GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: jaki, ktory, smartfon, telefon, wybrac

Jaki, który telefon - smartfon wybrać?
Autor Wiadomość
kibus90 
Nowy(a) na forum


Telefon: LG Black Swift P970
Sieć GSM: Orange
Internet: Areo2, Multimedia, Neostrada
Wiek: 30
Dołączył: 30 Paź 2013
Posty: 6
Skąd: Płock
Wysłany: Sob Lis 02, 2013 22:36   

To lepszym rozwiązaniem byłby w tym wypadku LG F5 od HD Desire 500 - LG ma taki sam wyświetlacz, jeżeli chodzi o wielkość, lecz jest wykonany w lepszej technologi (IPS LCD) i przypada mu więcej pikseli przypadających na cal. Dodatkowo posiada internet CDMA (do 42 Mb/s) oraz LTE, lepszy procesor (dwurdzeniowy) oraz większą pamięć fizyczną (8 GB).
 
     
radzimil
Nowy(a) na forum


Dołączył: 10 Lis 2013
Posty: 1
Wysłany: Nie Lis 10, 2013 18:54   Pomoc w wyborze telefonu

Witam. Od razu chce powiedziec ze szukalem i czytalem, ale jestem taki ze musze dostac pomoc "indywidualnie". Mam zamiar kupic sobie nowy telefon do ok. 600zl. Bedzie kupowany w Anglii wiec wyjdzie nieco taniej. Do tej pory uzywalem SE w580i wiec przesiadka na wiekszy telefon bedzie dla mnie nieco zaskakujaca pod wzgledem gabarytow :D Upatrzylem sobie narazie 3 telefony: Nokie Lumie 520, HTC 8s oraz Samsunga Galaxy S II. Pod wzgledem wygladu najbardziej podoba mi sie HTC, slyszalem ze Lumia ma strasznie kiczowaty ekran i prawie zerową czerń, wyblakłe kolory, i kazde dotkniecie zostawia paluchy na ekranie, jedynie na plus wychodzi chyba tylko przez wsparcie Nokii. O Galaxy prawie nic nie czytalem bo niedawno go znalazlem. Ogolnie mam teraz troche metlik w glowie bo na poczatku nastawilem sie na Lumie 520, pozniej znalazlem 8s ktory mi sie bardzo spodobal, a dzisiaj Galaxy S II. Ktory telefon bylby najlepszym wyborem? Mam zamiar uzywac go glownie do "normalnego" uzytkowania czyli dzwonienie, smsy, ale dodatkowo chce jeszcze przegladac internet, facebook, czasem pograc w gry (nie chce robic z telefonu drugiego komputera z duza iloscia gier), od jakichs dluzszych muzyki. Mozecie jeszcze dawac swoje sugestie..
 
     
halohalo 
Administrator


Telefon: Nokia 6120 Classic
Sieć GSM: PlusGSM
Internet: Play na kartę
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 09 Lut 2005
Posty: 967
Wysłany: Pon Lis 11, 2013 09:31   

wybrałbym Samsunga Galaxy S II
_________________

 
     
daniel666
Nowy(a) na forum


Dołączył: 16 Lis 2013
Posty: 4
Wysłany: Sob Lis 16, 2013 16:39   Jaki smartfon? mój pierwszy...

Witam, otóż skonczyła mi się umowa w play na kartę i chcę wziąć nowy telefon, konkretnie-smartfona. Tylko nei wiem czy brać na umowę czy kupić załóżmy w media markt, allegro itp.
Znajomi mówili że się nie opłaca brac telefonu na umowę, wychodzi znacznie drożej, temu zastanawiam się na kupieniem telefonu na raty. Głównie interesuje mnie to bym mógł swobodnie uzywac internetu, by miał dobry odtwarzacz muzyczny, miał dostep do wielu aplikacji i najlepiej wyswietlacz 4cale. Jakie modele byście doradzili? Zalezy mi tez na tym by się nie zawieszał i w miare płynnie chodził. Co polecicie? Pozdrawiam

A co do ceny, to najlepiej 500-1000zł
 
     
jarek38 
Lubi porozmawiać na forum


Telefon: Huawei P10 lite
Sieć GSM: Orange (abonament)
Internet: Neostrada
Komunikator: GG,AQQ,TLEN
Pomógł: 2 razy
Wiek: 52
Dołączył: 03 Cze 2009
Posty: 158
Skąd: wilkowice
Wysłany: Nie Lis 17, 2013 09:23   

daniel666, To czy wychodzi znacznie drożej ,można by sie kłucić....wszystko zależy od profilu korzystania z fona.Zwykle trzeba przyjąć zasade że jeśli się telefonu normalnie używa ,dzwoni/pisze to i tak te 25-30 zł na karty wydasz-,jeśli doliczyć koszt smartfonu na raty w sklepie to już "sie robi" te 50 zł a w tej cenie już kupisz abo z telefonem.
Poza tym abonament ma tą zalete że nie musisz podbijać karty,ograniczać sie ,możesz dzwonić kiedy potrzebujesz i nie musisz pamiętać o doładowaniach ,ważności konta,kodach itd.


