GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: my411x, sagem

Przesunięty przez: halohalo
Nie Kwi 21, 2013 14:54
Sagem my411x
Autor Wiadomość
kamciak 
Nowy(a) na forum


Dołączyła: 21 Cze 2007
Posty: 14
Skąd: dolny ślask
Wysłany: Sob Lip 07, 2007 17:07   

ja nie próbowałam ale hm..to chyba trzeba sie podłączać do bluetootha nie?bo się nie znam to też kicha bo bateria sie wyladuje szybciej a z resztą nie wiem jak to jest ...ale to też taki dobry bluetooth to kolo 80 zeta kosztuje przynajmniej u mnie
 
 
     
kiler_16_1991 
Nowy(a) na forum



Dołączył: 10 Cze 2007
Posty: 22
Skąd: Ostrołęka
Wysłany: Sob Lip 07, 2007 23:03   

bluetooth taniej wyjdzie niż normalny kabel usb pasujący do tego telefonu. można kupić byle jaki bluetooth a sam kabel musi byc specjalny, niewiem jak teraz ale jeszcze przed reklamami tego sagema (bylem juz w jego posiadaniu) to nie mozna było znalezc nigdzie kabla usb. tylko w jednym miejscu znalazlem ale na "zamowienie" do 40 zł

[ Dodano: Sob Lip 07, 2007 23:04 ]
a i zgadzam sie z Kamciak ze przez bluetootha szybko pada bateria (dalej pozostaje przy karcie pamieci i czytniku :grin: :o :lol: :wink:
 
 
     
kamciak 
Nowy(a) na forum


Dołączyła: 21 Cze 2007
Posty: 14
Skąd: dolny ślask
Wysłany: Nie Lip 08, 2007 11:13   

no racja czytnik dobra rzecz :) a ja jestem zadowolona z tego sagemika bo akurat wczoraj usnęłam przy słuchaniu muzyczki i spalam tak ok.3 godzin i bateria dalej cacuńko:)
 
 
     
Gierappa 
Nowy(a) na forum


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 06 Lip 2007
Posty: 8
Wysłany: Nie Lip 08, 2007 11:39   

:mrgreen: Powiem tak, mam już go 2 dni, o baterii nie powiem nic, ale z bluetooth nie ma żadnych problemów z telefonem jak i z połączeniem z kompem(trzeba wcześniej skonfigurować, wyszukać)...
Muszę kupić czytnik, karta MicroSD 256mb sprawuje się znakomicie, jakość dźwięku bomba... :razz:
Ja go mam za 19 zł z Plusa, nie żałuje, a i nie polecam my501X, którego chciałem kiedyś, nie jest lepszy technicznie(poza wyświetlaczem i aparatem, ale i my411X ma też kilka bajerów więcej niż ten pierwszy), pozatym ten jest duużo trwalszy, i ten DESIGN 9/10
Szybko się zabrudza
PS bardzo dłuuugo się czeka na my501X, mi mówili że się mogę nie doczekać :roll:

[ Dodano: Wto Lip 10, 2007 18:25 ]
Sory, że post pod postem, ale czy bateria z my501X pasuje do my411X??? :neutral:
 
 
     
guitarman6666 
Nowy(a) na forum


Wiek: 39
Dołączył: 20 Lip 2007
Posty: 2
Skąd: Zamość
Wysłany: Pią Lip 20, 2007 10:38   

Witam, jestem tu nowy.
Mam pytanie: czy na allegro moge dostac kabel do my411x?
Czemu kabel?
Bo jes możliwość edycji ksiazki tel i organizera.

Mam ten telefon juz 3 dni i troche sie zawiodlem.
Do tej pory mialem same SE i moze to kwestia przyzwyczajenia.

Nie da sie wyjsc z odtwarzacza MP3 bez wylaczenia utworu, nie ma equalizera... Siostra kupila SE W200i i wydaje mi sie tamten duzo ciekawsza opcja...

Poza tym nie da sie na dyktafon nagrac rozmowy (co nawet w SE T68 bylo mozliwe), jest wolny a bateria to tragedia. troche sie nim bawilem po calonocnym ladowaniu, wiadomo, jak to nowy telefon i bateria nie wytrzymala nawet doby.

Nie kupilbym tego drugi raz.
Ale jako, ze juz mam, to musze sie cieszyc mimo tego wszystkiego, a bez karty i kabla za bardzo nie ma czym (-:


Pozdrawiam.
 
 
     
kiler_16_1991 
Nowy(a) na forum



Dołączył: 10 Cze 2007
Posty: 22
Skąd: Ostrołęka
Wysłany: Pią Lip 20, 2007 12:39   

Chyba trochę przesadzasz. :???: Ja mam ten telefon od początku czerwca i i nie zamierzam się go szybko pozbywać. Fakt, nie można nagrać rozmowy (na co to komu), telefon nie jest wolny!!! trochę muli dopiero gdy mam pełną kartę microSD 512. Do odtwarzacza trzeba się po prostu przyzwyczaić. A i jeszcze bateria.... cały dzień potrafię grać na telefonie, słuchać muzyki i nawet jedna kreska nie "ucieknie". :grin: :grin:

Może trochę nazbyt przywiązałeś się do SE i trzeba było nie zmieniać na Sagema.
 
