GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: 2010, jaki, listopad, telefon, wybrac

Jaki wybrać telefon? - Listopad 2010
Autor Wiadomość
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Pon Lis 22, 2010 23:50   

Nie szukaj dalej, bo nie warto.
Będzie trzymać spokojnie 4-6dni.
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
Maturus 
Bywa na forum


Telefon: Samsung
Sieć GSM: Orange
Komunikator: GG
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 08 Kwi 2010
Posty: 95
Wysłany: Wto Lis 23, 2010 15:36   

Głośny jest głośnik , podczas odtwarzania muzyki bez słuchawek?.
I jak u niego z zasięgiem bo dzieci z forum piszą

Kod:
kupilem ten telefon 3 tyogdnie temu, telefon sam w sobie nie jest zly, ale po wrzuceniu zdjec na komputer widac czerwone paski na jasnym tle, jest to niestety model telefonu z wadliwym aparatem, i jezeli chodzi o muzyke to ma strasznie cichy glosnik, reszta jest ok


Kod:

powiem krótko: miałem i sprzedałem, powód pozbycia się to kiepska jakość rozmów i zasięg, dołożyłem i wziąłem nokię 6700, teraz już problemów nie mam... pozdrawiam


Kod:
mam telefon od września i nie jestem z niego zbyt zadowolona: ekranik cały mam w ryskach i nie wiem jakim cudem pod szkiełkiem mam pełno paprochów. Aparat nie jest wcale taki świetny i co najgorsze dużo słucham muzyki więc telefon z podłączonymi słuchawkami nosze w kieszeni i przez to po raz drugi muszę nieść go do naprawy bo gniazdo wielofunkcyjne (czy tam jak to się nazywa) mi się zjechało i nawet do ładowarki nie mogę już go podłączyć



Oczywiście standardowo powiecie, że to bzdury , bo jak się źle użytkuje telefon to gniazdo się zniszczy :) , a co do innych komentarzy , typu : zasięg, głośność , aparat,itd.?
 
     
darkgee 
Spec
Per Aspera Ad Astra



Telefon: Sony Xperia Z1 Compact
Sieć GSM: Heyah
Internet: Neostrada
Komunikator: GG
Pomógł: 132 razy
Wiek: 31
Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 2321
Skąd: Wilków
Wysłany: Wto Lis 23, 2010 16:45   

Niekoniecznie bzdury. Wiadomo- w każdej serii trafią się trefne sztuki. Jak zawsze.
Zasięg nie mogę ci powiedzieć jednoznacznie, bo nie miałem tego telefonu na jakiś dłuższy czas, ale po tym co się nim bawiłem nie było widać, żeby miał jakieś takie problemy.
Głośność jest zadowalająca. Nie jest to poziom Nokii N95 czy 5800, ale dzwonek usłyszysz bez problemów.
Co do aparatu- tu masz przykładowe zdjęcia:
Kod:
http://www.mgsm.pl/pl/katalog/samsung/gts7220ultra/zdjecia/
_________________
Nokia 6100->Sony Ericsson K300i->Motorola e770v->Sony Ericsson K800i->Nokia E51-> Nokia 5530-> LG GT540 Swift-> HTC 7 Trophy-> Samsung Galaxy S-> LG L9-> OnePlus One-> Sony Xperia Z1 Compact
 
 
     
Maturus 
Bywa na forum


Telefon: Samsung
Sieć GSM: Orange
Komunikator: GG
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 08 Kwi 2010
Posty: 95
Wysłany: Wto Lis 23, 2010 17:37   

Chyba go kupię , bo to nie ma sensu tak jak powiedział ziomiwan.
Bo porównałem z nokiami ( Nokia 6700 classic Nokia 5630 Nokia 6220 classic Nokia 6730 classic Samsung C3530 <---wyjątek ) i poza tym że owe nokie mogą mieć lepsze niektóre rzeczy to , ten ma praktycznie to wszystko co jest w nokiach.A to co jest w nim zamknięte jest warte 400 zł , a to co porównywać mogłem z nim to Nokie są o 100 - 400 zł droższe, trochę zaczynam tak rozumować, że nokie to syf, itd. ale i tak pozostanę przy tym , że nokie to nie do końca syf, ale to już inne bajeczki i tematy.
Telefon jest taki , że ma dla mnie zalety m.in. że nie będę się bać , że jak by co upadnie i coś 'będzie nie tak' w porównaniu do dotyka :) , a jak za parę lat kupie dotykowca, to ten mi będzie służył jako zamienny ,[pójście do szkoły, na jakąś impreze](cienki,aparat5.0 , ammoled).Nie ma sensu szukać po SE i Nokiach , Samsungach dalej. Klamka zapadła kupię go chyba ;) , a na przyszłość kupię coś 'MOCNIEJSZEGO' ;) .Dzięki ponownie za pomoc , bo ogółem nawet nie wiem dlaczego go przeoczyłem , i mam nadzieję że nie przeoczyłem podobnie dobrych telefonów Samsunga.
Pozostaje zostawić wam po + / pomógł i zawitać tu ponownie w razie problemów, bądź kolejnego wyboru telefonu :twisted: . Z góry dziękuje

-Pzdr.
 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Wto Lis 23, 2010 17:45   

Jako, że miałem ten telefon parę miesięcy to mogę powiedzieć co nieco ;) .