Co do smartfona to ja używam Ace 2 i jestem z niego zadowolony .Jakoś muzyki jest niezła (co prawda melomanem nie jestem),tel nie "tnie"za bardzo ,jasne zdarzają sie "przycięcia" ale nie uniemożliwiają korzystania z komórki i aż tak to nie przeszkadza.
 
     
daniel666
Nowy(a) na forum


Dołączył: 16 Lis 2013
Posty: 4
Wysłany: Nie Lis 17, 2013 16:35   

Dzięki Jarek, brałbym i tak na abonament zapewne, 50zł miesięcznie. Prosze jeszcze o inne opinie
 
     
tantal666 
Bywa na forum


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 26 Sty 2008
Posty: 90
Wysłany: Czw Lis 21, 2013 23:25   

Abonament w przypadku smartfonów wychodzi lepiej, ze względu na internet. W abonamencie w wielu sieciach, jak przekroczysz limit to co najwyżej Ci internet spowalnia, ale nie dopłacasz za niego. Na kartę, to możesz się "przejechać" bo okaże się, że całą kasę z konta zeżre Ci jakaś aktualizacja, która będzie się wgrywała w tle ;)

Ja mam od 2 tygodni Samsunga S 3 mini i póki co jestem z niego bardzo zadowolony. Nic nie muli, nie tnie, internet świetnie hula. Na dźwięki też nie narzekam, przez słuchawki świetnie to idzie. No i ma 4 calowy ekran o który pytałeś.
Także zastanów się jeszcze nad tym modelem
 
     
komorka
Bywa na forum
Telefony komórkowe


Dołączył: 10 Gru 2010
Posty: 33
Wysłany: Wto Lis 26, 2013 07:31   

Z tego zestawienia, ja także zdecydowałbym się na Samsunga GS II. Smartfon bardzo płynny, wytrzymały i solidny. Jak dla mnie najlepsza opcja.
 
     
komorka
Bywa na forum
Telefony komórkowe


Dołączył: 10 Gru 2010
Posty: 33
Wysłany: Wto Lis 26, 2013 07:36   

Co do Samsunga S3mini to w pełni się zgodzę. Telefon płynny, przejrzysty. Użytkuje się go bezproblemowo.
 
     
Justyna6 
Nowy(a) na forum


Dołączyła: 15 Paź 2013
Posty: 2
Wysłany: Wto Gru 17, 2013 15:40   

Hej :) a co powiecie na Nexus 4? Przymierzam się do kupna i nie wiem czy warto...
 
     
lego40
Bywa na forum


Dołączył: 06 Sty 2012
Posty: 92
Wysłany: Nie Gru 29, 2013 14:03   

Justyna6 napisał/a:
Hej :) a co powiecie na Nexus 4? Przymierzam się do kupna i nie wiem czy warto...


Wygląda z opisu i obrazka bardzo konkretnie ale chyba nie jest to zbyt popularny model na rynku... niemniej cena za taki sprzęt chyba dość korzystna
 
     
jasiek
Nowy(a) na forum


Dołączył: 04 Sty 2014
Posty: 1
Wysłany: Sob Sty 04, 2014 19:31   Proszę o radę

Witam! Szukam smartfona z odpowiednią aplikacją , dzięki któremu będę mógł prowadząc rozmowę telefoniczną w PROSTY sposób odnaleźć odpowiednią datę i godzinę w terminarzu smartfona i poczynić tam odpowiednie notatki. Jaki zestaw telefon+ aplikacja wybrać.
Proszę o radę.
 
     
peignoir
Nowy(a) na forum


Dołączył: 06 Sty 2014
Posty: 5
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Sty 06, 2014 15:00   

Samsung wydaje mi się najlepszym wyborem spośród poniższych
 
     
komorka
Bywa na forum
Telefony komórkowe


Dołączył: 10 Gru 2010
Posty: 33
Wysłany: Śro Sty 08, 2014 08:42   

Widziałem na wielu forach, że użytkownicy polecają Samsung Galaxy Ace II. Osobiście nie miałem, ale słyszałem o tym modelu wiele dobrego.
 
     
komorka
Bywa na forum
Telefony komórkowe


Dołączył: 10 Gru 2010
Posty: 33
Wysłany: Śro Sty 08, 2014 08:45   

A sprawdzałeś Lumie 920? Osobiście bardzo sobie ją chwalę, też cenie sobie funkcjonalność, a ona właśnie taka jest.
 
     
Ciekawe artykuły znalezione w sieci




Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 11

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>