GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: play

Play
Autor Wiadomość
lookass 
Bywa na forum



Dołączył: 14 Mar 2007
Posty: 35
Skąd: Białystok
Wysłany: Pią Mar 16, 2007 22:17   

MaciaSS napisał/a:
Witam serdecznie,
..mam nadzieję, że wejście nowej sieci PLAY sprawi, że we wszystkich sieciach wszystko stanieje..byłoby suppper :grin:

tak pewnie bedzie ;)
 
 
     
rastamike 
Bywa na forum


Dołączył: 23 Sty 2007
Posty: 61
Skąd: LDZ
Wysłany: Sob Mar 17, 2007 11:20   

bo mmsami tylko sie posługujesz w telefonie, najważniejsze są jakie abonamenty mają , a wcale nie są tanie i takie bombowe w orange wychodzi na to samo , a nawet taniej jak wezmiesz sobie jakiś free numer. Rewolucji to PlAY nie wywoła tylko poprostu wprowadzi większą konkurencje, a o to właśnie chodzi. Rozmowy stanieją, ale nie tak szybko. Porównajcie sobie jakie są koszty abonamentu i jakie telefony są dostępne w sieci vodaphone. :roll:
 
 
     
doma
Bywa na forum


Dołączył: 17 Mar 2007
Posty: 37
Wysłany: Sob Mar 17, 2007 17:18   

dla każdego w tel jest ważne co innego...a abonamenty mają w podobnych cenach co inni operatorzy, ale więcej w nich minut...a tel, które oni proponują są najnowszej generacji, nie jakieś podrzędne buble, więc i ich cena jest wyższa niż 1 pln
 
     
MaciaSS 
Aktywnie działa na forum



Pomógł: 74 razy
Wiek: 40
Dołączył: 30 Gru 2006
Posty: 1098
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sob Mar 17, 2007 19:27   

..zgodzę się z tym, ale bez przesady..proponują P910i..a najnowszym kombajnem SE jest P990i więc też nie zaszaleli do końca..
 
 
     
rastamike 
Bywa na forum


Dołączył: 23 Sty 2007
Posty: 61
Skąd: LDZ
Wysłany: Nie Mar 18, 2007 02:21   

No właśnie nie zachwycvili ofertą, pamiętacie jak heyah weszło na rynek i wprowadziło sekundowe naliczanie ... to było coś :lol: to właśnie dzięki heyah mamy teraz w innych pre-paidach sek. naliczanie, a teraz smsy do wszystkich sieci 0zł też oferta super. a Play no cóż im sie nie udało, może jeszcze dowalą taką promocją że znowu coś będzie lepiej np. dobrze by było gdyby umowy na rok max 18 m-cy wprowadzili, a nie każą tak jak wszyscy na 2 lata sie wiązać. No cóż aby było lepiej musimy jeszcze poczekać, lub kupić bilet do UK :wink:
 
 
     
tola
Bywa na forum


Dołączył: 31 Sty 2007
Posty: 27
Wysłany: Nie Mar 18, 2007 12:52   

A moim zdaniem maja kila nowych pomysłów,Zrównali ceny SMSow i MMSow do kazdej sieci,ceny wideorozmow i rozmow normalnych ,a teraz kiedy coraz wiecej ludzi bedzie mialo telefony z kamerka wideorozmowy beda coraz bardziej popularne.Oni stawiaja na rozwoj ludzi,ktorzy z nimi beda.
 
     
doma
Bywa na forum


Dołączył: 17 Mar 2007
Posty: 37
Wysłany: Nie Mar 18, 2007 14:16   

wszystko fajnie, ale czemu nie bierzecie pod uwage jednej podstawowej różnicy...Plus, Orange, Era wprowadzają pakiety tanich minu czy smsow tylko wew swojej sieci bo to im sie opłaca...żaden z nich nie zrównał cen usług do wsyztskich sieci...a to nam daje Play...juz sie nie msuisz zstanawiac w jakiej sieci ma dana osoba tel jak chcesz zadzwonic
 
     
MaciaSS 
Aktywnie działa na forum



Pomógł: 74 razy
Wiek: 40
Dołączył: 30 Gru 2006
Posty: 1098
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie Mar 18, 2007 15:42   

..nie do końca tak jest..dla dobrych klientów są zajebiste oferty w sieciach..proponuję popytać znajomych..
 