Na zdjęciach nie widać żadnych linii, chyba że chodzi o te paski znajdujące się na ciemnym tle na brzegach zdjęć, ale to obszar do kadrowania zazwyczaj (zauważyłem to dopiero po przeczytaniu tej uwagi). A zdjęcia są rewelacyjne czego dowodem są poniższe zdjęcia przykładowe wykonane przeze mnie tym telefonem.





Kiepska jakość rozmów?? Nie zauważyłem tego nigdy. Zawsze głośno i wyraźnie słyszałem rozmówcę jak i rozmówca mnie.

Muzyki sam słucham bardzo dużo więc słuchawki podłączane były co chwila. Nigdy nic mi się nie zepsuło, ale to pewnie dlatego, że nie szarpałem za kabel, aby wyszedł z wtyczki tylko go wyjmowałem delikatnie.

Głośność na głośniczku. Fakt, że nie jest to głośne jak cholera, ale głośne na tyle, że słyszałem telefon będą dwa piętra niżej w domu. Do słuchania muzyki również się nadaje, bo dźwięk jest czysty i nie charczy jak ma to miejsce w super głośnych nokiach (mowa o głośniczku).

Wyświetlacz oczywiście się porysuje jak w każdym telefonie, ale nie będzie się tak rysować jeśli w kieszeni nie będziesz nosić nic prócz telefonu.
A AMOLEDowy wyświetlacz jest bardzo ładny, kolory są znakomite.


Chyba w tym samym momencie zaczęliśmy pisać posta ;) , a ja jeszcze szukałem swoich zdjęć z s7220 ;)
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
Maturus 
Bywa na forum


Telefon: Samsung
Sieć GSM: Orange
Komunikator: GG
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 08 Kwi 2010
Posty: 95
Wysłany: Wto Lis 23, 2010 18:16   

Temat zakończony odnośnie mojego wyboru telefonu , przeczytaj posta UP ^.
Jedynie mi zależy na głośności bo czasem idąc na chatę sobie coś z telefonu 'puszczę' :razz: .Albo siedząc na ławce z kimś, też czasem .Nie będę wymagać od telefonu niemożliwego na jego poziomie.Bo nie wiem czy ktoś z waszych znajomych miał innov8 albo wy sami , ale dźwięk daje po uszach ;) z odpowiednim korektorem to wcale nie uważałem tego za telefon ! A w domu to grał prawie jak słabej jakości głośniki od kompa :cool: .Ciekawe ile wytrzymam z tym telefonem :wink: .
 
     
eumcia 
Nowy(a) na forum


Dołączyła: 24 Lis 2010
Posty: 3
Wysłany: Śro Lis 24, 2010 14:09   

Witam!
Od jakiegoś czasu szukam telefonu dla siebie :roll: jednakże mam problem, bo wybór telefonów jest ogromny, a ja trochę nie ogarniam tego wszystkiego :wink:

* cena: moge przeznaczyć ok. 400-500zł (zastanawiam się też nad wybraniem oferty na karte+telefonu od któregoś operatora)
* zeleży mi na tym by bateria w miarę długo trzymała, telefon się nie zacinał i by klawisze nie skrzypiały
* jeśli chodzi o apratat w telefonie - nie potrzebuję jakieś super hiper technologii (jak będę chciała sobie zdjęcia porobić to wezmę aparat), ale czasem czemuś warto zdjęcie zrobić i wolałabym, aby to jakoś wyglądało
* odtwarzacz mp3 byłby mile widziany
* zastanawia mnie, czy w tej cenie coś fajnego z wi-fi można znaleźć
* ekran dotykowy/normalny/Bóg wie jaki - jest mi to obojętne :smile:
* jaka firma - miałam 2 nokie w życiu i były ok, póki nie umarły po latach wiernej służby. Obecnie mam zastepczego wiekowego SE, ktory sie tnie i mylą mi się przyciski z tymi z nokii :mrgreen: Wolałabym nokie, ale jak coś bardziej interesującego to chętnie przemyślę :wink:
 
     
darkgee 
Spec
Per Aspera Ad Astra



Telefon: Sony Xperia Z1 Compact
Sieć GSM: Heyah
Internet: Neostrada
Komunikator: GG
Pomógł: 132 razy
Wiek: 31
Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 2321
Skąd: Wilków
Wysłany: Śro Lis 24, 2010 15:00   

