GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: black, lg, swift

LG Swift BLACK
Autor Wiadomość
błono 
Bywa na forum


Dołączyła: 23 Lut 2011
Posty: 55
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Cze 17, 2011 10:12   

A to dzięki zastosowaniu w tym modelu technologi NOVA, która pozwala uzyskać jasność na poziomie 700 nitów , co gwarantuje optymalną widoczność i sprawia, że użytkownik nawet w mocnym, słonecznym świetle doskonale widzi na wyświetlaczu wszystkie funkcje, mniejsze odbicia promieni słonecznych gwarantują maksymalną czytelność na zewnątrz.
 
     
bartoll90 
Nowy(a) na forum


Telefon: LG
Internet: aster
Wiek: 40
Dołączył: 28 Lut 2011
Posty: 14
Wysłany: Pią Cze 17, 2011 10:37   

Ekierka napisał/a:
błono napisał/a:


I powiem szczerz, że spodziewałam się wyższej ceny

to tak samo jak ja, tym bardziej, że 2x jest droższy



No jest drogi,bo w sumie dziwne by to było zeby jednak za taki telefon zapłacic 500zł...Wiadomo przynajmniej za co placisz jesli wybierasz własnie LB Black
 
     
Ekierka 
Bywa na forum



Dołączyła: 15 Lut 2011
Posty: 50
Wysłany: Pią Cze 17, 2011 19:24   

Każdy i tak będzie miał swoje zdanie, jednym sie spodoba ten telefon innym nie.
Niektórzy póki co kierują sie firmą, LG kiedyś miało słabą pozycje na rynku i robiło słabsze telefony i ludzie boja sie tej firmy, a nie słusznie
 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Sob Cze 18, 2011 19:37   

Janka5- wiedzą co robią?? Ty naprawdę myślisz, że za tym testem stoją ludzie znający się na telefonach komórkowych? Pewnie uważasz też, że w Fakcie artykuły są prawdziwe??

Teraz tematem przewodnim będzie jasność 700nitów? ;) Tak jak za czasów iP4 była szybka gorilla glass którą Samsung zastosował w swoich telefonach rok wcześniej nie robiąc przy tym szumu? :)


Oczywiście, że ludzie boją się LG, boją się również Samsunga, bo uważają, że jeśli firma produkuje pralki, TV, kuchenki mikrofalowe i odkurzacze to nie potrafi produkować telefonów, nie myślą jednak o tym, że każdy z działów posiada osobny dział zarządzania, osobny dział rozwoju, osobne fabryki itd. i tak jakby są to oddzielne firmy.

Od zawsze dlatego zachęcam ludzi do zakupu telefonów innych niż beznadziejne nokie i kiepskie SE.
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
błono 
Bywa na forum


Dołączyła: 23 Lut 2011
Posty: 55
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Cze 21, 2011 12:36   

Poza tym zastanawiam się skąd ta niepewność w stosunku chociażby do marki LG, przecież obserwuję rankingi i od dobrych kilku lat są w pierwszej 5 najpopularniejszych producentów komórek!
 
     
halohalo 
Administrator


Telefon: Nokia 6120 Classic
Sieć GSM: PlusGSM
Internet: Play na kartę
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 09 Lut 2005
Posty: 967
Wysłany: Czw Cze 23, 2011 11:57   

przyłożyłem w salonie do samsunga galaxy II i chyba ze względu na ciut większą wielkość ekranu, zdecydowałbym się na Samsunga...
_________________

 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Czw Cze 23, 2011 17:42   

Od kilku dobrych lat? ;) Nie przesadzaj.
Od maksymalnie dwóch lat stali się naprawdę dobrą i godną zaufania firmą.

Niepewność bierze się stąd, że jeszcze niedawno produkty LG były marne... weźmy chociażby LG Shine, LG ku990 viewty... Tragedia...
Ale już np. gt540 swift jest świetny jak na swoją cenę.
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
  
 
 
     
Ekierka 
Bywa na forum



Dołączyła: 15 Lut 2011
Posty: 50
Wysłany: Czw Cze 23, 2011 20:09   

ja to jeszcze rok temu nawet nie słyszałam o takiej firmie jak LG, a teraz coraz głośniej o niej i sama sie przekonałam, że teraz to dobra firma.
 
     
Janka5 
Nowy(a) na forum



Sieć GSM: Orange
Dołączyła: 14 Lut 2011
Posty: 24
Skąd: Mazury
Wysłany: Śro Lip 20, 2011 20:39   

Teraz ta firma ma coraz ciekawsze modele, zaczynając chociażby od GT540, później P500 i teraz te trzy nowości. Na pewno jest w czym teraz wybierać, każdy znajdzie w nich coś dla siebie.
 
     
błono 
Bywa na forum


Dołączyła: 23 Lut 2011
Posty: 55
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Lip 21, 2011 11:04   

To fakt LG trochę przespało 2010 rok jeśli chodzi o telefony i ich poziom technologiczny, ale seria Swift zapoczątkowała nową erę telefonów komórkowych u LG
 
     
twistet 
Nowy(a) na forum


Telefon: lg gt 540
Dołączył: 29 Lip 2011
Posty: 7
Wysłany: Pon Sie 01, 2011 09:55   

Ja mam swifta i za takie pieniądze to rok temu nic lepszego nie mogłem trafić. Telefonik sprawuje się bardzo dobrze, a LG idzie w dobrym kierunku ze swoimi produktami.
 
     
Ciekawe artykuły znalezione w sieci




Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 10

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>