co do sprzętu audio to nigdzie Ci lepiej nie doradzą niż na forum audiostereo.pl
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
Maturus 
Bywa na forum


Telefon: Samsung
Sieć GSM: Orange
Komunikator: GG
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 08 Kwi 2010
Posty: 95
Wysłany: Pią Lis 05, 2010 14:51   

S7350i to się zgodzę, że są nowe i jest ich wiele ale S7350 nie ma nowych.
Z tym -i- jest dużo , a nie wiem czym się różnią.
S5510 do czego mi taki telefon ? , nie lubię klapek chociaż jego dane techniczne są nawet ale sam design nie dla mnie.Nie chcę mieć nic wspólnego z telefonami typu Blackberry bo sam system operacyjny/symbian jak na ta chwilę nie musi być cudowny, tzn nie lubię takich ,,kanciaków' wole żeby telefon był prostokątny?, ale żeby przy okazji się nie mulił i nie wyłączał,ale od razu dodam że nie mówię teraz o cud telefonach jakie miałbym mieć, chcę poprostu telefon jaki opisałem poprzednio...
Tzn nie chcę żadnych HP , HTC , APPLE/IPHONE, tylko jakiegoś Samsunga,Se, bądź Nokia jak nie będzie pomysłów.

A co do I7110 to już nie jest dobry telefon ?
Przecież telefony dotykowe od paru lat wychodzą na rynek to że teraz zdobyły uznanie to inna bajka.
Ja tam wole na teraźniejszość telefon klasyczny(bezdotykowy).
A niemożliwe, że nie polecisz już nic :P , może na sobotę albo dziś wieczorem przysiądę i popatrzę trochę na telefony to powymieniam , ale teraz jak patrze na te telefony co polecałeś mi wcześniej to mi się podobają : )), zresztą jak sprzedałem tego innov8 to mi trochę do bani wbiło czego oczekuję i do czego ma mi służyć telefon.
 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Sob Lis 06, 2010 21:14   

I7110 jest świetny, ale z tego co widziałem, to żadnego niema na allegro.

Zgoda, wychodzą od kilku lat dotykowce, ale dopiero teraz są naprawdę dopracowane i wygodne.
To poszukaj czegoś co Ci się podoba i wymień, a pomożemy doradzić który najlepszy.
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
Maturus 
Bywa na forum


Telefon: Samsung
Sieć GSM: Orange
Komunikator: GG
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 08 Kwi 2010
Posty: 95
Wysłany: Sob Lis 06, 2010 23:43   

Jest I7110 na allegro , jedna osoba sprzedaje używkę ;) , dziwi mnie jego cena bo na tych wszystkich ceneo itp. cena wynosi 1200-1300zł a mój poprzedni Samsung stoi po 900(nowy) :( .
Raczej już z Samsungów mi się nic nie spodoba bynajmniej przejrzałem na telepolis telefony z wyglądu i nic nadzwyczajnego nie widzę.
Cena I7110 co na allegro aktualnie jest wystawiony nawet w miarę może być.
Za parę lat napewno się na dotykowca przerzucę : ).
Nawet jeżeli miałbym brać telefon na abonament to właśnie nie ma to sensu wolę poczekać ;) .
A jak miałbym szukać to pozostaje mi patrzeć po Nokiach i SE .
 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Pon Lis 08, 2010 14:51   

Nie bierz ani nokii, ani se. Dwóch najgorszych producentów telefonów.
Samsung, LG, HTC, BlackBerry - na nich zwracaj uwagę.
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
Maturus 
Bywa na forum


Telefon: Samsung
Sieć GSM: Orange
Komunikator: GG
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 08 Kwi 2010
Posty: 95
Wysłany: Pon Lis 08, 2010 15:10   

Wszystko przejrzałem co się dało z Samsungów (budowa standardowa), boję się wziąć I7110,

S7350 jakoś mi się nie widzi on w moim posiadaniu, więc wszystko u mnie o Samsungach się teraz zamyka na daną chwilę.

Do Nokii nic nie mam jeżeli będzie to telefon do 500zł.