 
     
tola
Bywa na forum


Dołączył: 31 Sty 2007
Posty: 27
Wysłany: Nie Mar 18, 2007 17:59   

Dla dobrych,czyli dla płacących duzy abonament ,albo dla tych,ktorzy sa w danej siec bardzo długo,a ja nie zaliczam sie ani do jednych,ani do drugich niestety,wiec wydaje mi sie,ze jak wybiore Play ,to duzo zyskam.
 
     
pepi 
Lubi porozmawiać na forum
użytkownik nieaktywny


Wiek: 54
Dołączyła: 22 Lut 2007
Posty: 278
Wysłany: Nie Mar 18, 2007 18:47   

Jedy, co Wy tak chwalicie to Play?? Jesteście od nich czy co?? Płacą Wam?? Wazelina i tyle. W simplusie oraz tak tak rozmowy również do wszystkich sieci są w cenie jednakowej. Aha i w heyah. niestety nie wiem jak jest w Orange, ale pewnie tak samo. Oprócz tego sms za 1 gr w simplusie i w orange, w heyah pakiety na sms darmowe do wszystkich sieci... I dużo innych ciekawych sieci. I nie cukrujcie więcej temu play. :P
_________________
Użytkownik nieaktywny.
 
     
doma
Bywa na forum


Dołączył: 17 Mar 2007
Posty: 37
Wysłany: Nie Mar 18, 2007 18:54   

tylko,ze w orange minuta kosztuje 80gr, a nie 49. a to spora różnica...jak wykupisz pakiet to masz esy w sieci za 1 gr, ale poza sieć juz jest 20gr...więć róznica jest...i to duża...
 
     
pepi 
Lubi porozmawiać na forum
użytkownik nieaktywny


Wiek: 54
Dołączyła: 22 Lut 2007
Posty: 278
Wysłany: Nie Mar 18, 2007 19:05   

Mam pytanie: ile dostajesz za reklamowanie Play??
_________________
Użytkownik nieaktywny.
 
     
doma
Bywa na forum


Dołączył: 17 Mar 2007
Posty: 37
Wysłany: Nie Mar 18, 2007 19:11   

o czym Ty mówisz??to są fakty...od 4 lat jestem w Popie...przez 3 mies testowałąm Play...i jestem z niego bardziej zadowolona niż z Orange...!!
 
     
angi 
Nowy(a) na forum


Dołączyła: 13 Mar 2007
Posty: 17
Wysłany: Nie Mar 18, 2007 19:19   

ja sie na oragne też zawiodłam.. po 4 latach zapropomowali mi gorsze warunki na kolejne dwa lata niż jakbym rozwiązała z nimi umowe i podpisala od nowa.. już nie wspominając ze przy 100złotowym abo place 80gr za min poa sieć, a w playu na starcie przy najnizszym abo bede placic 35gr.. dla mnie jest to duzo roznica..
i nie rozumiem czemu jezeli ktos sie wypowiada dobrze o nowej sieci to od razu musi tam pracowac? przecież ocena jest oparta na faktac.. a nie jakieś durne wychwalanie..
to wy jestescie niewiadomo czemu negatywnie nastawieni, moze to wam płacą.. hę?
 
     
pepi 
Lubi porozmawiać na forum
użytkownik nieaktywny


Wiek: 54
Dołączyła: 22 Lut 2007
Posty: 278
Wysłany: Nie Mar 18, 2007 19:30   

Dobra, uspokójmy atmosferę. Może to wynika z mojego stanowiska: dziś nic nie dzieje się za darmo :D . Ja po prostu nie chcę ulec pierwszemu urokowi Play. Zobaczymy co pokażą później i jak sytuacja będzie wyglądać za kilka mies.
_________________
Użytkownik nieaktywny.
 
     
Ciekawe artykuły znalezione w sieci




Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 10

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>