GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: kolejna, nowa, siec

Kolejna nowa sieć?
Autor Wiadomość
mistall
Bywa na forum


Dołączył: 16 Paź 2006
Posty: 41
Wysłany: Czw Kwi 26, 2007 12:15   

rastamike napisał/a:
k510 ma troche za mało pamięci i brakuje w nim lampy w aparacie a po za tym spoko fonik


o jaaa....lampa w telefonie, jakie wymagania :D . nie no, mi by chyba nie bylo cos takiego potrzebne, ale wiadomo, kazdy ma inne potrzeby. w sobote sie obczai ;)
 
     
romanov 
Nowy(a) na forum


Dołączył: 23 Mar 2007
Posty: 13
Wysłany: Pią Kwi 27, 2007 12:41   

hehe no, karta by się przydała ale lampa mi nie potrzebna. mam cyfraka do robienia zdjec:)
 
     
mistall
Bywa na forum


Dołączył: 16 Paź 2006
Posty: 41
Wysłany: Pon Maj 07, 2007 10:34   

telefonik obczajony, bardoz przyzwoity. przede wszystkim nie potwierdzili sie obawy co do joy'a. opisywac dlugo co nie ma, kazdy kto mial do czynienia z SE wie co to za marka, jak zaplanowane sa ich telefony, jedyny minus to chyba ta pamiec, ale zdecydowanie jesli chodzi o moja subiektywna ocene, to wiecej nie potrzeba mi. telefon w pytke.
 
     
eMeSG
Nowy(a) na forum


Dołączył: 13 Kwi 2007
Posty: 7
Wysłany: Pon Maj 07, 2007 23:10   

też się na dlugi weekend wymieniłem ze znajomkiem na telika i trzeba przyznać że jest gustowny hehe. bardzo miło się go obsługuje, dobrze lezy w dłono i dobrze się operuje dżojem. robi spoko fotki które oczywiście można później posłać mmsem do kogo się chce:) ja byłem w zakopcu na długi weekend to troche popstrykalem:) ocena na 5:)
 
     
mistall
Bywa na forum


Dołączył: 16 Paź 2006
Posty: 41
Wysłany: Wto Maj 08, 2007 12:18   

hehe, telefon jest jak gitara, musi byc wygodny w trzymaniu, dobrze gadac i umozliwiac latwa prace palcami :D . hehe....SE to taki telefoniczny FENDER ;)
 
     
romanov 
Nowy(a) na forum


Dołączył: 23 Mar 2007
Posty: 13
Wysłany: Wto Maj 08, 2007 16:41   

heh do gitarki Fendera mu troche jeszcze brakuje. ale tylko troche:) Przez długi weekend bawiłem się nim i jest naprawde ok, miło się go obsługuje i robi fotki. mmsy wychodzą naprawdę tanio, można się pobawić troche ta funkcją. Jak ktoś lubi focić fonikiem to polecam
 
     
pepi 
Lubi porozmawiać na forum
użytkownik nieaktywny


Wiek: 54
Dołączyła: 22 Lut 2007
Posty: 278
Wysłany: Wto Maj 08, 2007 22:54   

ej, ej... Fendera mi tu nie obrażać :P
Ech... Gitarkę porównywać do telefonu... Nie oddałabym swoje za wypasiony telefonik :D
_________________
Użytkownik nieaktywny.
 
     
mistall
Bywa na forum


Dołączył: 16 Paź 2006
Posty: 41
Wysłany: Śro Maj 09, 2007 11:00   

nom, aparacik ma wyczesany:). p.s. ale ja wcale bym nie oddal gitary a telefon, jedynie zauwazam, ze podobnymi kryteriami sie kieryuje oceniajac jego sprawnosc :D
 
     
olimpus
Bywa na forum
olimp


Dołączył: 02 Paź 2007
Posty: 28
Wysłany: Pią Paź 26, 2007 21:50   

hmm nie slyszalam o nowej sieci ale byloby fajnie...pewnie byloby jeszcze taniej:D
 
     
Ciekawe artykuły znalezione w sieci




Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 10

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>