GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: compact, naprawa, sony, xperia, z3

Sony XPERIA Z3 COMPACT - naprawa
Autor Wiadomość
rafal954
Nowy(a) na forum


Dołączył: 02 Kwi 2016
Posty: 2
Wysłany: Sob Kwi 02, 2016 16:57   Sony XPERIA Z3 COMPACT - naprawa

Hej! Problemy z moją Sony Xperią Z3 Compact zaczęły się od upadku. Pierwotnie żadnych śladów uszkodzeń, telefon był w obudowie. Problem pojawił się przy próbie uruchomienia tylniej kamery. Zamiast obrazu pojawia się jedynie czarny ekran, zauważyłem również że jeden kant szybki ekranu został lekko odchylony(odklejony) od pierwotnego polozenia.
Pierwsza myśl: rozłożę telefon i sprawdzę czy coś się nie obluzowało.
Tak zrobiłem, rozłożyłem tylną klapkę i spróbowałem podociskać elementy układu. Niestety po złożeniu i włączeniu telefonu okazało się, że poza tylnim aparatem wyświetlacz przestał właściwie wyświetlać obraz. Obraz jest bardzo ciemny, prawie niewidoczny, ale reaguje na dotyk.
Czy to może oznaczać, że poza kamerą potrzebna jest wymiana ekranu? Czy spróbować pobawić się jeszcze raz w naprawę z próbą wymiany elementów czy oddać telefon od razu do serwisu? Czy drogie mogą być takie naprawy? jestem w uk więc staram się uniknąć drogich usług.

Cenię każde zdanie, czekam na odpowiedzi :)
 
     
halohalo 
Administrator


Telefon: Nokia 6120 Classic
Sieć GSM: PlusGSM
Internet: Play na kartę
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 09 Lut 2005
Posty: 964
Wysłany: Nie Kwi 03, 2016 10:40   

Moim zdaniem oddaj do serwisu do przeglądu i niech tam sprawdzą bo może to drobiazg a sam bardziej popsujesz. Wymiana ekranu może kosztować kilkaset zł.
_________________

 
     
Ciekawe artykuły znalezione w sieci




Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 11

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>