Coraz bardziej mnie kusi telefon dotykowy :) ewentualnie, żeby przetrwał dłużej taki telefon to bym sobie zafundował z klawierką (qwerty). Ale jak mówię przejże ofertę pozostałych firm telefonów, i najwyżej odpisze czy się skuszę na jakiś model , jak nie to przerzut na dotykowce : ).
 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Pon Lis 08, 2010 16:16   

S7350 jest znakomitym telefonem, w tej cenie nie znajdziesz nic z lepszym aparatem foto, mp3 na bardzo wysokim poziomie, a do tego odtwarzanie DivX.

i7110 byłby super, gdyby nie ten nieszczęsny symbian.
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
Maturus 
Bywa na forum


Telefon: Samsung
Sieć GSM: Orange
Komunikator: GG
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 08 Kwi 2010
Posty: 95
Wysłany: Czw Lis 11, 2010 14:08   

Tak się teraz zastanawiam , bo przejrzałem na
Kod:
http://www.telepolis.pl/telefony.php?bid=1
gdzie są telefony nokii, ale nie wiem czy wszystkie.
I jest więcej trochę telefonów, które mi się podobają , ale większość to klasyczne telefony(gdzieniegdzie aparat 5.0 i inne bajery) wyświetlaacze 2,2 " - cena?500 - 600zł ++
Moje odczucie jest takie , że sam nie wiem może wezmę Nokie 6300, kupię do niej lepszą baterię i będę jej używał?A najwyżej za rok , dwa kupię dotykowca bądź jakiś fajniejszy telefon.Nie wiem jak sądzisz robić tak czy szukać dalej.Bo ogółem nie chcę brać telefonu na siłę a już sam nie wiem co mam robić z tym telefonem , bo obecnie mam SE k300i ale nie działa joystick i się tnie + spora cegła.A Nokie 6300 w każdej chwili mogę wziąć do ręki i ją przetestować .
 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Czw Lis 11, 2010 18:11   

Nie rozumiem po co przeglądasz je na telepolis zamiast na allegro gdzie widzisz aktualne ceny oraz dostępność. To, że zobaczysz jakiś na telepolis nie oznacza, że znajdziesz na allegro.

Przejrzyj aukcje na allegro.
Tej nokii za darmo bym nie brał.
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
Maturus 
Bywa na forum


Telefon: Samsung
Sieć GSM: Orange
Komunikator: GG
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 08 Kwi 2010
Posty: 95
Wysłany: Czw Lis 11, 2010 19:19   

Pierw patrze na telepolis , żeby względnie zobaczyć czy coś im przybywa a później na allegro bo niektóre telefony z telepolis na allegro znajdują się w dziale 'pozostałe' więc to trochę mi też pomaga.

Wiem, że nie ma na telepolis wszystkiego , ale nigdy nie patrze tylko na nim bo zawsze później wchodzę na allegro i przeglądam dalej.
Jakiej Nokii za darmo? 6300? , ma ją mój znajomy więc mogę pożyczyć i się pobawić nią trochę.
 
     
Quest-GSM
Bywa na forum



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 09 Maj 2010
Posty: 66
Wysłany: Sob Lis 13, 2010 17:14   

ziomiwan napisał/a:
Nie bierz ani nokii, ani se. Dwóch najgorszych producentów telefonów.
Samsung, LG, HTC, BlackBerry - na nich zwracaj uwagę.


Co do SE to mogę sie zgodzic,ale Nokia? Możesz jakoś uzasadnic dlaczego jest to najqorsza firma? Dla mnie chociażby telefony LG znacznie ustępują nokii.
 
     
darkgee 
Spec
Per Aspera Ad Astra



Telefon: Sony Xperia Z1 Compact
Sieć GSM: Heyah
Internet: Neostrada
Komunikator: GG
Pomógł: 132 razy
Wiek: 32
Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 2321
Skąd: Wilków
Wysłany: Sob Lis 13, 2010 18:55   