Z tego, co napisałeś wnioskuję, że chcesz telefon niedotykowy? Chcesz kupić używany telefon do 500zł czy do 500zł chcesz wziąć telefon w abonamencie?
_________________
Nokia 6100->Sony Ericsson K300i->Motorola e770v->Sony Ericsson K800i->Nokia E51-> Nokia 5530-> LG GT540 Swift-> HTC 7 Trophy-> Samsung Galaxy S-> LG L9-> OnePlus One-> Sony Xperia Z1 Compact
 
 
     
eumcia 
Nowy(a) na forum


Dołączyła: 24 Lis 2010
Posty: 3
Wysłany: Śro Lis 24, 2010 15:04   

Jest mi obojętne czy dotykowy czy nie, chociaż boję się, że dotykowy szybciej się zepsuje :roll:

Telefon do 500 zł sam kupić albo w jakiejś ofecie na kartę.
 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Czw Lis 25, 2010 19:59   

Dotykowy nie zepsuje Ci się szybciej, bo i niby czemu? ;)

Z tego co piszesz myślę, że powinien podpasować Ci Samsung Monte?
Szybki, z WiFi, dobrej jakości odtwarzaczem mp3, dość dobrej jakości zdjęcia.
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
eumcia 
Nowy(a) na forum


Dołączyła: 24 Lis 2010
Posty: 3
Wysłany: Pią Lis 26, 2010 09:04   

ziomiwan napisał/a:
Dotykowy nie zepsuje Ci się szybciej, bo i niby czemu? ;)

Z tego co piszesz myślę, że powinien podpasować Ci Samsung Monte?
Szybki, z WiFi, dobrej jakości odtwarzaczem mp3, dość dobrej jakości zdjęcia.


No ja mam talent do psucia chyba :razz:
Poszukam opinii o tym telefonie :wink:
 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Pią Lis 26, 2010 18:21   

Aaaaj tam, jak telefon jest kiepski to i się zepsuje
Monte używam już dość długo i nic się z nim nie dzieje ;) gdy kupowałem pierwszego dotykowca to też się bałem, że pęknie wyświetlacz czy coś takiego, ale gdzie tam ;) . Nawet przy upadku na beton czy kafelki nic się nie stało :) .
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
darkgee 
Spec
Per Aspera Ad Astra



Telefon: Sony Xperia Z1 Compact
Sieć GSM: Heyah
Internet: Neostrada
Komunikator: GG
Pomógł: 132 razy
Wiek: 31
Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 2321
Skąd: Wilków
Wysłany: Pią Lis 26, 2010 20:39   

Swoją drogą dzisiejsze hi-endowe dotykowce są tak zrobione, że mają większą wytrzymałość niż niegdysiejsze telefony, bo połączenie metal+ Gorilla Glass jest bardzo wytrzymałym połączeniem.
_________________
Nokia 6100->Sony Ericsson K300i->Motorola e770v->Sony Ericsson K800i->Nokia E51-> Nokia 5530-> LG GT540 Swift-> HTC 7 Trophy-> Samsung Galaxy S-> LG L9-> OnePlus One-> Sony Xperia Z1 Compact
 
 
     
AnGunGi
Nowy(a) na forum


Dołączył: 07 Wrz 2010
Posty: 14
Wysłany: Nie Lis 28, 2010 19:51   

ale szybko się rysuja:)
bardziej wrazliwe sa na wode...


Jaki telefonik wedlug was do 2 tysiecy najlepszy?
 
     
darkgee 
Spec
Per Aspera Ad Astra



Telefon: Sony Xperia Z1 Compact
Sieć GSM: Heyah
Internet: Neostrada
Komunikator: GG
Pomógł: 132 razy
Wiek: 31
Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 2321
Skąd: Wilków
Wysłany: Nie Lis 28, 2010 21:20   

Aktualnie jest tylko jeden faworyt- Samsung Galaxy S. Nówka wyniesie cię w dobrym sklepie 1700zł, a używany 1400-1500zł. Lepszy będzie chyba tylko HTC Desire HD, ale jego cena przekracza trochę podaną kwotę- kosztuje 2200zł. Nie ma co jednak inwestować w HTC DHD, bo SGS oferuje to samo przy niższej cenie. Dlaczego SGS jest tak dobry? Poszukaj na forum, bo pisaliśmy o nim już wiele razy. Również możesz sobie "wygooglować" recenzje o tym telefonie, bo jest ich zatrzęsienie (szczególnie polecam recenzje na smartmobile.pl, bo wyczerpuje ona wszystkie możliwe zagadnienia).
_________________
Nokia 6100->Sony Ericsson K300i->Motorola e770v->Sony Ericsson K800i->Nokia E51-> Nokia 5530-> LG GT540 Swift-> HTC 7 Trophy-> Samsung Galaxy S-> LG L9-> OnePlus One-> Sony Xperia Z1 Compact
 
 
     
Ciekawe artykuły znalezione w sieci




Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 11

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>