GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: 2240, 6410, aparat, lte, myphone

Telefon z LTE - myPhone 6410 LTE, 2240, czy jeszcze inny?
Autor Wiadomość
JasiekM 
Nowy(a) na forum


Telefon: Samsung GT-S6310N
Sieć GSM: Orange
Wiek: 15
Dołączył: 09 Mar 2024
Posty: 2
Skąd: Kraków
Wysłany: Nie Mar 10, 2024 09:32   Telefon z LTE - myPhone 6410 LTE, 2240, czy jeszcze inny?

Jako że sieć komórkowa 3G/UMTS jest wyłączana oraz są plany wyłączenia za parę lat sieci w standardzie 2G/GSM, chcę zaopatrzyć się w jakiś telefon korzystający z sieci 4G/LTE, której raczej szybko nie wyłączą. Jednocześnie nie chcę, żeby była to "deska do krojenia" ze śledzącym systemem operacyjnym.

Zainteresowała mnie oferta klasycznych telefonów polskiej marki myPhone, a konkretnie modele myPhone 2240 LTE oraz myPhone 6410 LTE. Bardziej spodobał mi się ten pierwszy, ale trochę brakuje mi w nim aparatu i z tego względu zastanawiam się pomiędzy nim, a niewiele droższym modelem z aparatem, a mianowice 6410, chociaż 2240 ma jak dla mnie lepszy design i dobrze leży w dłoni, bo oglądałem w sklepie jego wersję 2G czyli myPhone 2220. W tym samym sklepie, znajdującym się na mojej drodze do szkoły, mają się pojawić wspomniane modele 4G.

Aparat w 6410, którego nie ma 2240, ma matrycę 0.3MP dającą rozdzielczość 640x480. Głównym zastosowaniem tego aparatu w moim przypadku byłoby fotografowanie notatek dla nieobecnych kolegów ze szkoły - upewniłem się też (pytając producenta) że model ten obsługuje MMS - albo robienie zdjęć notatek z czyjegoś zeszytu dla siebie. Gdy robiłem zdjęcia aparatem 3.2MP w Nokii 6500 Slide lub Samsungu GT-S6310N przy ustawionym trybie 640x480, to dało się na nich odczytać ręcznie pisany lub drukowany tekst.

Szukając informacji o tych modelach w Internecie natrafiłem na artykuł opisujący myPhone 6410 LTE w porównaniu z Halo 3 LTE (https://halohalo.pl/myphone-6410-lte-i-halo-3-lte-test-recenzja/), zresztą to za jego pośrednictwem trafiłem na to forum. Z artykułu dowiedziałem się, że aparat ten jest słaby, zamieszczone przykładowe zdjęcia były rozmazane. Z tym że nie były to zdjęcia notatek czy dokumentów, a zdjęcia jakichś terenów zielonych, dlatego nie jestem pewien, czy aparat w 6410 pozwoli fotografować szkolne notatki tak, żeby dało się je przeczytać na zdjęciu. Bo jeśli nie, to wtedy wybrałbym 2240, który poza kwestią obecności aparatu przypadł mi do gustu bardziej, no i jest tańszy. Czy ktoś ma w tej sprawie jakieś doświadczenia?

A może z jakiegoś powodu lepiej nie kupować myPhone i w ofercie innych producentów znajduje się inne urządzenie spełniające moje oczekiwania określone na początku posta? Fajna by w sumie była funkcja modemu internetowego przez kabel do laptopa albo przez Wi-Fi. Cena do 200 zł.
 
     
halohalo 
Administrator


Telefon: Nokia 6120 Classic
Sieć GSM: PlusGSM
Internet: Play na kartę
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 09 Lut 2005
Posty: 964
Wysłany: Pon Mar 11, 2024 13:37   

Pamiętam próbowałem tymi telefonami robić zdjęcie tablicy z nazwą parku w którym byłem ale również nie byłem zachwycony, więc do notatek chyba bym nie zaryzykował.
a jak jeszcze chcesz modem lub udostępnianie internetu to niestety nie ten kierunek.
_________________

 
     
JasiekM 
Nowy(a) na forum


Telefon: Samsung GT-S6310N
Sieć GSM: Orange
Wiek: 15
Dołączył: 09 Mar 2024
Posty: 2
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon Mar 11, 2024 19:13   

W sensie nawet nazwy parku nie dało się przeczytać?
 
     
halohalo 
Administrator


Telefon: Nokia 6120 Classic
Sieć GSM: PlusGSM
Internet: Play na kartę
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 09 Lut 2005
Posty: 964
Wysłany: Wto Mar 12, 2024 22:49   

Dało się ale to były naprawdę duże literki a nie szkolne notatki :wink:
_________________

 
     
Ciekawe artykuły znalezione w sieci




Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 11

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>