Dlatego, że patrząc na ostatnie produkty typu N97 czy C6 można tylko stwierdzić, że Nokia schodzi na psy. Rozwiązania, z których inni producenci high-endowych telefonów już dawno zrezygnowali (vide ekran oporowe) Nokia stosuje dalej i co więcej- każe sobie za nie słono płacić. W dodatku dalej rozwija tego swojego badziewnego Symbiana. Ten system odstaje nawet od Bady, więc jest bardzo źle i wprowadzenie jego nowej wersji nic w tej materii nie zmieni, bo w sumie bardzo niewiele różni się od poprzednika.
_________________
Nokia 6100->Sony Ericsson K300i->Motorola e770v->Sony Ericsson K800i->Nokia E51-> Nokia 5530-> LG GT540 Swift-> HTC 7 Trophy-> Samsung Galaxy S-> LG L9-> OnePlus One-> Sony Xperia Z1 Compact
 
 
     
Encefalogram
Nowy(a) na forum


Dołączył: 02 Paź 2010
Posty: 21
Wysłany: Pon Lis 15, 2010 15:37   

Cytat:
Ten system odstaje nawet od Bady, więc jest bardzo źle i wprowadzenie jego nowej wersji nic w tej materii nie zmieni, bo w sumie bardzo niewiele różni się od poprzednika.
Telefony z nowym symbianem dopiero wchodzą do sprzedaży detalicznej, a kolega już się bardzo autorytatywnie wypowiada na ten temat. Czy mogę więc zapytać skąd taka pewność w ocenie?

Z oceną firmy Nokia ogólnie się zgadzam - chłopaki zostali w poprzedniej epoce i w zasadzie trudno stwierdzić na czym opierają swoją firmową politykę. Bo ani ich telefony nie są specjalnie nowoczesne, ani specjalnie wytrzymałe, ani specjalnie piękne...
 
     
darkgee 
Spec
Per Aspera Ad Astra



Telefon: Sony Xperia Z1 Compact
Sieć GSM: Heyah
Internet: Neostrada
Komunikator: GG
Pomógł: 132 razy
Wiek: 32
Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 2321
Skąd: Wilków
Wysłany: Pon Lis 15, 2010 17:06   

Dlaczego myślę, że nowy Symbian jest słabszy od Bady? Na chwilę obecną są w nim takie błędy jak np. to, że nie możesz przesunąć ekranu w miejscu, w którym jest widget, bo zostaje on uruchomiony. W dodatku ma tak archaiczny wygląd, że głowa boli. Interfejs graficzny jest gdzieś na poziomie Motoroli V3, tak samo jego obsługa.
_________________
Nokia 6100->Sony Ericsson K300i->Motorola e770v->Sony Ericsson K800i->Nokia E51-> Nokia 5530-> LG GT540 Swift-> HTC 7 Trophy-> Samsung Galaxy S-> LG L9-> OnePlus One-> Sony Xperia Z1 Compact
 
 
     
jamaj
Nowy(a) na forum


Dołączył: 05 Paź 2009
Posty: 20
Wysłany: Pią Lis 19, 2010 18:34   

ok chyba wiem dlaczego mój poprzedni temat poleciał :???:

a więc tak, od nowego tel oczekuję
-aparatu min. 3,2mpx z AF i lampą błyskową(miałem wczesniej k800i i mi aparat odpowiadal w zupełnośći)
-długo trzymająca bateria
-wyraźny wyświetlacz
-budowa klasyczna lub rozsuwana
-wygodne guziki(żeby łatwo sms pisać:p)
-niezawodność
-wytrzymałość (wiadomo, nie mam zamiaru nim rzucać o ściany ale też będę się obchodził z telefonem jak z jajkiem)
-sprawne odczytywanie plików z pdf,worda, exela..

Nie potrzebuje w telefonie jakiś rozbudowanych system, z setkami możliwości gdyż korzystam z niewielu: sms, dzwonie, robie foty, czasami mp3, rzadko filmy

Do wydania mam max 280-300zł oczywiście może być taniej :mrgreen:
Telefon używany, bo na nowego to nie ma raczej szans za tą cene:)

Kilka modeli co przykuły moją uwagę
Samsung U900
Samsung U800
Samsung S7220
Nokia E65
Nokia 6220 Classic
 
     
Ciekawe artykuły znalezione w sieci




Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 11

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>