GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: dziwnie, rachunek, telefon, wysoki, za

Przesunięty przez: halohalo
Pon Sty 18, 2016 18:50
Dziwnie wysoki rachunek za telefon
Autor Wiadomość
Katka
Nowy(a) na forum


Dołączył: 05 Kwi 2011
Posty: 10
Wysłany: Czw Kwi 14, 2011 12:37   

Hehe... czyli jednak lokalna prasa nie jest tak dobrym miejscem do poszukiwań ;-) Zleć to do tego serwisu - nawet jeśli pojawią się jakieś oferty to przecież wcale nie musisz z nich korzystać...
 
     
haloxavi
Gaduła



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 09 Sty 2009
Posty: 540
Wysłany: Pią Kwi 15, 2011 11:12   

Dobra nie czekam już dłużej. To http://szukajeksperta.com/ może szybciej mi kogoś znajdzie. Za chwilę wszystko dokładnie opisze i będę czekał. Lokalna prasa nic, więc może przynajmniej internet tutaj zadziała.
 
     
Katka
Nowy(a) na forum


Dołączył: 05 Kwi 2011
Posty: 10
Wysłany: Pon Kwi 18, 2011 15:22   

Powinni ci już odpowiedzieć - to raczej szybko jest załatwiane. Bardzo dziwne, że nikt z lokalnej pracy się nie odezwał. Przecież ludzie szukają takich jednorazowych zleceń...
 
     
haloxavi
Gaduła



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 09 Sty 2009
Posty: 540
Wysłany: Wto Kwi 19, 2011 13:49   

Szczerze mówiąc to jestem w ciężkim szoku. Kiedy jeszcze kilka lat temu umieszczałem jakieś ogłoszenie w sieci to odzew był tak duży, że się odechciewało odbierania telefonu, a tu proszę. Może ludzie mają za dużo pracy... Co do tego serwisu to zgadza się - już w poniedziałek rano miałem do dyspozycji eksperta. Na razie umówiliśmy się na spotkanie. Ma zerknąć mniej więcej jak to wygląda i podać stawkę. Ogólne warunki - całkiem przyzwoite.
 
     
Katka
Nowy(a) na forum


Dołączył: 05 Kwi 2011
Posty: 10
Wysłany: Czw Kwi 21, 2011 15:24   

Chyba fachowcy przyzwyczaili się już do szukania zleceń przez internet W sieci łatwiej i nie trzeba wydawać codziennie kasy na gazetę lokalną, a ogłoszenia pojawiają się codziennie. Z tego może to właśnie wynikać
 
     
haloxavi
Gaduła



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 09 Sty 2009
Posty: 540
Wysłany: Wto Kwi 26, 2011 13:47   

Witam po świętach ;-) Jestem już po spotkaniu i diagnozie. Efekt był dla nas zaskakujący. Nie mogę podawać zbyt wielu szczegółów bo sprawa trafi do sądu. Staliśmy się ofiarami oszustwa. Fachowiec doskonale zna się na rzeczy - prawdziwy specjalista!
 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Wto Kwi 26, 2011 20:00   

No to super. W takim razie napisz co i jak gdy już będzie po wszystkim.

Ważne, że się udało znaleźć powód.
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
Katka
Nowy(a) na forum


Dołączył: 05 Kwi 2011
Posty: 10
Wysłany: Czw Kwi 28, 2011 18:58   

Cieszę się, że mogłam pomóc. Napisz tylko czy próbował was oszukać ktoś znany np. sąsiad, czy ktoś przypadkowy? Kurde, co w tym kraju się dzieje? Nawet swojego łącza telefonicznego trzeba pilnować ;/
 
     
haloxavi
Gaduła



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 09 Sty 2009
Posty: 540
Wysłany: Pią Kwi 29, 2011 19:19   

Przypadkowy to ktoś nie był - znają się na rzeczy i szukali frajerów. Gdyby rachunek był dwa razy wyższy to pewnie byśmy to przeboleli, ale to co zrobili było przesadą. Nie wiem czy trafią za kratki, ale na pewno zawiasy z tego będą mieli.
 
     
Ciekawe artykuły znalezione w sieci




Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 11

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>