 
     
guitarman6666 
Nowy(a) na forum


Wiek: 39
Dołączył: 20 Lip 2007
Posty: 2
Skąd: Zamość
Wysłany: Pią Lip 20, 2007 12:53   

Dobra cena byla w TAK TAKu, a potrzebowalem telefonu. no z ta bateria to Ci zazdroszcze. moze ja tak mialem, bo to bylo dopiero pierwsze ladowanie i trzeba kilka razy, zeby ja sformatowac. a ksiazka Ci sie nie muli jak masz przypisane obrazki do osób?

poza tym sms. jak uzywam T9 to pisze sie z polskimi literami. Cy takie litery nie zajmuja wiecej znakow tak, jak np. w nokii?

co mnie jeszcze boli...

nie da sie ustawic dzwonka i wibracji jednoczesnie...
skrot do wyciszania wycisza calkiem, nawet z wibracji..

to w sumie takie kosmetyczne szczegoly, ale pewnie sie przyzwyczaje (-:
 
 
     
kiler_16_1991 
Nowy(a) na forum



Dołączył: 10 Cze 2007
Posty: 22
Skąd: Ostrołęka
Wysłany: Pią Lip 20, 2007 13:25   

nie korzystam z przypisywania obrazków, co do liter to chyba nie zajmują więcej miejsca.
prawda, nie da sie ustawic dzwonka i wibracji jednoczesnie, ale wyciszyć telefonu nie da się całkowicie, jak przytrzymam # to niby się wyciszy ale wibracja dalej działa. Mi to zbytnio nie przeszkadza, przynajmniej wiem jak ktoś do mnie dzwoni...
 
 
     
kamciak 
Nowy(a) na forum


Dołączyła: 21 Cze 2007
Posty: 14
Skąd: dolny ślask
Wysłany: Pią Lip 20, 2007 21:46   

a ja mam zupełnie inne pytanie czy na ten sagem my 411x przypomne jeszcze czy bedzie można wkrótce ściągnac gg w erze?czy mozę być tak że kiedyś era powie ze mozna ściagnąc na nasz telefon i heja?znaczy można ściagnąc na ten telefon tylko nielegalnie a ja chce tak uczciwie:)jezeli ktoś ma ten telefon w erze to prosze o odpowiedź:)
 
 
     
Luśka 
Nowy(a) na forum


Dołączyła: 21 Lip 2007
Posty: 3
Skąd: Bierutów
Wysłany: Sob Lip 21, 2007 14:02   

hej ;) Mam ten telefonik od tygodnia i jestem z niego bardzo zadowolona ;) ja polecam osobiście kupić bluetooth-usb bo przyda się nie tylko do fona ale i do innych rzeczy. to prawda bateria siada wtedy troche szybciej. słyszałam, że baterię najlepiej sformatowac i chodzi bez problemu... mnie też troche dobija to ciągle ładowanie ale kwestia przyzwyczajenia. i co jest dla mnie miłym zaskoczeniem to to, że muzyka dużo ładniej brzmi w słuchawkach niż w tel ;)
 
     
Waski 
Nowy(a) na forum


Wiek: 35
Dołączył: 22 Lip 2007
Posty: 1
Wysłany: Nie Lip 22, 2007 10:15   Problem...

Mam pytanie (Nie chce wyjsc na jakiegos idiote , ale nie znam sie na telefonach) czy ten caly czytnik kart MicroSD moze zgrac pliki (mp3 tapety z komputera) na ta karte? (Ma takie samo zastosowanie jak kabel USB?)


z gory dzieki
 
     
Luśka 
Nowy(a) na forum


Dołączyła: 21 Lip 2007
Posty: 3
Skąd: Bierutów
Wysłany: Nie Lip 22, 2007 10:25   

tak takie samo ;) po prostu masz dojście do karty i możesz z nią robić co chcesz ;p ;) czyli przegrywać, zgrywać, nagrywać... itp ;)
 
     
madzia888 
Nowy(a) na forum
misia


Wiek: 36
Dołączyła: 02 Sie 2007
Posty: 2
Wysłany: Czw Sie 02, 2007 14:18   

ja mam ten telefon od tygodnia i nie jestem zadowolona, może dlatego że zawsze korzystałam z NOKII, no ale konkretnie to, chodzi trasznie powoli, w polskim menu są błędy np "połączenia nieoebrane" i wiele jest takich "pozjadanych literek"..;/ no iczasem jak wchodze w odtwarzacz to nie działają mi mp3, na ikonie jest narysowany znak zapytania, zacznie działać wtedy kiedy mu sie zachce..;/ a już nie wspomne o baterii... nawet 12 godzin mi nie działa, fakt że troche się nim bawie ale bez przesady - nowy telefon z salonu.. hmm...;/

Dodano: Czw Sie 02, 2007 14:21[/i] ][/size]
aha no i w nokii bez problemu wchodziłam w kalendarz i zaznaczałam sobie "przypomnienie" codziennie o ustalonej porze telefon dzwonil i przypominał mi o tym że mam wziąść tabletke, a w tym sagemie nie wiem jak to ustawic...;/ bardzo prosze o pomoc..
 
     
kamciak 
Nowy(a) na forum


Dołączyła: 21 Cze 2007
Posty: 14
Skąd: dolny ślask
Wysłany: Czw Sie 02, 2007 16:53   

a od czego jest instrukcja obsługi?po niektórych postach wnoszę że większość z Was jeszcze sie z nią nie zapoznała:)pozdro
 
 
     
onaa 
Nowy(a) na forum


Dołączyła: 05 Sie 2007
Posty: 3
Wysłany: Nie Sie 05, 2007 20:48   

Witam na forum.
Od wczoraj mam ten telefon,jestem zadowolona,ale również mam problem z kablem;)
Postanowiłam więc kupić czytnik.
Mam prośbę:czy ktoś może mi powiedzieć czy to jest dobry czytnik?
http://allegro.pl/item219...micro_mini.html

Pozdrawiam
 
     
Ciekawe artykuły znalezione w sieci




Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 11

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>